etapa a III-a: Valius_the_greatest 4-0 Ianculescustefan(un meci frumos primu sfert de ora dominat de Stefan sa speram ca o sa continuam asa)
am reusit si io sa merg la un net cafe...sa vad ce meciuri mai reusesc sa joc din cele 5 etape...nu cre ca o sa mai vin la net cafe pana ma intorc in buc sapt viitoare

