FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1414243444552»
RobYnho18.03.2008 14:26

Ok.. Daca ai chef si timp ma poti gasi pe id'ul postat pe forum. :)

i0nutz8318.03.2008 15:35

@axl: vazusem undeva fifa pack, sau ceva de genul asta, dar nu mai stiu nici unde si nici cand; in mod cert, acum cel putin jumatate de an...

apropo de jocuri vechi, va mai amintiti de Porsche ? NFS 2000 sau NFS V ?:)

yo_marius18.03.2008 15:38
apropo de jocuri vechi, va mai amintiti de Porsche ? NFS 2000 sau NFS V ?:)

DA!

 

Tin minte ca acum ceva ani rupeam multiplayerul la Porche... :rolleyes:

ronaldo_020118.03.2008 15:39

NFS porsche unu din cele mai reusite jocuri cu masini(preferatul meu)

i0nutz8318.03.2008 15:45

Intrebarea e de unde il luam p-ala original, nu unleashed ... Ma rog, vorba vine original ;)

yo_marius18.03.2008 15:47

@ I0nutz

 

ai chef de (inca) un campionat? :thumbsup:

i0nutz8318.03.2008 16:19

In care sa se joace ... ?

ronaldo_020118.03.2008 16:29
Intrebarea e de unde il luam p-ala original, nu unleashed ... Ma rog, vorba vine original ;)

nu stiu daca pe piata se mai poate cumpara...eventual sa il comanzi de pe net de undeva......(am comandat eu sims2 pentru sora-mea)si in 2 zile a venit......

i0nutz8318.03.2008 16:37

@Ronaldo: poate prin alte "surse", mai putin costisitoare ;)

RobYnho18.03.2008 16:56

@ i0nutz : Unde vrei sa bati ?? ;))

i0nutz8318.03.2008 17:02

In giulesti, joi ;)

El Padrino23.03.2008 10:28

As dori si eu sa intru intr-un campionat ...daca se poate ...ma gasiti la kopy_bryant ...nu muriti daca intru si eu intr-un campionat ..:)forzateaua

i0nutz8323.03.2008 10:45

In ce fel de campionat vrei sa intri ?

El Padrino23.03.2008 12:10

Nu conteaza ...sa joc...atata tot...unde aveti voi locuri.... :steagcruce:

RobYnho23.03.2008 12:12

Pai ce vrei sa joci ?? Minesweeper, Spider Solitaire, Mario, FIFA, NHL.. ??

El Padrino23.03.2008 12:45

FIFA !

i0nutz8324.03.2008 14:41

Momentan nu sunt locuri libere, campionatul este in plina desfasurare. Noi inscrieri se fac in jur de 1 aprilie (nu e pacaleala!). Urmareste forumul !

limited200102.04.2008 11:45

salut....cand se termina campionatul ca nu mai am rabdare ....am cheff de fifaaa!!!

ronaldo_020102.04.2008 13:37

aproximativ 1 saptmana .......

i0nutz8302.04.2008 15:52

@limited: prioritate la inscrieri vor avea userii vechi ai forumului; pentru restul, exista alte variante !

NyKO03.04.2008 14:45

sal..eo pot sa ma mai inscriu ????ast un raspuns!!!!!

RobYnho03.04.2008 15:03

Sper sa nu.. Dupa ce ai activat cu 2 useri etc..

Ionutjoss07.04.2008 13:59

cu ce program simulatzi meciurile ??

i0nutz8307.04.2008 14:06

Nu simulam meciurile.

Ionutjoss10.04.2008 05:36

atunci c8um

«1414243444552»