FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 2 - procesul etapei

«12318»
i0nutz8321.07.2006 09:41

Meciuri, rezultate...

 

** Pentru cei care participa pentru prima data: Aici postati rezultatele meciurilor pe care le jucati, specificand etapa pentru care conteaza.

niray22.07.2006 07:41

valius_the_greatest - Niraymond AMANAT

 

valius_the_greatest e la mare 2 saptamani si sa nu-l contacteze nimeni pe YM ca nu are net. Ne contacteaza cand vine inapoi sa jucam restantzele.

PoWeR22.07.2006 07:59

fain, inceput promitator de div. B :)

johnny0622.07.2006 16:10

Etapa 1: iny18 2-6 alex_filip2003... debut cu stangul zic eu pentru ca tot am incasat 2 goluri :(

Adiy66623.07.2006 11:20

Etapa a II-a: adiy_rooney 3-2 yosteaua

DannY_123.07.2006 11:55

etapa 1:danny1ok-bully_stelistu 2-0

DannY_123.07.2006 11:56

a mers rau de tot conex. cu bully

blindica23.07.2006 11:59

interesant k bully a jucat si mie nici macar nu mi-a dat add :)

johnny0623.07.2006 13:38

Etapa a II-a: alex_filip2003 6-1 nicks18us

blindica23.07.2006 15:46
Blind1ro - marianbolohan 2-3 (arsenal- Barcelona ) ah am jucat 60 min in 10 oameni :(( si autogol in min 10...fir-ar bug-urile ale draq...una peste alta a meritat el...cred :oops: ETAPA 1 !!!
marianb23.07.2006 21:08

Marianbolohan - Adelp1er0 3-3

johnny0624.07.2006 07:59

jucati-va meciurile oameni buni ! ! ! :? :? :?

Adiy66624.07.2006 10:19

adiy_rooney 0-10 omul_anonim

Sonic24.07.2006 10:25

Si valius_the_greatest face baie in apa marii :)

yosteaua24.07.2006 12:02

yosteaua-nicks18us 2-2

johnny0624.07.2006 12:51
adiy_rooney 0-10 omul_anonim

looooooooooool... anonim in forma :(

Ionut_stelistu24.07.2006 13:31

pey anonim e din a..s-a retras o vreme si s-a intors :D gg sonic :P

Forzza STEAUA!!!24.07.2006 13:59

robinho_2903-andrei_loba amanat Am vb cu andrei_loba si a zis ca jucam etapa luni sau marti ca are calcu stricat :roll:

johnny0624.07.2006 14:59
pey anonim e din a..s-a retras o vreme si s-a intors :D gg sonic :P

dar sper k nu vrea sa imi ia primul loc :D :lol: :P :twisted:

Forzza STEAUA!!!24.07.2006 15:40

Etapa 2: niraymond 1 - 6 robinho_2903 un meci bun cu un gol clar insa bug-u si-a spus cuvantu :lol: in rest un debut cu dreptu !

niray24.07.2006 15:47

Etapa 2: Niraymond - robinho_2903 1 - 6. Din pacate, fiind primul meci online nu m-am gandit sa schimb rezolutia si stadionul si s-a jucat in conditii improprii (sacadat rau) si am platit prostia asta :cry: ... Asta e...

Forzza STEAUA!!!24.07.2006 16:09

Etapa 1: robinho_2903 2-0 andrei_loba :)

ADelPiero24.07.2006 16:46

adelpiero 4-1 Ianculescustefan :idea:

DannY_124.07.2006 16:49

andrei_loba-danny1ok-meci amanat

DannY_124.07.2006 18:20

andrei_loba-danny1ok 0-4

«12318»