FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1333435363752»
RobYnho31.08.2007 13:45

=))...noi facem trafic p'aici cu Ion si god :)) tre' sa'l rugam pe Ion sa faca un topic FIFA 08 sa discutam ce are in plus jocu', etc....;))

mihai141131.08.2007 13:57

marfa ca merge asezare 4-2-2-2 cum mergea la 2006 :),adica nu toti pe centru,sunt pe margine cei doi Cam :P si incredibil,merge si cu+w...deci se pare ca nu e bug cum ziceati voi ;),merge facut doar cu anumiti jucatori :))

steaua_gloria31.08.2007 14:08

a aparut fifa 2008????

mihai141131.08.2007 14:10

demoul ma

 

dar nu merita...e leit 2007 doar cu f mici imbunatatiri,daca nu au scos nici chestia cu cu+w iti dai seama,cornere si lovituri libere identice,pfff

GOD31.08.2007 14:21

Ceva in plus misti portaru.

cu+D = Z+d fifa07

Z+D=cu+d fifa 07

SChimbi jucatoru cu cu

SChemele le fac pe toate.

 

E misto ca tragi si darami jucatoru.

RobYnho31.08.2007 14:24

Ma dispera faza cu pasa de angajare ( W )...in loc sa o dea in fata, o da mai in margine :|

GOD31.08.2007 15:38

Avem zapada in Fifa:))))

Prodigy_andrey31.08.2007 15:42

RESPECTE pentru principalul canditat la titlu :))

 

Si cel mai frumos jucator de fifa din istoria campionatului :))

 

 

Ps 1.75 si 50 de kg ;)

god.JPG

mihai141131.08.2007 15:42

iti dai seama ca in multiplayer nu o vom folosi,poate doar pe perioada iernii ;))

i0nutz8331.08.2007 15:51

@gogo: gata cu offtopicul !

mihai141131.08.2007 15:58

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

woLveZ01.09.2007 11:07

Eu nu mai folosesc idul wolves_ro, i0nutz faci si tu un update cu noul ID ?

i0nutz8301.09.2007 11:22

Noul id fiind ?

bubutza01.09.2007 13:39

nsfl_ciock sau cum ii zice nu mi-a dat nici acum accept ... is din Liga 2 seria 2

Prodigy_andrey01.09.2007 14:46

e plecat

bubutza01.09.2007 15:05

pai are mult timp de cat e plecat... cand imi joc meciul cu el?

RobYnho01.09.2007 15:12

termenu' limita e luni, ora 20:00....

woLveZ01.09.2007 18:33

Noul id: smd09

steau 4 ever02.09.2007 15:02

mai ma pot inscrie? daca da cum?

forzateaua

johnny0602.09.2007 15:04

nu te mai poti inscrie acum. trebuie sa astepti pana la urmatoarele inscrieri. urmareste forumul si vei afla cand vor fi acele inscrieri.

steau 4 ever02.09.2007 15:04

dac tot nu m-am inscri va rog eu jucati si cu mine niste amicale........pls......... forzateauafularultras

steau 4 ever02.09.2007 15:06

cand ma pot inscrie...cand este urmatoare data de inscriere .......pot sa fac rezervare?

 

fular-campionii fularsteau2 fular-campioniifularsteaua2

bubutza02.09.2007 19:00

daca vrei amicale ... baga id-ul rusu_andrey2005 .poate o sa jucam ... pana incepe celalalt campionat

steau 4 ever02.09.2007 19:44

de abia astept sa inceapa iscrierile din nou. astept de mult sa ma inscriu

bobo_PH03.09.2007 17:40

..........am si eu o problema......am avut etapa cu Andrei Marius ....si am fost online de vineri pana duminik in continuu......si am dat 1000 de massuri ....el nu a fost ....i-am zis ca nu pot sa joc luni .....iar el a fost DECAT luni .....si eu am pierdut cu 3-0 ..........am screenuri .....era normal sa ceara amanare dak era fair play ......IN CONTU MEU .......nu zic ....are dreptate .....dak nu am fost asta e...dar el nu am fost 3 zile la rand iar cand l-am prins ...a zis ca nu joaca ......acum ziceti si voi ce credeti .....

«1333435363752»