FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1394041424352»
CoRsSo01.01.2008 17:33

vreau sa ma inscriu si eu...o sa fie un topic dupa 15 ianuarie ? :mellow:

steaua_gloria17.01.2008 17:38

Va intreb si eu pe voi ca stiti mai bine. stiu ca notaiile de genul CDM , RWM,LWM sunt pozitiile fiecarui jucator in teren . Ma lamuriti si pe mine cu fiecare notatzie ce pozitie inseamna , macar in mare ?

 

 

 

 

:steag_steaua_ro: va las aici un semn mmai mare sa-l vedeti.

steaua_gloria29.01.2008 15:14

stie cineva sa-mi raspunda la intrebarea de mai sus?

mihai141129.01.2008 15:16
Va intreb si eu pe voi ca stiti mai bine. stiu ca notaiile de genul CDM , RWM,LWM sunt pozitiile fiecarui jucator in teren . Ma lamuriti si pe mine cu fiecare notatzie ce pozitie inseamna , macar in mare ?

 

uita-te la poza cu asezarea in teren si iti dai seama,cdm(inchizator,mijlocas defensiv),cam (mijlocas ofensiv),rwm(aripa dreapta) etc

mihainho8629.01.2008 20:32

mihainho_86 - niculaeflorinel..meci pe seama caruia trebuie discutat

PoWeR10.02.2008 16:39

Dar totusi nu vad in regulament ca daca un jucator de la retrogradare se retrage, atunci locul lui e luat de cineva situat mai sus ...

i0nutz8310.02.2008 16:40

Dar totusi cineva retras poate da baraj ?

PoWeR10.02.2008 16:45

pai pierde barajul prin neprezentare

Allexx10x10.02.2008 18:00

io ma gandeam la o rezolvare astfel: din Liga 1 cei retrasi sunt considerati retrogradati direct, iar in Liga 2 (adica acolo unde vor ajunge) locul lor este luat de noi inscrisi, oricum in Liga 2 se vor schimba multi jucatori tot din cauza retragerilor

 

deci in cazul nostru ar fi asa:

-marseillais si blind sunt considerati retrogradati direct, dar in Liga 2 locurile lor vor fi luate de noi inscrisi

-dumy si i0nutz retrogradati

-fifa_for_fun si marinescu la baraj

 

primii 4 din Liga 2 promovati

urmatorii 2 la baraj cu fifa_for_fun si marinescu

dupa parerea mea e in avantajul tuturor

 

sper ca ati inteles ideea :smile:

i0nutz8310.02.2008 18:13

Clasamentul final a fost postat, ne vedem in sezonul viitor ;)

fane_casieru'10.02.2008 18:15
Clasamentul final a fost postat, ne vedem in sezonul viitor ;)

 

Asa e ....are dreptate ! :wink:

Kage UCK04.03.2008 12:01
vreau sa ma inscriu si eu...o sa fie un topic dupa 15 ianuarie ? :mellow:

sal si eu vreau sa ma inscriu cum se procedeaza ???

ronaldo_020104.03.2008 16:41

trebuie sa mai astepti pana se termina actualul sezon.....aproximativ inca vreo 3-4 saptamani!!

mihai141104.03.2008 22:15

3-4 luni mai degraba :))

steaua_gloria07.03.2008 12:43

Am instalat patchul fifa pro si jucatorii se vad verzi cu rosu si mingea nu se vede ? ce are? ce trebuie sa fac?

RobYnho07.03.2008 13:08

Nu incurajam patch'urile de nici un fel.

GOD07.03.2008 13:27

Si nici pirateria;

 

editat de moderatori

steaua_gloria07.03.2008 17:03

Vad ca deja incepeti cu ingamfarea. REPET: am instalat patchul winter edition si nu se vede mingea si jucatorii se vad multicolori. Ce fac? ( aia care nu-mi raspund scurt si la obiect si fac misto sunt niste jigodii).

i0nutz8307.03.2008 17:05

@god: ar fi foarte bine sa iti vezi de site-ul/forumul/campionatul tau. Orice post offtopic pe forumul nostru va fi de acum sanctionat cu restrictie, in cazul tau !

@steaua_gloria: sincer vorbind, chiar nu le avem cu patch-urile; daca ti se vedea bine inainte sa-l instalezi iar acum au aparut probleme, nu ai decat sa dezinstalezi tot si sa pui apoi fifa curat..

steaua_gloria07.03.2008 17:27
@steaua_gloria: sincer vorbind, chiar nu le avem cu patch-urile; daca ti se vedea bine inainte sa-l instalezi iar acum au aparut probleme, nu ai decat sa dezinstalezi tot si sa pui apoi fifa curat..

Vreau si eu sa joc cu Steaua :blush:

i0nutz8307.03.2008 17:38

Nu te opreste nimeni, dar o poti face in singleplayer sau in alte campionate. In competitia noastra, patch-urile sunt interzise. La o simpla citire a regulamentului ai fi aflat chestia asta.

stelistul stelist07.03.2008 17:42

vreau si eu sa joc la concursul de pariuri cum pot sa ma inscriu? va rog sa'mi raspundeti sincer

i0nutz8307.03.2008 17:54

Aici e fifa, nu pariuri..

steaua_gloria07.03.2008 17:56
Nu te opreste nimeni, dar o poti face in singleplayer sau in alte campionate. In competitia noastra, patch-urile sunt interzise. La o simpla citire a regulamentului ai fi aflat chestia asta.

Da ma stiu , da nu toti joaca in campionat :thumbsup: Am apelat si eu la voi , da daca nu stie nimeni...

i0nutz8307.03.2008 18:01

Nu stie nimeni ce ?

«1394041424352»