FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1303132333452»
GOD27.08.2007 07:59

Eu zic ca primu apare pe torrente,ce parere aveti apare mai inainte pe DC++?

Prodigy_andrey27.08.2007 07:59

poi cineva trebuie sal ia de pe torrente sa-l puna pe dc nu ? :P

RobYnho27.08.2007 08:07

logic ca prima oara apare pe torrente...nu stiu unde a'ti auzit voi ca a aparut demo... :tongue:

Prodigy_andrey27.08.2007 08:09

......... de pe site-u lu fifa din Romania :)) nu scriu sa nu fac reclama =))

GOD27.08.2007 08:12

Eu am inteles ca nu apare astazi.

RobYnho27.08.2007 08:53

@ gogo : zvonurile de p'acolo sunt luate de pe site'uri care nu's oficiale. Un site oficial www.fifa08.ea.com (nu cred ca fac reclama :)) )

mihai141127.08.2007 09:01

e misto ca cica poti pune jucatorii in ce pozitie vrei,deci daca conduci pe final poti pune 10 jucatori sa stea in careu,faci baraj :))))

 

cine va castiga camp asta,va avea barca la 2008,Henry,etoo,Messi,deco,Ronaldinho :D

RobYnho27.08.2007 09:10

deci n'o sa ma mai chinui cu 5 fundasi =))

GOD27.08.2007 09:25

Si Manchester pare a fii buna.

Argentinean forward Carlos Tevez from West Ham United; Goalkeeper Ben Foster (loan return) from Watford; Polish goalkeeper Tomasz Kuszczak (permanent signing) from West Bromwich Albion for a fee of €4.5m; Brazilian midfielder Anderson from Porto for a fee of €25m; Portuguese midfielder Nani from Sporting Lisbon for a fee of €25.5m; Midfielder Owen Hargreaves from Bayern Munich for a fee of €25m.

Pentru transferuri:http://betinf.com

 

Am auzit ca la loviturile libere poti misca portaru:)

 

 

Cine iese in primi 7 isi ia echipa buna.

 

Barca,Manchester,Chelsea,Bayern,Liverpool,R.Madrid,Inter.

 

O sa fie Steaua la Rest of Europe?Ca vreau sa castig Fcsteaua cu Steaua.A dat idiotu de berbecali licenta la ea?

mihai141127.08.2007 09:32

tu vrei Steaua,si nu e Dinamo Kiev,sahtior care joaca de multi ani in Liga?

 

apropo apare SIGUR inainte de 28 septembrie,pentru ca eu deja am comandat jocul original pe un site,si m-au sunat ca le intra in magazin pe 28,deci el o sa apara mai devreme,iar pana se onoreaza comanda cica dureaza maxim 2 sapt de cand apare jocul in magazinul lor,deci pana pe 11-12 octombrie o sa-l am si eu :)

 

ps: costa 1,600,000 in caz ca sunteti interesati

GOD27.08.2007 09:39

LoL sincer eu nu dau bani pe un joc,care foarte simplu il iau de pe filezone.

Daca e sa ma bag in PGL atunci il iau.

i0nutz8327.08.2007 09:42

@god: aici NU incurajam pirateria :)

Prodigy_andrey27.08.2007 09:44

Doar o folosim ;)

mihai141127.08.2007 09:45

pai sa nu aveti pretentia sa vedeti echipe romanesti atunci :)),o sa avem suedia,norvegia,elvetia etc

i0nutz8327.08.2007 09:46

S-a mai discutat chestia asta. Dupa cum merg lucrurile, o sa avem Liga 1 probabil la Fifa 3000 ;)

GOD27.08.2007 09:54

Cica nu incurajam pirateria,da tu ai fifa07 original :biggrin: :biggrin:

Daca ar pune si ei 500 mii jocul as cumpara da 2 mil,cacamas pe el.

Mai bine ma joc Solitare.

mihai141127.08.2007 10:05

e f mult de munk pentru un joc,trebuie echipamente performante etc,timp,oameni capabili care trebuie platiti bine,si nu mi se pare mult 50 de euro pentru joc daca il vrei ,dar deh,romanul tot roman ramane

GOD27.08.2007 10:06

Mai bine il fur de la Carefour. :biggrin:

i0nutz8327.08.2007 10:20

Pai da.. 50 euro jocul, dar daca vrei sa iti mai iei un NHL 08, un NFS Pro Street, etc ajungi la cateva sute de euro bune .. Si sincer, nu stiu cata lume isi permite ..

Prodigy_andrey27.08.2007 11:28

Au retrogradat: bradutz_mihai, nsfl_cyok, bezmetiqu_alex, alex_tzupy (penalizare 6p pentru neindeplinirea baremului)

 

adik vor porni cu -6 in Liga 2?

bubutza27.08.2007 11:33

am si eu o intrebare ... joc si eu in cmapionatul asta... ? am fost testat de power si acum ... nu mai inteleg nimic

GOD27.08.2007 11:34

Da :mellow:

bubutza27.08.2007 11:37

daca raspunsul a fost pentru mine ... cand pot sami aleg echipa?

mihai141127.08.2007 11:47

munceste si tu 1 an sa faci ceva si sa vina unul sa fure cum ar veni jocul (pirateria) cum te-ai simti :)?

i0nutz8327.08.2007 11:52

@gogo: doar tzupy are penalizare, restul au facut cele 25p

@bubutza: ai rabdare, lista celor admisi va fi postata diseara

«1303132333452»