FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 2 - procesul etapei

«1161718»
i0nutz8320.09.2006 16:50

@anonim, la rooney este o greseala. Omul avea dupa 27 de etape 54 de puncte. In clasamentul final apare tot cu 54, desi dupa publicarea clasamentului intermediar a facut egal cu bolohan.

Valius21.09.2006 16:57

nu chiar va parasim :P iontutze nu ai zis ca dak se inscriu multi faci si Liga 3?

Valius21.09.2006 17:00

dom cate se pare sunt ceva noi inscris 15 pana acu parca...deci sa ma astepte lumea in Liga 2 ca revin :D

Sonic22.09.2006 11:57

clasamentul e corect

 

dupa 26 etape jucate de ady_rooney are punctajul 53

Etapa a 27-a Marianbolohan - Adiy_rooney 2-2

deci dupa 27 etape jucate de ady_rooney are punctajul 54

 

etapa a 28-a Adiy_rooney - Danny1ok 2-5

etapa a 29-a Ianculescustefan - Adiy_rooney 3-1

etapa 30-a Adiy_rooney - Robinho_2903 2-4

deci 3 infrangeri in etapele 28, 29, 30, rezulta ca in clasamentul final are punctajul aferent etapei a 27-a adica 54 puncte

 

adykc5.png

Prodigy_andrey22.09.2006 11:59

mda deci cu el joc :) ai scapat blindica :lol: :lol: :lol:

blindica22.09.2006 19:49

ciudat, atat eu cat si robynho am calculat punctajul lui rooney, si eram de acord k e de 55 pct, eu am vrut sa am constiinta impacata, calificarea in Liga 1 e salutara in cazul asta ,desi o sa-mi fie dor de adelp1ero :( gogo, mai bine zi mersi k ai scapat tu, k tactica lui julika n-o stiu, dar tu erai mancat !!

i0nutz8323.09.2006 17:14

Discutie incheiata.

ADelPiero23.09.2006 23:10

blindel :( sper sa ramai in noul sezon in Liga I, sa ne putem duela :(

blindica25.09.2006 13:44

:-<

«1161718»