FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1363738394052»
NoRullZzBigDaddy21.09.2007 07:36

O intrebare cum mah pot inregistra si eu? si de unde trebuie sa incept sa joc ! dak se poate as vrea un raspuns mai amplu ... fularultras si dak se poate sa zici ce inseamna sfarsitul sezonului ( cand mai exct ) ms pentru intelegere

i0nutz8321.09.2007 08:26

Sezonul se incheie in jurul datei de 1 octombrie. Jocul oficial pentru urmatorul campionat va fi FIFA 2008.

laurentiusmll_steaua30.09.2007 11:44

sal...eu am net de la rds...dar e cu rooter...nu am ip-ul cum au ceilalti...se poate sa ma inscriu si eu?...si cu fifa 2008...a aparut deja full?

ms mult

bubutza30.09.2007 17:16

doar daca poti da host...

se joaca cu fifa 2008 :) daca nu il ai nu te inscrie degeaba

johnny0604.10.2007 13:34

vad ca user-ul kamaciuki se straduieste sa ia echipele la care am activat eu in sezoanele precedente. totusi, sunt mandru ca ii sunt mentor...

Alynnn_steaua07.10.2007 19:59

Cine imi spune si mie cum sami fac ip routabil???? pls help me!!!!

alin_jeleu07.10.2007 21:24

iti omori colegii de retzea :X

Harald11.10.2007 09:37

salut

 

la ce ora trebuie sa fii online pe messenger ca sa fii testat ?

 

eu de obicei sunt acasa de la 7 seara incolo...

 

multumesc pentru raspuns

dica_no111.10.2007 19:59

as vrea si eu sa ma inscriu in campionat..............id meu este dica_no1 si am fifa 2007-2008.....oricare sar juca ...........contactati fularsteaua2 ma sau datimi si mie un rasp cu cn sa vb sau ce tre sa fac

 

Nu mai folosi atatea emoticon-uri! Moderatorii.

GatTuSo12.10.2007 12:35

pentru ce e programu ala nordic?:|:|:|

rivaldoo12.10.2007 14:06

daca bag patch-ul ala mai merge sa joc in retea cu baitzii ?:D

RobYnho12.10.2007 14:07

Nu incurajam niciun fel de patch.

Alex 1012.10.2007 14:58

Eu cum de nu imi vad numele in lista celor din Liga a doua seria a doua....? :steagcruce:

-=Danny=-12.10.2007 16:23

Unde pot sa vad si io ce note am luat la testari ??:( Ca intrai la Liga 2 seria 1 si a 2 , si nu apare nicaieri ID meu :(( .... si il batusem pe cel care ma testate cu 1-0 ...:-<

mihai141112.10.2007 17:40

am revenit si eu in tara,puteti da drumul la campionat :P

Vialy_Sud12.10.2007 19:39
Eu cum de nu imi vad numele in lista celor din Liga a doua seria a doua?

Banuiesc ca ai fost si tu acum testat ...ca si mine ..si nu ne regasim ...cele doua serii care apar acum pe forum sunt formate din cei care au retrogradat din Liga 1 sau au ramas in Liga 2 ...nu a fost "publicata" lista cu cei care sunt noi inscrisi si au fost acceptati ..cu toate ca ...azi era vorba ca se "publica" ..de fapt ..sa avem rabdare ..inca nu s-a incheiat ziua..Bafta

-=Danny=-12.10.2007 19:45

Asta e si problema mea .... bine ca m-ai lamurit tu , ca am postat pe doua topicuri de fifa problema si nu mi sa raspuns , si sa pare ca am facut offtopic :P , sper ca nu s-a suparat nimeni , si sper ca m-am calificat .... ca sunt dement de fifa 08 !!!

ronaldo_020113.10.2007 07:07
Banuiesc ca ai fost si tu acum testat ...ca si mine ..si nu ne regasim ...cele doua serii care apar acum pe forum sunt formate din cei care au retrogradat din Liga 1 sau au ramas in Liga 2 ...nu a fost "publicata" lista cu cei care sunt noi inscrisi si au fost acceptati ..cu toate ca ...azi era vorba ca se "publica" ..de fapt ..sa avem rabdare ..inca nu s-a incheiat ziua..Bafta

 

el a terminat pe locul 9 sau 10 sezonul trecut....nu a fost testat acum....da nu stiu de ce lipsesc 2 jucatori la seria a 2?

i0nutz8313.10.2007 09:17

In Monitorul Oficial, numarul viitor.

 

PS :) Cel mai tarziu maine la pranz, pe forum.

BabBarDeL13.10.2007 10:20

mah ionutz pe ce criterii s-au selectat jucatorii pentru Liga 2? :( nu a fost nimic baraj , ceva?

eu dc nu am fost acceptat? :|

 

Cand or sa mai fie urmatoarele inscrieri?

i0nutz8313.10.2007 10:26

Criteriile care au contat au fost expuse la Inscrieri.

Cei care au fost abilitati sa testeze v-au notat, s-a facut un clasament al notelor iar primii 13 au fost selectionati pentru participarea in campionat.

Alte inscrieri se vor face, cel mai probabil, dupa jumatatea lunii noiembrie.

mariusz13.10.2007 14:50

pe mine nici nu ma testat :sad2:

RobYnho13.10.2007 14:59

Ai retrogradat in sezonul anterior, si am considerat ca sunt destui inscrisi + ca stiu cum ti'ai "aparat" sansele, in ultimele meciuri de a nu retrograda.

mariusz13.10.2007 16:07

am castigat pe merit nu cum fac alti... :unsure:

i0nutz8314.10.2007 11:23

@mariusz: Regulile sunt foarte clare in ceea ce priveste inscrierea userilor care au retrogradat in sezonul/sezoanele precedente.

«1363738394052»