FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«191011121352»
PoWeR09.12.2006 05:25

lol ... maxim 2 zile, ce naiba ... va inscrieti si apoi nu mai intrati pe forum ?

biku00709.12.2006 05:28

pai la ce ne-am mai inscris atunci :))

GOD09.12.2006 05:29

Haideti fratilor alegetiva echipa si sa incepem.ca am un chef de FIFA.

biku00709.12.2006 05:30

ionute preseaza-i pe astia ...

PoWeR09.12.2006 05:38

sunt alti useri care nu pot sa-si aleaga echipa ca asteapta pe aia din fata lor ... ar trebui setat un deadline ceva :P

biku00709.12.2006 05:39

eu de exemplu ... ieri i-am batut pe astia la cap sa isi aleaga sa incepem ... dar ne-am inpotmolit la dragutzu ala ...

mihai141109.12.2006 06:13

luni cica

PoWeR09.12.2006 06:15
:P ... Mihai vreau sa te bat sezonul asta :twisted:
mihai141109.12.2006 08:47

si eu vreau salariu mai mare,dar mai mereu una e sa doresti,alta e sa poti,sper rooney sa se ridice la asteptarile mele adica sa dea mai multe boabe decat Henry anul trecut ( care dadea 3-4 pe meci ) :P,de aia am avut si cel mai bun atac din Liga 1 :P

dragutzu8911.12.2006 15:51

da ce-i drept a fost o mik problema la mine, pt care mi-am cerut scuze,,, dar nu consider k e frumos sa zici: " dragutzu ala" cred k acesta e un forum civilizat pe care se vorbeste civilizat ( chiar dak ai poza lui Becali in dreptul numelui...)

bafta

biku00711.12.2006 16:48

imi cer scuze public ... acelui dragutz e bine ? Domnule ?

GOD11.12.2006 17:15

Ia fiti atenti aici si radeti.

badfifaxk6.jpg

dragutzu8911.12.2006 17:25

@biku007 : nu e nevoie sa iti storci crerul sa zici ceva klumea ( oricum nu ti-a reusit , sfatul meu e sa mai treci pe la scoala) fi doar civilizat!

blindica11.12.2006 17:49

@ biku si dragutzu : nu va mai certati ma sa nu aveti probleme ulterior... [ si nu postati raspuns la postul meu , gen,"el e de vina" ] @ god : asa mai mut si eu poarta cu fotografii, evit golul din corner.

PoWeR12.12.2006 13:21

ionutz, ai uitat sa deschizi topic pentru rezultate in Liga II ... n-are unde se exprima lumea :D

jeandre12.12.2006 14:01

mah....dupa ce jucam meciurile...rezultatele la ce topic le scriem? ca nu mi-am dat seama pana acu...sunt din Liga 2

johnny0612.12.2006 14:08

o sa faca ionutz un topic cand intra pe net.

jeandre12.12.2006 14:41

clasamentul incepand cu care etapa se face?

biku00712.12.2006 15:44

@ bilndica : pai nu ca el e de vina ... dar ce vrea sa il iau cu saru`mana ?

i0nutz8312.12.2006 15:45

Buna intrebare! Nici nu stiu ce sa iti raspund.. In principiu s-ar face dupa cele doua etape postate, dar iti putem trimite si clasamentul dupa prima..

 

*** 1.000 de posturi :!:

dragutzu8913.12.2006 12:51

ma abtin de la orice comentarii... vad ca nu am cu cine ;)

GOD13.12.2006 13:02

Frate aici se joaca meciurile pana la capat nu ca bilutz_yo.

biku00713.12.2006 14:46

@dragutzu hai ma ne leshi .....

i0nutz8313.12.2006 16:28

Daca nu incetati cu offtopicul veti lua o scurta pauza..

l1o_l1am313.12.2006 17:08

nul gasesc pe adiy rooney....l-am gasit ieri si l-am intrebat daca joaca si o iesit de pe mess....oricum il mai astept pana joi seara cand e data limita de joc a meciurilor..

«191011121352»