FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1343536373852»
RobYnho03.09.2007 17:44

E normal sa nu joace, daca termenu' a expirat ! Oricum noi am vorbit de aceasta situatie pe privat. Daca stiai ca nu vei fi luni online si nu ai dat de andrei_marius pana atunci, trebuia sa amani etapa. A ta culpa. Sa fii atent pe viitor. :)

Pana atunci Etapa 2 : b_o_b_o_p_m 0 - 3 andrei_marius06

Prodigy_andrey04.09.2007 06:51

exact asa am patzit eu cu adinho ... El o fost o zis si i-am zis sa jucam a 2-a zi si cand am intrat a 2-a zii o trebuit sa plece si meciul a fost anulat...si -2 puncte aici de ce nu se iau aceleasi masuri ??

steau 4 ever04.09.2007 07:40

putem sa jucam si cu echipele di Romania? ca ar fi super

steagro

RobYnho04.09.2007 08:04

@Gogo : Nu ma intereseaza ce a fost in seria ta, in sezonul trecut. Cred ca am luat decizia corecta ( parerea mea ). Nu isi mai are rostul aceasta discutie.

Prodigy_andrey04.09.2007 08:29

intrebare intrebatoare : ... Dc nu te mai gandesti ?

RobYnho04.09.2007 08:31

la ?????

Prodigy_andrey04.09.2007 09:18

Poi ma nu mi se pare normal eu iau -2 p sa nu mai promovez si Andrei Marius castiga cu 3-0 hai so lasam balta.. DAk exista un regulament sa existe pentru totzi ... PUNCT .. na ce rau am fost:))

Dani200504.09.2007 09:22

Nu.Citeste regulamentul!;)

RobYnho04.09.2007 09:23

Poate ca la tine in serie au fost alte interese...nu stiu ( nu ma intereseaza ).Adversarul lui andrei_marius nu a fost online in ziua precedenta si nici nu a amanat meciul, stiind ca nu va fi online in acea zi. Asa ca nu vad unde am gresit, omologand 3-0 pentru andrei_marius. Bafta !

i0nutz8304.09.2007 15:40

Poate sa joace, dar in singleplayer;))

steau 4 ever04.09.2007 19:07

ho ma ca doar v-am intrebat nu am dat cu paru

i0nutz8304.09.2007 19:26

Pai noi am dat ? ;)

 

Serios, pentru a lamuri toate problemele citeste o data regulamentul.

1on06.09.2007 10:07

Ce-ar fi dacã ați încerca sã propuneți și suporterilor celorlalte echipe sã facã și ei un campionat ca ãsta, și apoi sã jucați un fel de "Liga Campionilor"?

Prodigy_andrey06.09.2007 10:42

nu-s in stare aia sa faca :))

Dani200506.09.2007 10:42

Nu se poate realiza Liga Campionilor ca e interzisa cainilor(ciorilor)...sper ca nu ma suspendati;))

RobYnho06.09.2007 10:57

cata dreptate ^^

GOD06.09.2007 11:07

Aia vin si joaca la noi,gen chili -new.

bubutza06.09.2007 11:47

TOTI CARE JUCATI DE ACUM CU MINE DACA NU RESPECTATI REGULAMENTUL... o sa va fac contestatie... mai stiu pe cineva cu care am jucat dupa 3 zile... si pornea direct pe poarta fara pase inapoi... chiar daca m-a batut putea sa joace corect. a fost mai bun dar putea sa fie corect... am dovezi... dar pentru ca a fost mai bun nu o sa fac contestatie... SA NU SE MAI INTAMPLE CU MINE !!!!

 

 

EDIT:

daca ma gandesc mai bine... nush cine mar fi iertat :

 

Gogo a folosit neregularitati.A inceput mingea direct la mine in jumatate incepand sa dribleze la toate cele 3 goluri primite.la ultimul m-am gandit sa fac si poza... poate ajuta

am dat gol in min 79... se vede clar in imaginea asta:dovada2jl7.jpg

iar apoi la faza imediat urmatoare ... a plecat direct spre poarta dupa cum se vede in imaginea :

dovada1ch7.jpg

 

regulamentul zice asa:e) Este interzis sutul de la jumatatea terenului la inceperea meciului / reprizei secunde/ etc. Obligatoriu, jucatorii vor incepe meciul printr-o pasa in spate sau in lateral.

Prodigy_andrey06.09.2007 12:16

prietene am tras la poarta ? =))

 

si de unde imi demonstrezi ca nu am pasat ? pana am iesit din cerc =))

GOD06.09.2007 12:18

Gogo trebuie sa dai pasa inapoi sau in lateral.

 

Ionut a zis ca cine mai incalca regulamentul sezonu asta :ne luam la revedere.

 

 

Gogo la revedere,sa iei campionatu la Cariera :rolleyes:

Prodigy_andrey06.09.2007 12:20

GOD

Rating: 2

Blocati Mesajul

Redirectionati

 

Hai ma, Astazi, 12:30 PM

 

 

"stelist pana la moarte"

 

 

Grup: Seniori

Mesaje: 487

22,899

Inregistrat: 9-November 06

 

Ma te rog eu paraseste-ne si pe noi,retrage-te si asa nu ai fata de campiontu asta,dute pe lAN acu serios.

hai dute ca nu are rost,ocupi locul degeaba salut,bafta pe LAN.

 

Prietene esti vaisamar ... Cred ca ne vom lua la revedere de la tine... Esti mic gras obsedat si incult .. SI numa prostii faci pe forum ai avut nush cate probleme =)) zi tu care pleaca primu ? =)) facem un chestionar ? :))

 

Ps bubutza tzi-am dat gol din faza aia? ce influentzeaza meciu dak yo am dat pasa si dupaia m-am dus cu atancantu inainte :)) poate-s mai tehnic si vreau sa driblez tot =)).. dak si tu suferi dupa jocu asta ca si god iti las 3-0 sa nu te sinucizi si tu =))

 

altu :

 

la revedere ( De la: GOD )

Iti spunem la revedere,GOGO la revedere ,iti spunem la REVEDERE.

 

CHiar propun un chestionar ori god ori eu si cine ii votat sa plece se retrage ... As putea sa ma retrag si acu ca nu sufar ca tine dar is si oameni aici nu numa lume =))

bubutza06.09.2007 12:23
prietene am tras la poarta ? =))

 

si de unde imi demonstrezi ca nu am pasat ? pana am iesit din cerc =))

 

1.la goluri te duceai ca din pusca la poarta ... noroc ca team blocat... ca altfel dadeai si gol...

2.cand incepi dai pasa inapoi ... nu te duci pana la poarta mea si apoi dai pasa inapoi...

3.cred ca e destul de clar si regulamentul si ce am postat eu mai sus

 

EDIT:

ar trebui sa ma sinucid daca cer un joc corect... ai fost mia bun ... dar puteai sa respecti regulamentul si sa fii corect. vad ca tu suferi daca aduci injurii la adresa tuturor jucatorilor... si vezi cum vb ... fii politicos... macar cei 7 ani de acasa. e doar un joc care are si reguli

mihai141106.09.2007 12:28

god tu ai incalcat deja regulamentul de nus cate ori,iesi afara singur din campionat :))

Prodigy_andrey06.09.2007 12:32

facem god ?

mihai141106.09.2007 12:36

pai 1 data ai incalcat cand ai pus link,cu reclama la siteul ala al tau sau a cui e .net ala :))

 

apoi ca folosesti jet...

 

etcetera :))

«1343536373852»