FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1373839404152»
mariusz14.10.2007 13:59

stiu, dar dc m-ati mai pus pe lista cu testari...

RobYnho14.10.2007 14:17

Deoarece au fost putini inscrisi in momentul acela.

nucleo_200215.10.2007 12:03
Ai retrogradat in sezonul anterior, si am considerat ca sunt destui inscrisi + ca stiu cum ti'ai "aparat" sansele, in ultimele meciuri de a nu retrograda.

pentru. Ion

 

 

p.s. cand mai acuzati veniti cu probe, DACA NU PENALIZARE pentru. CEI CARE N AU PROBE !!!

 

Totti e cu baietii in cantonament in Elvetia.

 

 

P.S. " ( am "simtit'o" in meciul direct ) "atunci ia masuri ...daca nu tu o sa ia ionut sau cine se ocupa. E f grav ce ai zis ; . . . sunt foarte RELAX :) :steag_steaua_ro:

RobYnho15.10.2007 13:20

Era imposibil ca tu sa nu postezi. Pot sa insinuez ce vreau si poti sa intelegi ce vrei. De dovedit nu prea am cum, dar stiu clar ce s'a intamplat. ( am "simtit'o" in meciul direct ) Daca nu stii despre ce e vorba, mai bine stai " relax " . ;)

 

P.S : Pana acum nu m'am inselat in ultimele " depistari " pe care le'am facut. Vezi cazul : Nyko - Gabitzu , Ianculescu.

Mai bine l'ai pune pe Totti sa faca incalzirea. ;))

 

Te pup !

RobYnho15.10.2007 17:03
pentru. Ion

 

 

p.s. cand mai acuzati veniti cu probe, DACA NU PENALIZARE pentru. CEI CARE N AU PROBE !!!

 

Totti e cu baietii in cantonament in Elvetia.

 

 

P.S. " ( am "simtit'o" in meciul direct ) "atunci ia masuri ...daca nu tu o sa ia ionut sau cine se ocupa. E f grav ce ai zis ; . . . sunt foarte RELAX :) :steag_steaua_ro:

 

 

Astept cu nerabdare sa fiu sanctionat, penalizat etc. Poate te vei simtii " implinit " . Oricum zmarius ramane dubios si nu'mi retrag cuvintele din posturile anterioare.

Astept sa fiu chemat la Comisia de Disciplina, ne judecam si la Lausanne. ;))

nucleo_200217.10.2007 11:42

IOANE CAND INCEPEM ?! :steag_steaua_ro:

RobYnho17.10.2007 11:43

Inca nu aveti supervizor...cred. :P

Requested17.10.2007 13:45

Unde ma pot inscrie in campionat ?

i0nutz8317.10.2007 14:28

Daca vrei sa joci acum, pe oricare alt forum de gen. Daca tii sa participi in campionatul nostru, te poti inscrie peste o luna si jumatate, cand se va termina sezonul proaspat inceput.

nucleo_200221.10.2007 14:29

CITAT(i0nutz83 @ Oct 21 2007, 01:32 PM)

i0nutz83 - ivan_alexandru1981 1-0. (79 minute jucate)

 

S-au jucat 69 +5 +5 min.. Intreruperi, sa acceptam ca de la netul meu, desi se intampla foarte rar sa am probleme.

 

 

 

69+5=74

74+5=79

79+5=84

84+5=89

 

DACA SE MAI INTRERUPE DE INCA 2 ORI DUPA IDIOTUL DE REGULAMENT CARE TREBUIE MODIFICAT CASTIGI CU 1-0 . LA PRIMA INTRERUPERE MINGEA ERA LA MINE, AU INCEPUT PRIMELE 5 MIN AI PASAT O SI CAND AM LUAT O S A INRERUPT AVEAM CORNER..CONN LOST.....LA CELELALTE 5 MIN LA FEL TOT TU AI INCEPUT AI PASAT O SI CAND AM LUAT MINGEA CONN LOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

+ CA IN MIN 69 CAND S A INTRERUPT ERAU JUCATORII MAI OBOSITI...AVANTAJ CINE CONDUCE. ASA DIN MIN 1 ARE AVANTAJ CEL CARE CONDUCE ....NO COMMENT !

 

PROPUN SCHIMBAREA REGULAMENTULUI ! E O PORCARIE...VI SE POATE INTAMPLA SI VOUA !

Kh4MeLe0N^21.10.2007 14:48

parerea mea cand se intrerupe 1 meci sa se rejoace si la rezultatul final sa se tina cont si de cel din meciul care sa intrerupt ...ex 1-0 min 79 joci iar 90 de min scorul ar fi de ex 1-1 + 1-0 anterior => 2-1 eu zik ca e cel mai bine asa :biggrin:

mihai141121.10.2007 15:43

e aiurea asa

GOD21.10.2007 15:46

V-am zis de "N" ori numai jucati Euro 3 ca daia se intrerupe cand iese mingea in aut de poarta/corner.

mihai141121.10.2007 16:14

ionut a zis sa jucam pe ce stadion vrem :D,eu de obicei las stadionul meu,dar sunt multi care fac gura dupa aia,si ca sa nu mai fac valva dau euro 3

nucleo_200221.10.2007 16:16
V-am zis de "N" ori numai jucati Euro 3 ca daia se intrerupe cand iese mingea in aut de poarta/corner.

 

PE EURO 3 JOACA Ion

i0nutz8321.10.2007 16:37

In primul rand, e aberant sa se rejoace un meci daca s-a intrerupt in minutul x.

Consultati si voi regulamentele unor campionate profesioniste si vedeti ca peste tot se disputa nr minutelor ramase in caz de intrerupere, contabilizand scorul inregistrat cu cel dinainte de intrerupere (adunand, mai pe romaneste).

 

In al doilea rand, am lasat liber la alegerea stadioanelor tocmai pentru ca jocul a fost optimizat din punct de vedere al modului online. Ceea ce spune god este o prostie mai mare ca el, eu unul joc euro3 de cand a aparut 08 si, exceptand problemele de azi cu netul, nu am avut vreun impediment.

 

Altfel, daca regulamentul vi se pare in neconcordanta cu propriile principii de viata sau de fifa, domnule ivan sunteti liber sa va alegeti o alta competitie, propunerea mea fiind singleplayer-ul, pentru ca PC-ul nu va replica niciodata in fata dvs. Evident, nu veti avea emotii in ceea ce priveste o eventuala depunctare, restrictionare, etc. In plus, regulamentul va fi cunoscut si aplicat doar de dvs, ceea ce va va oferi o libertate de exprimare infinita.

nucleo_200221.10.2007 17:07

Consultati si voi regulamentele unor campionate profesioniste si vedeti ca peste tot se disputa nr minutelor ramase in caz de intrerupere, contabilizand scorul inregistrat cu cel dinainte de intrerupere (adunand, mai pe romaneste).

 

 

In ce campionat se joaca cu 3,4 intreruperi ?! N ai cum sa castigi meciul pana nu se termina cele 90 de min regulamentare. In regulament nu scrie ca ai voie sa iesi din joc intentionat cum ai facut o tu. Inaintea mea ai jucat si n a mai iesit , acum a iesit. Ar trebui sa fi un exemplu dar dai o mare lipsa de respect si corectitudine. Cum poti sa fi in halul asta . . . iese din cauza ta in min 69(mingea la mine)....reincepem , incepi tu mingea ti-o iau dupa 4 min(in reg scrie ca n ai voie sa tragi de timp..asta e partea a 3-a) iti iau mingea am corner si conn lost. Reluam tot tu incepi mingea iar o pasezi 4 min 45 sec ti o iau si conn lost ...SA TI FIE RUSINE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

IMI RETRAG CUVINTELE AM JUCAT 21 MIN . . . ACELASI SCOR 1-0 ! SCUZE i0ane !

Franki22.10.2007 06:38
Daca vrei sa joci acum, pe oricare alt forum de gen. Daca tii sa participi in campionatul nostru, te poti inscrie peste o luna si jumatate, cand se va termina sezonul proaspat inceput.

daca s-ar retrage cineva va rog sa ma anunanti! am experienta mare am jucat vrun an in pgl joc fifa onnline d la fifa 2005! astept raspuns La Id: frangeti_razvan ! sper sa ma anuntati daca se elibereaza vreun loc!

RobYnho22.10.2007 13:07

Ar trebui sa'ti asumi raspunderea, pentru ceea ce zici / scrii, nu ca " imi retrag cuvintele ". Mda, si sa suporti consecintele. ;))

mihai141122.10.2007 13:46

pe zmarius eu l-am testat de 3 ori si doar 1 data l-am primit,nu e dubios deloc,e chiar de treaba baiatul

RobYnho22.10.2007 13:50

@ Mihai : Iti explic pe privat, daca vrei sa afli mai multe despre el.

ronaldo_020123.10.2007 17:27

As avea si eu o intrabre...:am auzit de la ionut ca sezonul asta va fi organizata si cupa......daca da cand va incepe aceasta???

ReeBooK_Nr124.10.2007 17:37

As vrea sa ajut acest campionat....in cazul in care aveti nevoie....ma pot ocupa de una din ligile care activeaza in acest campionat.....contact me ON : reebook_rbk

johnny0629.10.2007 12:59

se pricepe cineva de pe forum la tunneling?

Papp04.11.2007 12:14

cand se termina actualul sezon?

«1373839404152»