FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 2 - procesul etapei

«13456718»
Sonic07.08.2006 16:46

omul_anonim 4-0 valius_the_greatest

yosteaua07.08.2006 18:57

yosteaua- alex_filip2003 2-1

Valius07.08.2006 19:12

etapa I: valius_the_greatest 1-4 niraymond no coment la aceasta partida...

niray07.08.2006 19:16
etapa I: valius_the_greatest 1-4 niraymond no coment la aceasta partida...

 

doar ca am avut noroc cu carul pana sa ma distantez :wink:

Sonic07.08.2006 19:29

Luni, 7 august 2006 ora 22.00 :arrow:

clasament7uy1.png

Valius07.08.2006 19:46

alex_filip2003 5-2 valius_the_greatest problema e ca nu am echipa am uitat ca se alegeau echipe la 11 vroiam Manchester si io am intrat pe la 18...

johnny0607.08.2006 19:49

eu sunt in cadere libera de forma. dupa un inceput entuziasmant de campionat am inceput sa pierd si sa am emotii pana si cu ultimii clasati. nu stiu ce m-a apucat, dar sper sa nu ratez promovarea din pricina acestei caderi de forma.

Prodigy_andrey07.08.2006 20:18

lol mah ma impresionezi !! cu ce dume ne iei wah ;) cadere libera la 5-2 !! Hai k deja o dain in invincibilul wah !! mai lasa-ne cu dumele :P

johnny0607.08.2006 20:29

era 1-0 pt valius in min 60. eu sunt pe 2 iar valius este... undeva la retrogadare... astea spun destul de multe dilau

johnny0607.08.2006 20:30

era 1-0 pt valius in min 60. eu sunt pe 2 iar valius este... undeva la retrogadare... astea spun destul de multe dilau

johnny0607.08.2006 20:30

si in plus am pierdut cu yosteaua deci sunt la a II-a infrangere in 9 etape.

blindica08.08.2006 07:03

probabil filip se astepta sa defileze :roll:, valius, echipe erau...bayern nu e aleasa sau ma insel? sau spre exemplu borussia...erau echipe :D...

johnny0608.08.2006 07:20

bayern este echipa lui adelp1ero

RobYnho08.08.2006 07:37

Se pare ca toti jucatorii au primit cele 3 puncte in etapa cu bully deoarece el nu si-a jucat etapele. Eu am fost o exceptie :P sau a uitat i0nutz sa afiseze si indreptu meu si a lu bully scoru. :oops:

i0nutz8308.08.2006 09:59

omul_anonim se ocupa de clasamentul la Divizia B.

RobYnho08.08.2006 10:17

Da stiu dar eu ziceam la program si rezultate divizia B...

RobYnho08.08.2006 10:19

Etapa 9-a: yosteaua 0 - 0 robinho_2903 Un meci zgarcit care nu mi-a placut...dar in care am avut o bara in min 88...asta e :( Bafta yosteaua

Adiy66608.08.2006 13:45

adiy_rooney 7-3 valius_the_greatest

Valius08.08.2006 14:10

andrey_loba 1-2 valius_the_greatest un meci f frumos cu faze la ambele porti chiar daca Andrey a avut un juc eliminat...oricum tactica m-a salvat sa speram ca jukam asa in continuare

StefanIanculescu08.08.2006 15:17

nick18us-iancuelscustefan 3-2 dupa ce am revenit de la 2-0 a dat gol prin minutul 80 la o balbaiala a fundasilor mei la un corner.

DannY_108.08.2006 16:06

nicks18us-danny1ok 3-1,un meci de-a dreptul enervant,cel mai prost meci al meu de cand joc fifa

DannY_108.08.2006 16:08

danny1ok-niraymomd 6-2

blindica08.08.2006 16:23
Blind1ro - Andrei_loba 3-2 (Arsenal vs Roma)as usual victorie in minutu 90 + 3 :lol: , am dat 2 goluri in minutu` 90...asta e fotbalul :D [ETAPA 8 ] park :oops:
blindica08.08.2006 18:02
Iny18 - Blind1ro 1-3 (Lyon vs Arsenal) Comments : super conexiune, s-a jucat pe gerland si noaptea :twisted: , in alta ordine de idei citez din Iny18 : " Ale ale ale" [etapa 9 ]
RobYnho09.08.2006 12:48

Se pare ca blind e in forma...sper sa-i tai eu elanu in etapa cu el :twisted:

«13456718»