Ok.. Daca ai chef si timp ma poti gasi pe id'ul postat pe forum. ![]()
Ok.. Daca ai chef si timp ma poti gasi pe id'ul postat pe forum. ![]()
@axl: vazusem undeva fifa pack, sau ceva de genul asta, dar nu mai stiu nici unde si nici cand; in mod cert, acum cel putin jumatate de an...
apropo de jocuri vechi, va mai amintiti de Porsche ? NFS 2000 sau NFS V ?![]()
apropo de jocuri vechi, va mai amintiti de Porsche ? NFS 2000 sau NFS V ?![]()
DA!
Tin minte ca acum ceva ani rupeam multiplayerul la Porche... ![]()
NFS porsche unu din cele mai reusite jocuri cu masini(preferatul meu)
Intrebarea e de unde il luam p-ala original, nu unleashed ... Ma rog, vorba vine original ![]()
@ I0nutz
ai chef de (inca) un campionat? ![]()
In care sa se joace ... ?
Intrebarea e de unde il luam p-ala original, nu unleashed ... Ma rog, vorba vine original![]()
nu stiu daca pe piata se mai poate cumpara...eventual sa il comanzi de pe net de undeva......(am comandat eu sims2 pentru sora-mea)si in 2 zile a venit......
@Ronaldo: poate prin alte "surse", mai putin costisitoare ![]()
@ i0nutz : Unde vrei sa bati ??
)
In giulesti, joi ![]()
As dori si eu sa intru intr-un campionat ...daca se poate ...ma gasiti la kopy_bryant ...nu muriti daca intru si eu intr-un campionat ..![]()
![]()
In ce fel de campionat vrei sa intri ?
Nu conteaza ...sa joc...atata tot...unde aveti voi locuri.... ![]()
Pai ce vrei sa joci ?? Minesweeper, Spider Solitaire, Mario, FIFA, NHL.. ??
FIFA !
Momentan nu sunt locuri libere, campionatul este in plina desfasurare. Noi inscrieri se fac in jur de 1 aprilie (nu e pacaleala!). Urmareste forumul !
salut....cand se termina campionatul ca nu mai am rabdare ....am cheff de fifaaa!!!
aproximativ 1 saptmana .......
@limited: prioritate la inscrieri vor avea userii vechi ai forumului; pentru restul, exista alte variante !
sal..eo pot sa ma mai inscriu ????ast un raspuns!!!!!
Sper sa nu.. Dupa ce ai activat cu 2 useri etc..
cu ce program simulatzi meciurile ??
Nu simulam meciurile.
atunci c8um