FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 2 - procesul etapei

«12345618»
DannY_104.08.2006 21:21

Danny1ok-Ianculescustefan 17-1,am fost in forma mare

Ionut_stelistu05.08.2006 08:16

nu cred :twisted:

Adiy66605.08.2006 09:06

adiy_rooney 4-1 nyraymond

niray05.08.2006 10:01

andrei_loba - niraymond 1-2 :D Prima victorie cu un OM (nu numai contra PC-ului)!!! Tot inainte spre titlu cum spunea cineva mai inainte :lol: Vorba vine... Poate nu pic in C

Adiy66605.08.2006 12:01

adiy_rooney 1-3 iny18

iny1805.08.2006 12:02

iny18-adiy_rooney-3-1 in sfrsit sunt in crestere :P (iny18)

Forzza STEAUA!!!05.08.2006 13:09

Etapa 6: robinho_2903 3 - 3 marianbolohan un meci bun in care am fost condus cu 2-0 in min.8 ...bine ca am revenit :) marian bafta in continuare

Forzza STEAUA!!!05.08.2006 13:34

Etapa 7: ianculescustefan 0 - 4 robinho_2903

blindica05.08.2006 15:55
Danny1ok-Ianculescustefan 17-1,am fost in forma mare

 

pfuai, nici dak faci blat nu dai atatea :lol:

StefanIanculescu06.08.2006 07:28

M-am ofticat eu si mi-am dat autogoluri de la 8-1 pana la 17-1. Asta s-a intamplat incepand cu min. 85 :evil:

DannY_106.08.2006 11:14

error-era 10-1 in minutul 85 si atunci te-ai ofticat si ai inceput sa dai autogoluri

Sonic06.08.2006 11:50

omul_anonim 7-3 andrei_loba

VladM06.08.2006 18:32

ce e cu

omul_anonim 7-3 andrei_loba
?
ADelPiero06.08.2006 21:55

caut un Nicks18us

 

ofer recompensa celui care mi-l aduce viu :D 8)

Forzza STEAUA!!!07.08.2006 07:06
caut un Nicks18us  

 

ofer recompensa celui care mi-l aduce viu :D 8)

 

 

 

loale... :lol: apropo: stie cineva ceva despre bully_stelistu ca eu nu dau de el :roll:

blindica07.08.2006 08:17

bully e un neserios, nici macar n-a anuntzat :|

i0nutz8307.08.2006 08:35

Corect. Pe valius il mai asteptam cateva zile, omul a anuntat ca revine sapt. asta in Bucuresti. In schimb, bully va parasi campionatul dupa 6 meciuri nedisputate. Cine a avut sau urmeaza sa aiba meci cu el va castiga cu 3-0.

ADelPiero07.08.2006 12:23
caut un Nicks18us  

 

ofer recompensa celui care mi-l aduce viu :D 8)

 

 

 

loale... :lol: apropo: stie cineva ceva despre bully_stelistu ca eu nu dau de el :roll:

 

 

oferta ramane valabila :D si pt tine ... dar si pentru toata lumea! hei hei hei !! :lol:

Forzza STEAUA!!!07.08.2006 12:37

oferta ramane valabila :D si pt tine ... dar si pentru toata lumea! hei hei hei !! :lol:

 

 

depinde cat oferi recompensa :P

i0nutz8307.08.2006 13:30

Se pare ca iny ar fi reusit sa ia legatura cu el.. E la mare si cica ar veni maine.. (!!)

 

Mai asteptam?

 

Normal ar fi fost sa anunte pe toata lumea, intr-un post public.

RobYnho07.08.2006 13:57

Sunt yo robinho_2903...mi-am schimbat id pe site ca ala era infect :P

RobYnho07.08.2006 15:26

Etapa 4-a: valius_the_greatest - robinho_2903 In prima faza am condus cu 1-0 si el a avut un cartonas rosu in min 6 (valius) ...am zis sa mai intram odata...aceiasi faza...gol in min 23 valius iese.

Eu robinho_2903 a 3-a oara nu mai joc acel meci indiferent de decizia luata de i0nutz. Nu mi se pare normal ca asemenea jucatori sa isi bata joc de altii sabotand meciu'. Eu oricum astept decizia lu' i0nutz si o voi respecta.

blindica07.08.2006 16:04

doar are 13 ani park :D, nu era vorba de varsta, maturitate, astea :D

marianb07.08.2006 16:41

Mi s-a ars placa de baza sambata, a fost in loc de paratraznet, sper ca la sf saptamanii sa pot juca meciurile, sper ca nu voi fi descalificat

marianb07.08.2006 16:42

SPERANTA MOARE ULTIMA

«12345618»