meciurile se joaca pe direct ip...nu se simuleaza!
meciurile se joaca pe direct ip...nu se simuleaza!
cum se dau loviturile libere la firul ierbii?care stie pls sa-mi spuna si mie
Cand bati lovitura libera tine apasa butonul "cu" si mingea se duce maxim la semi-inaltime daca dai la maxim ![]()
era in mai 2006 intrebarea pusa ![]()
nu i-o fi mers netul
)
cand incepe campionatul si spunetimi si mie dak sunt inscris pe idul: annim_91
urmareste si tu forumul........trebuie sa te testeze cineva....si apoi o sa apara un topic nou cu cei admisi....
@busu_gaby: Afli toate amanuntele de aici.
ionutze! as mai putea da o data testu ca am avut o problema si nu am putut sta la pc in momentu ala si a ramas fratemiu................te rog mult de tot!
Fara probleme. Dar pe la jumatatea lui iunie, atunci e urmatoarea sesiune de testari. Securizeaza-ti din timp pc-ul, sa nu se mai intample ca acum, cand de pe id-ul tau s-a raspuns cu "50 si ceva" la intrebarea "cate titluri de campioana are Steaua pana in prezent".
cu ce program simulatzi meciurile ??
cu blindica v1.03 ...
Versiunea beta ![]()
Care se baga la fifa 2005(cel mai tare joc)?Va fac praf ![]()
sry pentru off-topic
dar cand incerc sa deschid fisieru atasat de god imi apare : "Ne pare rau, dar a intervenit o eroare. Daca nu sunteti sigur cum sa utilizati o functie, sau nu stiti de ce ati primit acest mesaj de eroare, incercati sa cautati mai multe informatii in fisierele de ajutor."
ma poate ajuta cineva? imi aparea asa si cand incercam sa deschid clasamentul sau alte fisiere de pe forum.
@romgeo nu ai destule postari si din cauza asta
nu am ce discuta cu tine GOD... [...] semnat DUMY
@ romgeo : Oricum e ceva infect.. ![]()
Interesanta discutia postata de god.. Dar atat ! ![]()
neinteresant ... ![]()
Forzza Steaua!
Am instalat FIFA 2008 si nu pot sa-l joc fara cd.
Nu stiu unde am gresit,nu m-a intrebat daca vreau sa joc cu cd sau fara,si nu stiu de unde pot sa schimb.
Va rog datimi niste sfaturi,sunt incepator.
Fara ce CD ? Incearca sa fii mai explicit.. Ai jocul original si iti face figuri ?
Incearca sa lasi imaginea montata cu siguranta o sa-ti mearga
)
Da,mi-am cumparat jocul, l-am instalat si nu ma lasa sa-l joc fara cd.
Pot sa-l joc doar cu cd-ul in unitate,dar eu nu vreau asa, eu vreau sa-l joc fara cd inauntru.
Jocul e instalat dar cand dau sa-l deschid imi spune sa insertez discul.
Unde am gresit cand l-am instalat,sau chiar nu se poate juca fara cd.
Glumind putin, ai gresit ca ai dat bani pe joc
Trebuia sa-l tragi de pe net, cu crack cu tot ![]()
Asta e, am fost fraier si m-am halosit sa-l am nou, iar acuma suport consecintele.
Mersi pentru ajutor si scuze pentru acel off topic nu am obiceiul.
Mersi mult!!
Asta e, am fost fraier si m-am halosit sa-l am nou, iar acuma suport consecintele.
Mersi pentru ajutor si scuze pentru acel off topic nu am obiceiul.
Mersi mult!!