FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1262728293052»
Ronaldinho_cs28.07.2007 22:41

Mama francezule daca nu ziceai tu nu stia nimeni cum se dau lovituri libere pe jos...multumim... De inscris mai asteapta ca se va deschide un topic special cu inscrieri

GOD28.07.2007 22:47

DEBEa s-a apucat de FIFA :biggrin: ..ne mai inveti si pe noi.??

i0nutz8329.07.2007 15:34

mr beautiful , poze aveti ? ;))

Champ29.07.2007 18:02

salut ! cine imi spune si mie cum pot sa ma inscriu in campionatul de fifa 07? mc

i0nutz8330.07.2007 08:09

La sfarsitul actualului sezon, va fi postat un topic special din care veti afla toate informatiile de care aveti nevoie.

Prodigy_andrey31.07.2007 12:09

Ce de lumea 11 Membri: Prodigy_andrey, DannY_1, GOD, alin_jeleu, marianb, horatiuspawn, kosmyn666, axyi, johnny06, RobYnho, ronaldo_0201 Si Ion nu-i de gasit sa bage etape :D

horatiuspawn31.07.2007 12:13
Ce de lumea 11 Membri: Prodigy_andrey, DannY_1, GOD, alin_jeleu, marianb, horatiuspawn, kosmyn666, axyi, johnny06, RobYnho, ronaldo_0201 Si Ion nu-i de gasit sa bage etape :D

 

 

 

chiar baieti, hai sa facem un turneu de pregatire :)

 

 

steagsimplu

GOD31.07.2007 12:47

La sfarsitul sezonului asta trecem la Fifa08??

mihai141131.07.2007 12:48

pai mai terminam 2-3 pana in octombrie

PoWeR31.07.2007 14:12
La sfarsitul sezonului asta trecem la Fifa08??

 

piciule, dar parca tu te retrageai :)

i0nutz8331.07.2007 15:11
La sfarsitul sezonului asta trecem la Fifa08??

 

Nu, direct la 2009.

marianb31.07.2007 15:21

=))

GOD31.07.2007 15:32

Am intrebat serios,doamne.

daca trecem direct sau mai jucam un sezon fifa07.

Prodigy_andrey31.07.2007 15:32

Poate chiar crede ala mah..Nu-tzi mai bate joc de el :))

i0nutz8331.07.2007 15:33

Direct la ce ma abracadabra? 08 apare peste aproape 2 luni.. Te-ai ticnit de tot..

GOD31.07.2007 15:34

Apare in august din cate stiu.

 

Gogo tu oricum pana la Fifa09 tot in Liga 2 stai.Si nu te mai baga in seama cu japca.

Prodigy_andrey31.07.2007 15:35

Doamne de atatzia ani tot te mint astia inseamna ........ u nu ai realizat pana acuma ca nu apare mai repede?:)) de cat ii normal :))

 

Wow un cuvant nou in vocabularul tau de copil in dezvoltare... "japca" esti tare mah :D tre sa vin pe la tine sa mai invatz fifa si niste cuvinte din astea noi .... :D Ce sa faci mah la totzi ni greu :D

i0nutz8331.07.2007 15:38

Publicat de: Electronic Arts

Developat de: EA Canada

Genul jocului: Sports

Data aparitiei jocului:

* US: September 2007

* Japan: Unreleased

* Europe: September 7, 2007

* Australia: Unreleased

mihai141131.07.2007 15:46

asa apare mereu,iar la noi apare in octombie,sau sf lui septembrie cel mai repede

i0nutz8331.07.2007 15:50

In jur de 15-20 septembrie, asa a aparut mereu.. Dar cine stie, god o avea pile la EA si-l ia mai devreme ;)

johnny0631.07.2007 16:20

nu mai stiu pe unde am citit ca in marea britanie apare chiar in august... si oricum majoritatea il vom avea inainte de data lansarii de pe torrenti :laugh:

GOD31.07.2007 17:17

Lasa ma ca gogo o sa il aiba in 2008 sa fie in pas cu anul.

i0nutz8331.07.2007 17:30

@god: gata cu offtopicul..

GOD31.07.2007 17:31

Ba imi place toti comentati si la sfarsit va luati tot de mine ,tot eu sunt vinovatu.

i0nutz8331.07.2007 17:32

Ti-am zis doar sa incetezi cu off-topicul. E treaba ta ce intelegi din asta, dar din cate dai impresia nu prea multe..

«1262728293052»