FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 2 - procesul etapei

«167891018»
DannY_115.08.2006 08:34

Danny1ok-Blind1ro 1-1,un meci in care am avut o multime de ocazii si in care in final m-am vazut egalat.;oricum bafta in continuare blindica

johnny0615.08.2006 09:06

andrei_loba 0-7 alex_filip2003... am jucat bine pentru ca a jucat adversarul destul de slab... insa 6 puncte binevenite pentru si urc din nou in zona celor promovati :D

blindica15.08.2006 09:35
andrei_loba 0-7 alex_filip2003... am jucat bine pentru ca a jucat adversarul destul de slab... insa 6 puncte binevenite pentru si urc din nou in zona celor promovati :D

 

 

pai merci, ultimu` clasat si primu retras :roll: cred si yo...uite ce derby -uri am avut yo :D, derby-uri care nu le-am pierdut :D

RobYnho15.08.2006 12:11

pacat :( :lol: loale

RobYnho15.08.2006 12:58

IL caut pe adelpiero sa jucam etapa dar nu-l gasesc...oare o fi plecat in vacantza??!

Loba15.08.2006 13:12

andrei_loba - marianbolohan 2-3 :(:(:(

Adiy66615.08.2006 13:44

adiy_rooney 2-5 marianbolohan

marianb15.08.2006 14:13

etapa 8: Ianculescustefan - Marianbolohan 2-5:)

blindica15.08.2006 14:28

Valius_the_greatest - Blind1ro 0- 3(Werder Bremen vs Arsenal )Comments: nu e forfeit...doar scoru`...urmeaza anonim :twisted: [ETAPA 14]

 

johnny0615.08.2006 14:33

marianbolohan 1-5 alex_filip2003 .... asta a fost cu dedicatie pentru blindica :D

PoWeR15.08.2006 15:10

marianb revine in Forza, pacat de ultmiu` meci :P

marianb15.08.2006 18:02

Yosteaua - Marianbolohan 3-6

niray15.08.2006 19:08

Niraymond - Yosteaua 3-1

RobYnho16.08.2006 09:55

Etapa 14-a: robinho_2903 5 - 4 danny1ok Un meci in care am fost condus cu 4-0...si ceva probleme cu calcu meu care se tot inchidea dar am reluat jocu de 2 ori si am reusit sa inving...no comment

RobYnho16.08.2006 11:27

Etapa 15-a: adiy_rooney 4 - 3 robinho_2903 Si in acest meci am inceput dezastruos...am fost condus cu 4-0...eu zic ca a avut si un pic de noroc pentruca am dat de 2x in bara si am mai ratat o ocazie cu poarta goala :oops: cam rusinos... oricum bafta adiy_rooney

Adiy66616.08.2006 11:30

1 repriza am jucat-o si la inceputul celei de a 2-a apoi am fost clar dominat de robynho :oops: bft oricum tu ai sanse la promovare eu nu prea am :wink:

johnny0616.08.2006 11:33

si uite cum am ajuns pe locul 2... cel putin pana isi joaca adelp1ero meciurile... chiar, a mai auzit cineva de el in ultimul timp??

Prodigy_andrey16.08.2006 11:42

acum urmeaza un post interesant numa sa vedetzi !! suripriza diviziei b !! ce nu o reusit filip o reusit blindica :P

Sonic16.08.2006 11:47

Am trait sa o vad si pe asta

blin1ro 1-1 omul_anonim

 

deci chiar a fost ceva de neimaginat va spun sincer

 

adversarul meu blind1ro a pasat mingea in careul sau din minutul 1 al partidei pana in minutul 90, inca nu-mi vine sa cred ca am putut sa intalensc asemenea adversar, mi-a dat un gol super norocos la inceput, iar apoi am putut sa-l deposedez din pasele sale repetate in careu si am marcat.

 

cu asemenea jucatori nu se ajunge nicaieri si merita toate huiduielile din lume

 

P.S. si la urma ma mai ia si peste picior si-mi zice ca am avut noroc ca am facut egal

 

blind1ro=UN NIMIC

 

editat de moderatori

johnny0616.08.2006 11:48
acum urmeaza un post interesant numa sa vedetzi !! suripriza diviziei b !! ce nu o reusit filip o reusit blindica :P

si ceea ce prodigy nu va reusi niciodata cu maniacu sau cu danutz si nici cu anonim in meciuri oficiale...

blindica16.08.2006 11:48

Blind1ro - Omul_anonim 1-1 ! (Arsenal vs AC Milan) Comments : A avut 2 bare, am marcat primu`, am ratat de 2-1 cu Henry ca pur si simplu m-am speriat :oops: .Dedic primele puncte pierdute de anonim lui..robinho,filip, nicks18us,ianculescustefan,marianbolohan,valius, iny18, niraymond, andrei_loba etc..ACUM POT SA PIERD LINISTIT IN RETUR...ah :twisted: [ETAPA 15 ]

 

Poate ma pisca la clasament :D

P.S.- nu trebuia sa-mi dai ignore, eu ti-am vorbit cu respect totusi si apreciere fatza de calitatile tale de fifa player...SA NU UITAM CA AM MARCAT PRIMU` SI TOT DIN RESPINGERE CA SI TINE, E VINA MEA CA RATEZI TU? SI MI SE PARE K INJURIILE TALE INCALCA FLAGRANT REGULAMENTUL :!:

RobYnho16.08.2006 11:51

se pare ca nu a fost ceva frumos din partea lu' blindica...pacat ca este un jucator bun de fifa si nu trebuia sa recurga la asemenea joc

Sonic16.08.2006 11:52

P.S.- nu trebuia sa-mi dai ignore, eu ti-am vorbit cu respect totusi si apreciere fatza de calitatile tale de fifa player...[/b]

 

tot cu respect ti-am vorbit si eu si am libera optiune de a da ignore sau nu, oricui vreau eu , este?

Prodigy_andrey16.08.2006 11:52
acum urmeaza un post interesant numa sa vedetzi !! suripriza diviziei b !! ce nu o reusit filip o reusit blindica :P

si ceea ce prodigy nu va reusi niciodata cu maniacu sau cu danutz si nici cu anonim in meciuri oficiale...

wah yo ziceam de blindica nu de mine k yo-s slab !!:D:D da las k oricum in retur ii bat pe totzi astia care i-ai enumerat =)) =)) =))

 

 

*P.s si nu am avut infrangeri asa drastice cu ei !! chiar am condus si puteam castiga :D ........ oricum ei is mai buni . hai cu noroc si important e sa intre Steaua in grupe :D

johnny0616.08.2006 11:52

anonim, ai pierdut doar 2 puncte si asta nu te afecteaza nici un pic in clasament. nu inteleg de ce atata caterinca

«167891018»