@anonim, la rooney este o greseala. Omul avea dupa 27 de etape 54 de puncte. In clasamentul final apare tot cu 54, desi dupa publicarea clasamentului intermediar a facut egal cu bolohan.
@anonim, la rooney este o greseala. Omul avea dupa 27 de etape 54 de puncte. In clasamentul final apare tot cu 54, desi dupa publicarea clasamentului intermediar a facut egal cu bolohan.
nu chiar va parasim
iontutze nu ai zis ca dak se inscriu multi faci si Liga 3?
dom cate se pare sunt ceva noi inscris 15 pana acu parca...deci sa ma astepte lumea in Liga 2 ca revin ![]()
clasamentul e corect
dupa 26 etape jucate de ady_rooney are punctajul 53
Etapa a 27-a Marianbolohan - Adiy_rooney 2-2
deci dupa 27 etape jucate de ady_rooney are punctajul 54
etapa a 28-a Adiy_rooney - Danny1ok 2-5
etapa a 29-a Ianculescustefan - Adiy_rooney 3-1
etapa 30-a Adiy_rooney - Robinho_2903 2-4
deci 3 infrangeri in etapele 28, 29, 30, rezulta ca in clasamentul final are punctajul aferent etapei a 27-a adica 54 puncte

mda deci cu el joc
ai scapat blindica :lol: :lol: :lol:
ciudat, atat eu cat si robynho am calculat punctajul lui rooney, si eram de acord k e de 55 pct, eu am vrut sa am constiinta impacata, calificarea in Liga 1 e salutara in cazul asta ,desi o sa-mi fie dor de adelp1ero
gogo, mai bine zi mersi k ai scapat tu, k tactica lui julika n-o stiu, dar tu erai mancat !!
Discutie incheiata.
blindel
sper sa ramai in noul sezon in Liga I, sa ne putem duela ![]()
:-<