Chiar nu ma afecteaza deloc, si nu sunt suparat pe egal, nici la o infrangere nu ma supar, insa sunt suparat pe modul de joc. ACCEPT CU CAPUL SUS o infrangere si un egal dar la un joc cinstit, nu bambilici , ce am jucat eu cu blin1ro
Chiar nu ma afecteaza deloc, si nu sunt suparat pe egal, nici la o infrangere nu ma supar, insa sunt suparat pe modul de joc. ACCEPT CU CAPUL SUS o infrangere si un egal dar la un joc cinstit, nu bambilici , ce am jucat eu cu blin1ro
daca te incalzeste cu ceva asa a jucat si cu mine doar ca eu am fost mai norocos ![]()
Nu vreau sa ii iau apararea celor doi dar anonim oricum pentru el aceste meciuri sunt o simpla formalitate de a promova...il inteleg pe anonim ca am intalnit si eu adversari care nu erau preocupati de atac ci mai degraba de a enerva adversaru cu pasele repetate in careu...il inteleg si pe blindica care trage si el la promovare si este un punct pretios... bafta celor doi
un "bambilici" de 1-1, dak toti ar juca asa...GATA, yo nu mai zic nimic despre meci
...Ce-a fost a fost !
40 % din meci am atacat, daca vrei detalii despre antijoc intreaba-l pe filip...imi pare rau pt u ca reactionezi asa
8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
sa-i zici lu Mutu, poate te crede :lol: la 3 suturi pe poarta, eu nu cred ca procentajul scris de tine e corect 8O
si prin aceasta pun PUNCT acestei discutii
iny18 1-8 omul_anonim
Am trait sa o vad si pe astablin1ro 1-1 omul_anonim
deci chiar a fost ceva de neimaginat va spun sincer
daca am zis despre kamaciuki si ionutz ca nu au pic de demnitate' date=' imi retrag toate cuvintele si-mi cer scuze pentru ca, oare cum i-am insultat
blind1ro=UN NIMIC
8. Nu este permis sa va jigniti sau insultati adversarii pe y!m, mirc, forum, etc. In fata unui astfel de comportament ne vedem nevoiti sa trecem direct la avertismente, penalizari si chiar descalificari, evident dupa constatarea incidentului pe baza dovezilor furnizate de voi.Ce oftica pe lumea asta..
asta e doar o caracterizare :lol: nu e insulta
nu vad unde as fi incalcat regulamentu ![]()
Danny1ok-Valius_the_greatest 3-1,in sfrasit o victorie dupa 4 meciuri in care nu am simtit gustul triumfului
danny1ok 3-1 valius_the_greatest dup ce am avut primele 30 min dezatruoase-danny avea 10 suturi deja si io 1 am schimbat tactica(la 2-0) si am reusit sa echilibrez jocu chiar sa fac 2-1 si puteam sa scot ceva din acest meci dar danny a avut puterea sa dea si 3-1...
Adelp1er0 - Niraymond 3-2
Dupa ce am revenit la 2-2 de la 0-2, am dominat si am incercat sa mai dau un gol, dar am primit unul pe contraatac prin min 85
adiy_rooney 4-1 ianculescustefan
omul_anonim 4-3 nicks18us
Etapa 12-a: robinho_2903 4 - 6 adelp1er0 O prima repriza dominata clar de el... a doua repriza am mai echilibrat jocu si am ratat o gramada. Oricum o victorie meritata de adelp1ero... bafta in continuare
etapa xv: iny18-andrei_loba 2-3... nu stiu ce se intampla cu mine!!! un meci frumos ce pot sa zic ma dominat si el si io ,a fost un joc pe contre...asta ee merg mai departe si incerc sa joc mai bine :cry: :cry: :idea: steagcruce2
si sa nu uit am avut si vom avea mereu... Stelist pana la moarte si dupa...
Un clasament la sfarsitu' turului??! :roll:
ionutz, eu in perioada 19-27 august voi fi plecat la mare si iti cer sa imi amani meciurile viitoare pana cand ma voi intoarce. sunt cu meciurile la zi si sper ca ma vei putea invoi si pe mine cate zile. mersi anticipat 8) ![]()
:wink:
ok, ti le aman :!:
@anonim, blindica: discutia nu isi are rostul. Pana la urma, am mai spus-o, fiecare este liber sa aleaga ce tactica doreste. Iar atata vreme cat meciurile nu se inregistreaza si nu exista dovezi despre cum s-a jucat, fiecare poate spune orice..
Ideea e sa nu ajungem la jigniri si cuvinte aiurea de la un simplu joc.
Niraymond - Iny18 2-2
Nu prea am avut chef de joc si am primit 2 goluri la mingi pierdute in aparare, in careu :cry:
niraymond-iny18 2-2... un meci frumos,puteam sa-i dau peste 10 da....
am avut si vom avea mereu... steagcruce2 ![]()
stelist pana la moarte si dupa... ![]()
ok, ti le aman :!:
@anonim, blindica: discutia nu isi are rostul. Pana la urma, am mai spus-o, fiecare este liber sa aleaga ce tactica doreste. Iar atata vreme cat meciurile nu se inregistreaza si nu exista dovezi despre cum s-a jucat, fiecare poate spune orice..
Ideea e sa nu ajungem la jigniri si cuvinte aiurea de la un simplu joc.
exact, tocmai d-aia nici nu am inteles reactia lui...BAFTA ALL dica10ANONIM , TE ROG FRUMOS, nu mai imi da mesaje private, ai ceva de spus spune-mi aici, nu-ti convine jocul altor jucatori, n-ai decat sa faci ce vrei :)sunt un temperament vulcanic si nu vreau probleme pe forum, doar vreau sa joc some good old fifa cu baietii, mc de intelegere, cu precizarea k dak nu vrei sa mai faci clasamentu pt mine, avand in vedere k esti suparat, spune-mi si calculez eu
, salut si respect
anonim ... da si mie un mesaj cand poti juca derby`ul ![]()
ETAPA 8:
Iny18 - Marianbolohan 2-4, si ar fi bun un clasament:)