Danny1ok-Blind1ro 1-1,un meci in care am avut o multime de ocazii si in care in final m-am vazut egalat.;oricum bafta in continuare blindica
Danny1ok-Blind1ro 1-1,un meci in care am avut o multime de ocazii si in care in final m-am vazut egalat.;oricum bafta in continuare blindica
andrei_loba 0-7 alex_filip2003... am jucat bine pentru ca a jucat adversarul destul de slab... insa 6 puncte binevenite pentru si urc din nou in zona celor promovati ![]()
andrei_loba 0-7 alex_filip2003... am jucat bine pentru ca a jucat adversarul destul de slab... insa 6 puncte binevenite pentru si urc din nou in zona celor promovati![]()
pai merci, ultimu` clasat si primu retras :roll: cred si yo...uite ce derby -uri am avut yo
, derby-uri care nu le-am pierdut ![]()
pacat
:lol: loale
IL caut pe adelpiero sa jucam etapa dar nu-l gasesc...oare o fi plecat in vacantza??!
andrei_loba - marianbolohan 2-3 ![]()
![]()
![]()
adiy_rooney 2-5 marianbolohan
etapa 8: Ianculescustefan - Marianbolohan 2-5:)
Valius_the_greatest - Blind1ro 0- 3(Werder Bremen vs Arsenal )Comments: nu e forfeit...doar scoru`...urmeaza anonim :twisted: [ETAPA 14]
marianbolohan 1-5 alex_filip2003 .... asta a fost cu dedicatie pentru blindica ![]()
marianb revine in Forza, pacat de ultmiu` meci ![]()
Yosteaua - Marianbolohan 3-6
Niraymond - Yosteaua 3-1
Etapa 14-a: robinho_2903 5 - 4 danny1ok Un meci in care am fost condus cu 4-0...si ceva probleme cu calcu meu care se tot inchidea dar am reluat jocu de 2 ori si am reusit sa inving...no comment
Etapa 15-a: adiy_rooney 4 - 3 robinho_2903 Si in acest meci am inceput dezastruos...am fost condus cu 4-0...eu zic ca a avut si un pic de noroc pentruca am dat de 2x in bara si am mai ratat o ocazie cu poarta goala
cam rusinos... oricum bafta adiy_rooney
1 repriza am jucat-o si la inceputul celei de a 2-a apoi am fost clar dominat de robynho
bft oricum tu ai sanse la promovare eu nu prea am :wink:
si uite cum am ajuns pe locul 2... cel putin pana isi joaca adelp1ero meciurile... chiar, a mai auzit cineva de el in ultimul timp??
acum urmeaza un post interesant numa sa vedetzi !! suripriza diviziei b !! ce nu o reusit filip o reusit blindica ![]()
Am trait sa o vad si pe asta
blin1ro 1-1 omul_anonim
deci chiar a fost ceva de neimaginat va spun sincer
adversarul meu blind1ro a pasat mingea in careul sau din minutul 1 al partidei pana in minutul 90, inca nu-mi vine sa cred ca am putut sa intalensc asemenea adversar, mi-a dat un gol super norocos la inceput, iar apoi am putut sa-l deposedez din pasele sale repetate in careu si am marcat.
cu asemenea jucatori nu se ajunge nicaieri si merita toate huiduielile din lume
P.S. si la urma ma mai ia si peste picior si-mi zice ca am avut noroc ca am facut egal
blind1ro=UN NIMIC
editat de moderatori
acum urmeaza un post interesant numa sa vedetzi !! suripriza diviziei b !! ce nu o reusit filip o reusit blindica![]()
si ceea ce prodigy nu va reusi niciodata cu maniacu sau cu danutz si nici cu anonim in meciuri oficiale...
Blind1ro - Omul_anonim 1-1 ! (Arsenal vs AC Milan) Comments : A avut 2 bare, am marcat primu`, am ratat de 2-1 cu Henry ca pur si simplu m-am speriat
.Dedic primele puncte pierdute de anonim lui..robinho,filip, nicks18us,ianculescustefan,marianbolohan,valius, iny18, niraymond, andrei_loba etc..ACUM POT SA PIERD LINISTIT IN RETUR...ah :twisted: [ETAPA 15 ]
Poate ma pisca la clasament ![]()
P.S.- nu trebuia sa-mi dai ignore, eu ti-am vorbit cu respect totusi si apreciere fatza de calitatile tale de fifa player...SA NU UITAM CA AM MARCAT PRIMU` SI TOT DIN RESPINGERE CA SI TINE, E VINA MEA CA RATEZI TU? SI MI SE PARE K INJURIILE TALE INCALCA FLAGRANT REGULAMENTUL :!:
se pare ca nu a fost ceva frumos din partea lu' blindica...pacat ca este un jucator bun de fifa si nu trebuia sa recurga la asemenea joc
P.S.- nu trebuia sa-mi dai ignore, eu ti-am vorbit cu respect totusi si apreciere fatza de calitatile tale de fifa player...[/b]
tot cu respect ti-am vorbit si eu si am libera optiune de a da ignore sau nu, oricui vreau eu , este?
wah yo ziceam de blindica nu de mine k yo-s slab !!acum urmeaza un post interesant numa sa vedetzi !! suripriza diviziei b !! ce nu o reusit filip o reusit blindica![]()
si ceea ce prodigy nu va reusi niciodata cu maniacu sau cu danutz si nici cu anonim in meciuri oficiale...
*P.s si nu am avut infrangeri asa drastice cu ei !! chiar am condus si puteam castiga
........ oricum ei is mai buni . hai cu noroc si important e sa intre Steaua in grupe ![]()
anonim, ai pierdut doar 2 puncte si asta nu te afecteaza nici un pic in clasament. nu inteleg de ce atata caterinca