FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 2 - procesul etapei

«1234518»
Valius28.07.2006 14:18

etapa a III-a: Valius_the_greatest 4-0 Ianculescustefan(un meci frumos primu sfert de ora dominat de Stefan sa speram ca o sa continuam asa)

am reusit si io sa merg la un net cafe...sa vad ce meciuri mai reusesc sa joc din cele 5 etape...nu cre ca o sa mai vin la net cafe pana ma intorc in buc sapt viitoare

Sonic29.07.2006 16:59

omul_anonim 4-1 marianbolohan

ADelPiero30.07.2006 08:01

Andrei_loba - Adelp1er0 2-6 :idea:

 

p.s. Forzza Steaua!!! , johnny06 ... stau pe invizible ... puteti sa ma contactati ca raspund ;)

johnny0630.07.2006 09:38

alex_filip2003 1-1 adelp1ero... egalat in min 90 :(

blindica30.07.2006 10:11

inseamna k delpiero e bun :? :(

johnny0630.07.2006 10:32

macar sunt neinvins in primele 5 etape :D 13 puncte din 15 posibile este destul de bine. astept cu nerabdare derby-ul cu anonim :D :twisted:

blindica30.07.2006 11:56

lask si derby-urile la retrogradare in C sunt tari :D :mrgreen: ar fi tare sa aveti surprize de la mai slab cotatzi :D

johnny0630.07.2006 12:14

om trai si om vedea 8)

ADelPiero31.07.2006 12:52

Adelp1er0 - Iny18 4-2 :idea:

Sonic31.07.2006 17:36

niraymond 1-7 omul_anonim

 

iar de valius_the_greatest tot n-am dat, are vacanta prelungita :lol:

niray31.07.2006 18:47

se pare ca bully_stelistu absenteaza de cateva zile... si are de jucat tz meciuri si expira si timpul... in 17 min

ADelPiero31.07.2006 21:42

toate meciurile jucate :mrgreen: :oops: :lol: 8)

marianb02.08.2006 13:19

Marianbolohan - Nicks18us 3-3

blindica03.08.2006 18:44

Yosteaua - Blind1ro 2-2 :evil: (Deportivo vs Arsenal ), mor de ciuda :D mi-a dat 2 goluri pe contre, da` lask am dat si yo gol in min 87 :P , asta e [ETAPA 7 ]

johnny0603.08.2006 20:22

dar tot nu am primit clasament :(

i0nutz8303.08.2006 20:57

omul_anonim se ocupa de clasamentul la Divizia B. Rezolvam problema zilele astea..

blindica04.08.2006 06:21
Blind1ro - Alex_filip2003 2-3 (Arsenal vs Real) No comment on this one, am incercat surpriza etapei :evil: clar filip e pragmatic 8) Good game [Etapa 6 ]
DannY_104.08.2006 08:41

alex_filip2003-danny1ok 0-1,o mica surpriza

johnny0604.08.2006 08:52

mda, etapele 6 si 7 mi-au dat peste cap tot ce construisem pana acum. am vazut ca toata lumea trece la anti-joc. da un gol si dupa aia tine mingea. danny a facut anti-joc doar 10-15 minute insa blindiro 80. dar daca asa sta treaba ma voi asigura ca si ei isi vor manca nervii alergand cu atacanntii dupa minge in retur. cat despre liderii acestei divizii, cred ca lupta se va da intre anonim si adelpiero. bafta lor, pentru ca nu isi merita locul in divizia b. pentru ei meciurile de aici sunt doar formalitati inainte de a ajunge in divizia a.

ADelPiero04.08.2006 08:56

yosteaua - adelp1er0 1-3 :idea:

Forzza STEAUA!!!04.08.2006 08:58

Se pare ca pentru unii nu este un interes sa isi joace etapele. De bully-stelistu nu mai stiu nimic...n-a intrat pe mess de o saptamana iar valius_the_greatest se pare ca inca n-a venit de la mare :(

Sonic04.08.2006 09:45

Eu tot am asteptat sa faca ionutz un topic separat cu clasament :D

Da lasa, ca vi-l pun aici.

:arrow: Acest clasament cuprinde toate meciurile jucate pana in momentul de fata.

 

clasamentuzp0.png

iny1804.08.2006 10:06

etapa a v :yosteaua-iny18 1-4 in sfarsit prmima mea victorie :lol: dupa v etape (iny18)

johnny0604.08.2006 10:35

multumim anonim pentru clasament :D

blindica04.08.2006 10:45

alexe, da liderii sunt primii 4 :D ti-am zis yo k n-o sa ai viata usoara cu noi, mai slab cotatzii, si nu cred k e antijoc 1-0 pt in min 7, 2-0 in min 70, dak faceam cu adevarat antijoc , nu apucai 3 goluri, in fine, eu sunt relaxat...Succes tuturor mai departe...Cu niraymond spre titlu !! :roll:(si aici ma refer sa fie incurajat, nu fac misto)DIVIZIA B, O Liga puternica :D

«1234518»