FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1404142434452»
steaua_gloria07.03.2008 18:04
Nu stie nimeni ce ?

Am scris mai sus de 2 ori"am instalat patchul winter edition si nu se vede mingea si jucatorii se vad multicolori.

stelistul stelist07.03.2008 18:08

si ce e cu fifa daca esti amabil sa'mi raspunzi?

i0nutz8307.03.2008 18:08

@steaua_gloria: Ti s-a raspuns !

ronaldo_020107.03.2008 20:16

in ultima vreme si mie mi se vede multicolor gazonul si la fel si jucatorii cand intru...trebuie sa dau un rr la calc. si totul revine la normal.....poti incerca si asta...

steaua_gloria07.03.2008 21:33
in ultima vreme si mie mi se vede multicolor gazonul si la fel si jucatorii cand intru...trebuie sa dau un rr la calc. si totul revine la normal.....poti incerca si asta...

E vb de lipsa de profesionalism cred. :mellow:

AJITARITEI08.03.2008 19:23

salut vreau si eu sa joc va rog explicatimi si mie ce trebuie sa fac!!!!!!!multumesc

EMPORiO08.03.2008 20:39

Trebuie sa te inscrii. Dar pana la urmatoarea sesiune de inscrieri va trebui sa astepti.

jokerman09.03.2008 17:03

vreau si eu sa joc :((...vreau sa intru in campionat cui sa ma adresez?? :D

mihai141109.03.2008 17:12
trebuie sa mai astepti pana se termina actualul sezon.....aproximativ inca vreo 3-4 saptamani!!
jokerman09.03.2008 17:37

ok asteptam :D

i0nutz8309.03.2008 21:17

Asteptati, dar va spun de pe acum: nu va puneti mari sperante in viitoarele inscrieri; prioritate vor avea userii vechi FcSteaua, nu cei care se inscriu special pe forum pentru a juca fifa !

stelistul stelist10.03.2008 19:19

cum fac sa ma inscriu in campionat? raspuns sincer

RobYnho10.03.2008 20:22

Hai ca o da'ti in SF ! Iti tai cablu' de la net.. ;)

Sergyu1610.03.2008 20:42
cum fac sa ma inscriu in campionat? raspuns sincer

Ai nevoie de cerere in triplu exemplar. Apoi ai nevoie de acordul parintilor. Daca indeplinesti conditiile , treci al Pasul 3. Aici instalezi Fifa. Dupa aceea inveti sa joci. Apoi astepti sa se termine campionatul asta si te poti inscrie. Usor nu??? :thumbup:

romgeo11.03.2008 18:27

i0nutz83

Eu m-am mai inscris odata in campionat dar nu am putut juca, deoarece am plecat in Italia la 2 saptamani dupa lansarea campionatului. Am incercat sa joc de acolo ... dar mergea foarte prost si am renuntat.

Pot sa ma inscriu din nou ?

 

ps: acu sunt in Romania ... si nu am planuri pana vara viitoare :P

i0nutz8311.03.2008 19:46

In mod normal, poti incerca la urmatoarele inscrieri, cel mai probabil in jur de 1 aprilie. Nu e nicio pacaleala ;)

stelistul stelist12.03.2008 19:39

de ce sunt unii pe forum care se dau mari stiutori in toate? nu toti sunt stelisti? sau mai bagat si alte natii cumva?

ronaldo_020112.03.2008 19:56

La cine te referi???

Sergyu1612.03.2008 19:59

La mine se refera. Imi cer scuze daca te-am jignit. Am vrut sa fac si eu o glumita. Se pare ca nu a iesit. PEACE! :thumbsup:

stelistul stelist12.03.2008 20:14

sergyu16 semnez tratatul de pace

George Stan18.03.2008 12:37

Daca e cineva care mai joaca fifa07 si indeplineste urmatoarele conditii:

 

nu are 9 ani si nick care sa contina ~^^@*

stie de unde se intra pentru meci ip2ip fara sa trebuiasca sa i se explice de 7 ori

 

sa ma caute pe prv ca am chef sa mai joc si eu cate un meci

sunt destul de n00b dar vreau sa progresez ;)

yo_marius18.03.2008 13:35

eu as vrea sa joc FIFA 2003. Fara nici un 'sto, e FIFA preferat al meu :)

axl18.03.2008 13:57

FIFA-ul meu preferat e '98, da' nu-l gasesc pe niciun tracker.

RobYnho18.03.2008 14:06

@ Marius : Cand pishcam una ?? ;;)

yo_marius18.03.2008 14:11
@ Marius : Cand pishcam una ?? ;;)

 

Daca ai 2003, ne gasim diseara. Oricum, eu sunt atat de bun incat bat cu greu la Professional, asa ca sa nu-ti faci iluzii ca sunt cine stie ce jucator.

«1404142434452»