care e id tau?
care e id tau?
vitali_scorpionul1 ii ! daca ma bagati sa ma bagati pe id asta hattrick_bihoru ca o sa am prea multi in lista !
....
@esti debil mintal
Si ce ai fi vrut sa faca Ionut, sa iti cante un cantec?
inca o clona.. vai de capul lui...
Salutare,cand mai sunt inscrieri pt campionate va rog? ce-a facut cel de mai sus vad ca are posturile editate.
Cu respect.
forza Steaua ! ![]()
@avertisment heltmuth87 pentru offtopic;
daca imi bag SP3 pe calculator .. cum s-o misca fifa ... si calculatorul in general. Are cineva ?
Eu am SP3 de cand a aparut si imi merge perfect.
Pentru jocuri nu e chiar recomandat sp3 ;![]()
stie cineva de ce apare asta?
stie cineva de ce apare asta?
Ai fifa original???
Ai bagat ceva de a inceput sa iti faca asta?
nimic...ieri mergea,am intrebat si lume care se pricepe bine la calc...pana mea daca nu isi revine cred ca reinstalez win
sa fie de la updateurile de la win?vad ca zice ceva de ip kkt
E ceva de Ip cred.....
reinstaleaza fifa,sterge profilul cu totu ,tot ce ai in My DOcumet
asta am facut prima oara...cred ca e de la updateurile de win
atunci nu ma bag,poate iti raspunde alt user.
@god, te-ai bucurat tare la golul lui FC Brasov de ai simtit nevoia sa dai offline, a?
stai sa intre petrolul in A ...
E sub acoperire ??
)
Ce mai facetzi jucatorilor ? Scz k postez aici da imi era dor de voi
Toate cele bune:P
cmf d-nu gogo?
Am si eu o intrebare, cand incep noile inscrieri ?![]()
peste 2 3 zile:)
Salutare cand incep inscrierile?