FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1474849505152»
ronaldo_020113.02.2009 15:41

care e id tau?

Vitali_Steaua13.02.2009 18:20

vitali_scorpionul1 ii ! daca ma bagati sa ma bagati pe id asta hattrick_bihoru ca o sa am prea multi in lista !

esti debil mental16.02.2009 12:59

....

c.ronaldo1716.02.2009 13:06

@esti debil mintal

 

Si ce ai fi vrut sa faca Ionut, sa iti cante un cantec?

i0nutz8316.02.2009 15:05

inca o clona.. vai de capul lui...

Helmuth8717.02.2009 22:15

Salutare,cand mai sunt inscrieri pt campionate va rog? ce-a facut cel de mai sus vad ca are posturile editate.

Cu respect.

Helmuth8718.02.2009 18:36

forza Steaua ! :steagcruce:

i0nutz8318.02.2009 19:16

@avertisment heltmuth87 pentru offtopic;

quitarr03.03.2009 16:40

daca imi bag SP3 pe calculator .. cum s-o misca fifa ... si calculatorul in general. Are cineva ?

GOD03.03.2009 18:38

Eu am SP3 de cand a aparut si imi merge perfect.

i0nutz8303.03.2009 20:05

Pentru jocuri nu e chiar recomandat sp3 ;;)

mihai141108.03.2009 08:55

stie cineva de ce apare asta?

problema_fifa.bmp

GOD08.03.2009 09:18
stie cineva de ce apare asta?

 

Ai fifa original???

 

Ai bagat ceva de a inceput sa iti faca asta?

mihai141108.03.2009 09:22

nimic...ieri mergea,am intrebat si lume care se pricepe bine la calc...pana mea daca nu isi revine cred ca reinstalez win

 

sa fie de la updateurile de la win?vad ca zice ceva de ip kkt

GOD08.03.2009 09:28

E ceva de Ip cred.....

 

reinstaleaza fifa,sterge profilul cu totu ,tot ce ai in My DOcumet

mihai141108.03.2009 09:30

asta am facut prima oara...cred ca e de la updateurile de win

GOD08.03.2009 09:44

atunci nu ma bag,poate iti raspunde alt user.

i0nutz8308.03.2009 17:30

@god, te-ai bucurat tare la golul lui FC Brasov de ai simtit nevoia sa dai offline, a?

bubutza08.03.2009 17:42

stai sa intre petrolul in A ...

RobYnho08.03.2009 17:43

E sub acoperire ?? :)))

new1gogo15.03.2009 23:09

Ce mai facetzi jucatorilor ? Scz k postez aici da imi era dor de voi :P Toate cele bune:P

ronaldo_020116.03.2009 09:32

cmf d-nu gogo?

 

EMPORiO19.06.2009 12:18

Am si eu o intrebare, cand incep noile inscrieri ?:P

ronaldo_020119.06.2009 13:18

peste 2 3 zile:)

Sevlow2423.06.2009 10:36

Salutare cand incep inscrierile?

«1474849505152»