@papp: In maxim trei saptamani !
@papp: In maxim trei saptamani !
Si iata-ne pe Camp Nou ,o zii calduroasa ,soarele straluceste pe cer.
Barcelona baga cea mai buna echipa,la fel si Atl.Madrid.
Prima ocazie :Atl.Madrid centrare de pe partea dreapta Forlan singur cu Valdes da peste din 2metri.Pe contra atac Y.Toure trece de 3 jucatori,il intoarce pe al 4-lea centrare in careul mic Eto`o da un lob cu capul peste Franco si este 1-0,un gol asemanator cu cel a lui Ibrahimovic din CL.
1-0
Un assalt la poarta Barceloneza,ratari peste ratari ale madrileniilor:Forlan ,Reyes,Maniche,Simao aproape toti rateaza.
Pe Contra atac Eto`o isi bate joc de apararea madrileniilor,il dribleaza pe Franco si da gol cu poarta Goala.
2-0
La reluara o minge inalta pentru Eto`o tot el paseaza cu capul pentru Messi,Messi il fenteaza pe Perea din preluare vine Pablo si il faulteaza pe Messi in careu.Penalti.
Valdes bate ,pe dreapta apara Franco,vine Messi la respingere,3 suturi ale lui Messi mingea intra pana la urma
3-0
Apoi Henry inscrie si el doua goluri cu poarta goala dupa ce primeste Mingea de la Ronaldihno si Messi.
5-0
Min 64 Toure primeste mingea de la Xavi,mingea este pe Voleu Toure trage ,mingea trece de Franco ,insa loveste Trasversala,Henry vine la respingere insa este Offside.
Lovitura Libera Ronaldihno -GOOOOOOOOOOLL
6-0
Min 89 Forlan inscrie Golul de Onoare dupa ce primeste o pasa de la Reyes si ramane singur cu poarta goala.
6-1
Scor Final Barcelona-Atl.Madrid =6-1
Barca Win The CUP.
Ziarul Spaniol "AS" scrie:Toti Catalanii Strigau :Eventul!Eventul!Eventul!
CE texte are asta.. =)) o castigat cupa pe net ... =))
mai zice ca fifa nu-i viatza lui ...
Cred ca v-ati dat si voi seama de cine ii vorba =))
hahahahahahaha nu stiu copii cum sa trimita mass de pe noul messenger,MULTUMIM YAHOOOOOOOO
)))) ole ole te iubim yahoole
))))
Gogo,pentru tine nu e loc acolo.
Hai dute de aici ca numai esti in camp. si ai zis ca e ultimul msj al tau mai demult.
Incultule numai mintii tine-te de cuvant.
Pa.
Un mic comentariu pentru o Finala nu strica,dar lu gogo nu ai ce sa ii ceri,debea se chinuie sa treaca clasa.
Hahaha =)) prietene .. pentru cultura ta generala
In fiecare an am fost premiant.. AM un dosar plin de diplome
:X dak vrei ii fac poze si iti arat =)) incultule:)) zic... SUFERI ...
Nu-tzi faci si un cantec ?
Fifa e viata mea... sai diri diri dira =))
hahahahahaha
Prodigy_andrey Postat Ieri, 05:33 PMHahaha =)) prietene .. pentru cultura ta generala
In fiecare an am fost premiant.. AM un dosar plin de diplome
:X dak vrei ii fac poze si iti arat =)) incultule:)) zic... SUFERI ...
Nu-tzi faci si un cantec ?
Fifa e viata mea... sai diri diri dira =))
Despre maicata fac un cantec daca vrei?
Bai prostanacule tu ai cedat primu,esti praf,mort distrus.
Asa-i ca nu te poti stapanii sa nu ma injuri ?=)) din partea mea injura-ma cat vrei ... Atat timp cat vine de la tine e ca si cum nu ma injura nimeni
) Nush dak ai aflat vorba aia desteptu cedeaza primu ![]()
Baga ... fara numar
Prodigy_andrey Postat Ieri, 10:30 PMAsa-i ca nu te poti stapanii sa nu ma injuri ?=)) din partea mea injura-ma cat vrei ... Atat timp cat vine de la tine e ca si cum nu ma injura nimeni
) Nush dak ai aflat vorba aia desteptu cedeaza primu
Baga ... fara numar
Ba tu chiar esti idiot si cauti scandal,
Cine draku a inceput nu tu,ca sa vedeti ce minte de om prost are.
Pai nu e alceva,saracu sta cu cortu si vine si face figuri,dute boss ca ai cantonament pe la Vf.Omu.
Asa e ca te mananca ca numai esti in campionat,aia e,aici e campionat de jucatori buni,nu de sarmani.
micutzule god, a subliniat bine gogo ca nu prea ai viata, tu si inca unul dupa forumul asta care nu-si incape'n piele
vreau si io intr-un campionat de fifa 08 se poate ?
As avea si eu o intrabre...:am auzit de la ionut ca sezonul asta va fi organizata si cupa......daca da cand va incepe aceasta???
cupa?! A aparut challenge cu grasul ala mic. Aiurea...
Taci draku de pampalau.
Taci draku de pampalau.
Bai boschetare, nu te uiti cum arati , umflat urat ce esti...o sa ne parasesti imediat dupa challenge ul asta. O sa te omor cand te prind.Fraiere vezi ca stiu unde stai .O sa te fac manechin cand ne vedem face to face . . . ANALFABETULE " SAPCI " ...SEPCI TARANE !!!
Pauza nucleo_2002 3 zile pentru limbaj necorespunzator.
Pauza god 3 zile, acelasi motiv.
vreau sa ma inscriu in capionatul viitor...unde intru?....cum ma pot inscrie???
o sa apara un topic nou!Urmareste forumul in aproximativ 1 saptmana!
In legatura cu meciul ivan-dumy,pentru iesirea intentionata din joc a jucatorului dumyel,am luat decizia de a acorda victorie cu 3-0 pentrut ivan si 2 pct depunctare pentru dumy!Aceasta depunctare va fi contabilizata la finalul sezonului.
@MARINESCU Dani 2005
In etapa cu dummy jucatorul a iesit din joc in min 80 INTENTIONAT, o recunoaste chiar el pe forum "ai jucat lamentabil ivane... confirm cele spuse de ivan insa acest individ nu e jucator de fifa. hai sa nu intram in detalii nucleoidule. oricum aveai 3-1 asa ca acel "connection lost" nu a influentat cu nimic rezultatul meciului. noapte buna! "
REGULAMENTUL in aceasta situatie este FOARTE CLAR "b) Este interzisa iesirea voita din joc prin apasarea tastelor ALT+TAB, tastei de windows sau orice alta actiune care intrerupe voit meciul. De asemeni, sunt interzise softuri suplimentare pentru realizarea conexiunii (gen hamachi), patch-uri, addon-uri, etc. Utilizarea acestora duce, de asemenea, la excluderea imediata a jucatorului respectiv.
IMPORTANT: Este interzisa folosirea RLSP (patch-ul care adauga in joc Divizia A din Romania)."
Decizia a fost 3-0 si penalizare 2 pct.
DECIZIA CARE SE IMPUNE ESTE EXCLUDERE !!! conform regulamentului "Este interzisa iesirea voita din joc prin apasarea tastelor ALT+TAB, tastei de windows sau orice alta actiune care intrerupe voit meciul."....."Utilizarea acestora duce, de asemenea, la excluderea imediata a jucatorului respectiv."
...si cum jucatorul a recunoscut nu exista alta decizie decat EXCLUDERE.
CINE INCALCA REGULAMENTUL TREBUIE SA RASPUNDA CUM RASPUNDEM SI NOI DACA NU L RESPECTAM !!!
DACA GRESESC SAU NU SCRIE ASA IN REGULAMENT ASTEPT PARERILE VOASTRE !
In legatura cu meciul ivan-dumy,pentru iesirea intentionata din joc a jucatorului dumyel,am luat decizia de a acorda victorie cu 3-0 pentrut ivan si 2 pct depunctare pentru dumy!Aceasta depunctare va fi contabilizata la finalul sezonului.
@MARINESCU Dani 2005
In etapa cu dummy jucatorul a iesit din joc in min 80 INTENTIONAT, o recunoaste chiar el pe forum "ai jucat lamentabil ivane... confirm cele spuse de ivan insa acest individ nu e jucator de fifa. hai sa nu intram in detalii nucleoidule. oricum aveai 3-1 asa ca acel "connection lost" nu a influentat cu nimic rezultatul meciului. noapte buna! "
REGULAMENTUL in aceasta situatie este FOARTE CLAR "b) Este interzisa iesirea voita din joc prin apasarea tastelor ALT+TAB, tastei de windows sau orice alta actiune care intrerupe voit meciul. De asemeni, sunt interzise softuri suplimentare pentru realizarea conexiunii (gen hamachi), patch-uri, addon-uri, etc. Utilizarea acestora duce, de asemenea, la excluderea imediata a jucatorului respectiv.
IMPORTANT: Este interzisa folosirea RLSP (patch-ul care adauga in joc Divizia A din Romania)."
Decizia a fost 3-0 si penalizare 2 pct.
DECIZIA CARE SE IMPUNE ESTE EXCLUDERE !!! conform regulamentului "Este interzisa iesirea voita din joc prin apasarea tastelor ALT+TAB, tastei de windows sau orice alta actiune care intrerupe voit meciul."....."Utilizarea acestora duce, de asemenea, la excluderea imediata a jucatorului respectiv."
...si cum jucatorul a recunoscut nu exista alta decizie decat EXCLUDERE.
CINE INCALCA REGULAMENTUL TREBUIE SA RASPUNDA CUM RASPUNDEM SI NOI DACA NU L RESPECTAM !!!
@nucleo: Ai depasit orice limita, prietene. Regulamentul e regulament, da, dar totdeauna am spus ca de dragul colectivului si al oamenilor care fac parte din el putem face mici compromisuri. Nu vad ce e atat de grav in a-l lasa in campionat pe dumy_wazzy, altfel un user cu bun simt, care, chiar daca a avut si el, la inceput, unele porniri, a revenit pe drumul cel bun iar acum isi joaca meciurile si nu deranjeaza pe nimeni.
Inainte de a comenta situatia altora, a-i jigni sau a incerca sa ii faci de rahat prin orice mijloace, ar trebui sa te uiti in oglinda. O sa vezi ca dintre toti cei 48 de oameni care activeaza / au activat in acest campionat, cele mai mari probleme le-ai ridicat tu, reusind sa-l intreci chiar si pe god, pe care nu te-ai sfiit sa il insulti in cele mai crunte moduri pe forum. De fiecare data am incercat sa te inteleg si pe tine, au fost posturi mizere pe care le-ai editat, cand ti-ai dat seama ce prostii scrisesesi, etc. Niciodata insa impotriva ta nu au fost luate masurile care se impuneau, de aici si vorbele care au iesit cum ca ai fi protejatul meu. Cand au existat circumstante atenuante, am procedat in consecinta. Acum insa ele nu mai exista, astfel ca nu o sa mai inchid ochii la abaterile tale disciplinare, ca despre asta este vorba.
Ai mai jos exemple de posturi (de-ale tale, daca nu ti le mai aduci aminte), care ar fi trebuit sanctionate cu mult mai dur decat un om pentru ca a refuzat sa mai joace 7 sau 8 minute fifa cu tine. De altfel, in intreaga "cariera" a campionatului, astfel de intamplari n-au fost tocmai rare, insa de fiecare data am dat meci pierdut cu 0-3, punand iesirea pe seama nervozitatii jucatorului respectiv, si niciodata nu am exclus oameni din senin.
Numai bine !
cu noii inscrishi ce faceti? faceti Liga a III-a?![]()
as putea sa ma inscriu si eu intr-o Liga?daca pleaca vreunu ma puteti anunta?nanu_a2008 e IDul!sunt profesionist
Poti posta in topicul dedicat inscrierilor !
i0nutz sau cine poate sa ma ajute: cum fac sa ma inscriu si eu in campionat. Multumesc mult.
@cRiss4Steaua: Noi inscrieri se fac dupa 15 ianuarie. Urmaresti forumul atunci si, daca indeplinesti conditiile (joc curat, fara patch-uri, si ip rutabil), iti lasi id-ul de messenger pe respectivul topic. Vei fi apoi testat si notat de useri abilitati FcS.