FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1353637383952»
Prodigy_andrey06.09.2007 12:39

acu ce faci te retragi ... aa sau stai cainele care latra nu musca .. Esti vaisamar ...

 

Eu tot vreau sa facem chestionaru ala ori tu ori eu voteaza totzi si dak ii sa plec plec.. :P

Nu ai curaj ? ca pana acuma te dadeai rotund oricum esti cat o bila :))

 

Zi facem ?

johnny0606.09.2007 12:47

eu propun sa nu... stim noi ce s-ar intampla daca piciul ar fi exclus din campionat. eu unul nu vreau sa imi fie pomenit id-ul la stirile de la ora 17:00...

Prodigy_andrey06.09.2007 12:52

wow ce viteaz esti tu =)) pe din 2 pretene :)) chestionar stii cei ala ?? =)) tu si eu la vot :)) sa vedem :)) 1 vot + out :))

Prodigy_andrey06.09.2007 12:55

Tremuri =))

mihai141106.09.2007 12:59

cum sa apesi 3 taste din greseala si sa iasa jet?

johnny0606.09.2007 13:06

o fi bug la tastatura...

mihai141106.09.2007 13:10

bind

i0nutz8306.09.2007 17:30

@1on: in Liga suntem numai noi !

steau 4 ever07.09.2007 07:44

eu daca am divizia burger instalata la fifa 07 mai pot sa joc fifa cu altii??

mihai141107.09.2007 07:54

decat daca au si ei instalat poti

johnny0607.09.2007 09:23

dar aici nu incurajam folosirea niciunui patch...

 

P.S.: stie careva de ce nu merge sa imi schimb avatarul?

GOD07.09.2007 09:42

Vad ca e una cu Kaka si arata spre cer.

mihai141107.09.2007 11:56

nu incurajati patchurile...dar incurajati pirateria,gg :))

steau 4 ever09.09.2007 16:38

deci trebie sa imi instalez fifa din nou... naspa

fularsteaua2

mihai141115.09.2007 11:08

Buna ziua,

 

Va multumim pentru comanda dumneavoastra pentru FIFA 08.

 

Am decis sa reducem substantial preturile si astfel veti putea beneficia de acest joc la numai 99,9 RON (cel mai mic pret la o lansare de joc in tara noastra) (pretul include TVA, pretul nu include taxa de transport de 17 RON. Daca comanda totala facturata este de peste 139 RON, transportul este gratuit).

 

Jocul este in acest moment in proces de fabricare si ne asteptam sa poata pleca de la noi in jurul datei oficiale de lansare de 28 septembrie, urmand sa ajunga la dumneavoastra in 24-48 h (zilele lucratoare - luni-vineri).

 

 

 

 

 

nici acu nu va permiteti :))?

GOD15.09.2007 11:19

Nu,decat sa dau banii pe el mai bine mai strang si imi iau o placa video nvidia 8800 si inca un 1gb ram.

johnny0615.09.2007 11:31

bine punctat. sau mai bine, mergem la Steaua vs arsenal...

GOD15.09.2007 11:41

Da sau luam un pachet la peluze.

 

Mihai tie iti e foarte usor sa vorbesti,ai un salariu de 10-15milioane ,esti pe banii tai.Stai cu parintii tai,mancare iti da parintii tai.Deci ai 15 milioane pe luna ai tai.

Da noi ce facem ne ducem la parinti sa le cerem 1milion pentru un joc,care foarte usor il luam de pe fzone sau iplay,si mie personal nu imi trebuie sa joc pe servarele EA,joc cu baietii din campionat pe direct IP.

mihai141115.09.2007 19:54

http://files.filefront.com/RLSP2008+FifaRo...;/fileinfo.html

 

Liga 1 in fifa 2008

 

Patch-ul adauga 5 echipe romanesti (Steaua, Dinamo, Rapid, Poli Iasi si UTA), stadioanele acestora, echipamente 2GK, spectatori in culorile clubului, reclame, banere si mingea oficiala a Ligii I.

 

 

macar acu jucam cu echipa favorita :))

GOD15.09.2007 20:04

L-am bagat e misto.

Da hai sa fim romani,eu zic ca Steaua are prea putin.

Adica Coman are 80 si Zapata parca 71.

Radoi 72 e prea de tot.

mihai141116.09.2007 07:03

deocamdata zapata e sub Coman parerea mea....si Carlos a aparat bine 5 meciuri...si apoi varza,sa mai asteptam,iar Radoi ce joaca sa aibe mai mult..in afara sa le scoata dintii adversarilor

SoldierRulz19.09.2007 13:42

o singura intrebare: Cum pot sa ma inscriu si eu?

i0nutz8319.09.2007 14:26

La sfarsitul sezonului vei gasi un topic special, dedicat inscrierilor. Acolo vei avea toate instructiunile necesare !

blindica20.09.2007 09:42

daca nu-mi merge demo-ul pentru fifa si totusi indeplinesc cerintele, e vreo chestie care-l face sa mearga? sau dau foc pc-ului si astept sa vina jocul full ...

i0nutz8320.09.2007 17:25

Cum adica nu-ti merge ?

«1353637383952»