FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1424344454652»
ronaldo_020110.04.2008 08:37

meciurile se joaca pe direct ip...nu se simuleaza!

CatalinBerceni12.04.2008 10:25
cum se dau loviturile libere la firul ierbii?care stie pls sa-mi spuna si mie

 

Cand bati lovitura libera tine apasa butonul "cu" si mingea se duce maxim la semi-inaltime daca dai la maxim :steagcruce:

mihai141112.04.2008 14:32

era in mai 2006 intrebarea pusa :))

i0nutz8312.04.2008 14:38

nu i-o fi mers netul ;))

busu_gaby15.04.2008 18:49

cand incepe campionatul si spunetimi si mie dak sunt inscris pe idul: annim_91

ronaldo_020115.04.2008 18:59

urmareste si tu forumul........trebuie sa te testeze cineva....si apoi o sa apara un topic nou cu cei admisi....

i0nutz8316.04.2008 09:04

@busu_gaby: Afli toate amanuntele de aici.

busu_gaby21.04.2008 19:43

ionutze! as mai putea da o data testu ca am avut o problema si nu am putut sta la pc in momentu ala si a ramas fratemiu................te rog mult de tot!

i0nutz8321.04.2008 19:59

Fara probleme. Dar pe la jumatatea lui iunie, atunci e urmatoarea sesiune de testari. Securizeaza-ti din timp pc-ul, sa nu se mai intample ca acum, cand de pe id-ul tau s-a raspuns cu "50 si ceva" la intrebarea "cate titluri de campioana are Steaua pana in prezent".

blindica21.04.2008 20:16
cu ce program simulatzi meciurile ??

 

cu blindica v1.03 ...

i0nutz8322.04.2008 07:44

Versiunea beta :))

raul stelistu22.04.2008 08:32

Care se baga la fifa 2005(cel mai tare joc)?Va fac praf fular-campionii

romgeo24.04.2008 11:24

sry pentru off-topic

dar cand incerc sa deschid fisieru atasat de god imi apare : "Ne pare rau, dar a intervenit o eroare. Daca nu sunteti sigur cum sa utilizati o functie, sau nu stiti de ce ati primit acest mesaj de eroare, incercati sa cautati mai multe informatii in fisierele de ajutor."

 

ma poate ajuta cineva? imi aparea asa si cand incercam sa deschid clasamentul sau alte fisiere de pe forum.

BADboySteaua24.04.2008 12:19

@romgeo nu ai destule postari si din cauza asta

dumy3l24.04.2008 12:27

nu am ce discuta cu tine GOD... [...] semnat DUMY

RobYnho24.04.2008 12:31

@ romgeo : Oricum e ceva infect.. ;)

i0nutz8324.04.2008 16:37

Interesanta discutia postata de god.. Dar atat ! ;)

bubutza24.04.2008 17:07

neinteresant ... :)

Dica9604.05.2008 08:27

Forzza Steaua!

bossy12.05.2008 17:44

Am instalat FIFA 2008 si nu pot sa-l joc fara cd.

Nu stiu unde am gresit,nu m-a intrebat daca vreau sa joc cu cd sau fara,si nu stiu de unde pot sa schimb.

Va rog datimi niste sfaturi,sunt incepator.

i0nutz8312.05.2008 18:16

Fara ce CD ? Incearca sa fii mai explicit.. Ai jocul original si iti face figuri ?

BADboySteaua12.05.2008 18:30

Incearca sa lasi imaginea montata cu siguranta o sa-ti mearga ;))

bossy12.05.2008 18:34

Da,mi-am cumparat jocul, l-am instalat si nu ma lasa sa-l joc fara cd.

Pot sa-l joc doar cu cd-ul in unitate,dar eu nu vreau asa, eu vreau sa-l joc fara cd inauntru.

Jocul e instalat dar cand dau sa-l deschid imi spune sa insertez discul.

Unde am gresit cand l-am instalat,sau chiar nu se poate juca fara cd.

i0nutz8312.05.2008 19:08

Glumind putin, ai gresit ca ai dat bani pe joc ;) Trebuia sa-l tragi de pe net, cu crack cu tot :D

bossy12.05.2008 19:20

Asta e, am fost fraier si m-am halosit sa-l am nou, iar acuma suport consecintele.

Mersi pentru ajutor si scuze pentru acel off topic nu am obiceiul.

Mersi mult!!

 

Asta e, am fost fraier si m-am halosit sa-l am nou, iar acuma suport consecintele.

Mersi pentru ajutor si scuze pentru acel off topic nu am obiceiul.

Mersi mult!!

«1424344454652»