vreau sa ma inscriu si eu...o sa fie un topic dupa 15 ianuarie ? ![]()
vreau sa ma inscriu si eu...o sa fie un topic dupa 15 ianuarie ? ![]()
Va intreb si eu pe voi ca stiti mai bine. stiu ca notaiile de genul CDM , RWM,LWM sunt pozitiile fiecarui jucator in teren . Ma lamuriti si pe mine cu fiecare notatzie ce pozitie inseamna , macar in mare ?
:steag_steaua_ro: va las aici un semn mmai mare sa-l vedeti.
stie cineva sa-mi raspunda la intrebarea de mai sus?
Va intreb si eu pe voi ca stiti mai bine. stiu ca notaiile de genul CDM , RWM,LWM sunt pozitiile fiecarui jucator in teren . Ma lamuriti si pe mine cu fiecare notatzie ce pozitie inseamna , macar in mare ?
uita-te la poza cu asezarea in teren si iti dai seama,cdm(inchizator,mijlocas defensiv),cam (mijlocas ofensiv),rwm(aripa dreapta) etc
mihainho_86 - niculaeflorinel..meci pe seama caruia trebuie discutat
Dar totusi nu vad in regulament ca daca un jucator de la retrogradare se retrage, atunci locul lui e luat de cineva situat mai sus ...
Dar totusi cineva retras poate da baraj ?
pai pierde barajul prin neprezentare
io ma gandeam la o rezolvare astfel: din Liga 1 cei retrasi sunt considerati retrogradati direct, iar in Liga 2 (adica acolo unde vor ajunge) locul lor este luat de noi inscrisi, oricum in Liga 2 se vor schimba multi jucatori tot din cauza retragerilor
deci in cazul nostru ar fi asa:
-marseillais si blind sunt considerati retrogradati direct, dar in Liga 2 locurile lor vor fi luate de noi inscrisi
-dumy si i0nutz retrogradati
-fifa_for_fun si marinescu la baraj
primii 4 din Liga 2 promovati
urmatorii 2 la baraj cu fifa_for_fun si marinescu
dupa parerea mea e in avantajul tuturor
sper ca ati inteles ideea :smile:
Clasamentul final a fost postat, ne vedem in sezonul viitor ![]()
Clasamentul final a fost postat, ne vedem in sezonul viitor![]()
Asa e ....are dreptate ! :wink:
vreau sa ma inscriu si eu...o sa fie un topic dupa 15 ianuarie ?![]()
sal si eu vreau sa ma inscriu cum se procedeaza ???
trebuie sa mai astepti pana se termina actualul sezon.....aproximativ inca vreo 3-4 saptamani!!
3-4 luni mai degraba ![]()
Am instalat patchul fifa pro si jucatorii se vad verzi cu rosu si mingea nu se vede ? ce are? ce trebuie sa fac?
Nu incurajam patch'urile de nici un fel.
Si nici pirateria;
editat de moderatori
Vad ca deja incepeti cu ingamfarea. REPET: am instalat patchul winter edition si nu se vede mingea si jucatorii se vad multicolori. Ce fac? ( aia care nu-mi raspund scurt si la obiect si fac misto sunt niste jigodii).
@god: ar fi foarte bine sa iti vezi de site-ul/forumul/campionatul tau. Orice post offtopic pe forumul nostru va fi de acum sanctionat cu restrictie, in cazul tau !
@steaua_gloria: sincer vorbind, chiar nu le avem cu patch-urile; daca ti se vedea bine inainte sa-l instalezi iar acum au aparut probleme, nu ai decat sa dezinstalezi tot si sa pui apoi fifa curat..
@steaua_gloria: sincer vorbind, chiar nu le avem cu patch-urile; daca ti se vedea bine inainte sa-l instalezi iar acum au aparut probleme, nu ai decat sa dezinstalezi tot si sa pui apoi fifa curat..
Vreau si eu sa joc cu Steaua ![]()
Nu te opreste nimeni, dar o poti face in singleplayer sau in alte campionate. In competitia noastra, patch-urile sunt interzise. La o simpla citire a regulamentului ai fi aflat chestia asta.
vreau si eu sa joc la concursul de pariuri cum pot sa ma inscriu? va rog sa'mi raspundeti sincer
Aici e fifa, nu pariuri..
Nu te opreste nimeni, dar o poti face in singleplayer sau in alte campionate. In competitia noastra, patch-urile sunt interzise. La o simpla citire a regulamentului ai fi aflat chestia asta.
Da ma stiu , da nu toti joaca in campionat
Am apelat si eu la voi , da daca nu stie nimeni...
Nu stie nimeni ce ?