FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 2 - procesul etapei

«115161718»
RobYnho16.09.2006 11:44

NU cred ca a fost o victorie dramatica,din contra. Era o zicala: Lume multa,Putini oameni. Blindica sa nu crezi ca te dispretuiesc , dar in acest meci ai jucat urat chiar daca ai inscris in 10 oameni.

blindica16.09.2006 11:48

mai Roberto, imi esti amic, dak te stiam de mai mult timp, erai poate si prieten, da !, am jucat execrabil, mi-e rusine de prestatiile mele din ultima vreme, 2-6, 1-5, 0-5 ...da macar sa mai joc asa si sa castig, am jucat cam ca ionutz numa` k el face 5-4-1- eu la 10 oameni am schimbat pe 4-2-4...

RobYnho16.09.2006 11:55

Astea sunt vorbe. NU :!: ma suparam daca ma invingeai cu jocu' tau curat. Se stie ca promovarea mea in prima Liga este sub semnul intrebarii.(daca nu chiar compromisa). Si cu asta pun punct discutiei noastre infecta de dupa meci.

blindica16.09.2006 12:30
Blind1ro - Valius_the_greatest 4-1 [ETAPA 29] (Arsenal - Werder )La 2-1 pt mine , Valius a avut 4 suturi in bara...si alte ocazii...dar nah, e clar. 8O Deocamdata nu's pregatit sa joc cu anonim, adica psihic pt ratarea calificarii la scor :lol:
Sonic16.09.2006 13:42

Etapa a XXIV-a :ianculescustefan 0-2 omul_anonim

Etapa a XXVI-a :yosteaua 2-5 omul_anonim

Adiy66616.09.2006 13:57

adiy_rooney 2-4 robinho; adiy_rooney 2-5 danny1ok; adiy_rooney 1-3 ianculescustefan

marianb16.09.2006 17:03

etapa 28: Ianculescustefan - Marianbolohan 0-2

blindica17.09.2006 06:51

deci e clar, raman in Liga 2 :(trebuie egal sau victorie cu anonim :|

PoWeR17.09.2006 06:53

da` tu chiar voiai sa-l depasesti pe marianb :P ?

blindica17.09.2006 07:54

da se califica primele 6, nu-i nevoie sa-l depasesc ;)

PoWeR17.09.2006 08:22

ooo daaaaa

johnny0617.09.2006 09:13

Etapa XXX: alex_filip2003 9-3 ianculescustefan... si imi e deajuns un egal cu marianbolohan ca sa am asigurat locul 2 :D

Valius17.09.2006 17:04

nicks18us 2-1 valius_the_greatest un meci care l-am dominat mereu si l-am pierdut in prelungiri (suturi 6-18)

johnny0618.09.2006 13:39

eu tot nu dau de marianbolohan

Sonic18.09.2006 16:00

Iata clasamentul complet dupa etapa a 27-a ATENTIE si la penalizari

 

clasament27wr7.png

 

 

iny18 -1pct

nicks18us -1pct

yosteaua -1pct

alex_filip2003 -1pct

 

si va rog sa respectati termenul limita de jucare a ultimelor etape ramase, marti (19 sept) ora 22.00

johnny0618.09.2006 16:11

Etapa XXIX: marianbolohan 0-3 alex_filip2003... si cu aceasta victorie se incheie un sezon in mare parte ratat (cupa si locul 2 la prea mare distanta de anonim)... sper sa fac o figura buna in shampions lig, ca doar reprezint acolo Liga a II-a 8) :wink:

niray18.09.2006 17:51

Etapa XXVIII

Nicks18us - Niraymond 3-1

 

Etapa XXIX

Niraymond - Iny18 5-2

 

Si mi-am asigurat locul 9

blindica18.09.2006 19:49

Pai anonime, sambata am vrut eu , n-ai vrut tu, duminica ne-am intalnit 5 minute...azi am lucrat toata ziua ( 12:00 - 21:30 ), maine lucrez 9:00- 21:45...deci o sa vin dupa termenu` de jucat, jucam si noi maine seara, oricum e doar o formalitate ...fara miza chiar, hai salut :Dfular-campionii

ADelPiero18.09.2006 21:04

ADelPiero 4-4 Niraymond

 

meci deosebit de frumos... faze la greu, goluri unul mai frumos ca celalalt... excelent... de nota 10 8)

marianb19.09.2006 16:52

etapa 27: Marianbolohan - Adiy_rooney 2-2

Nicksb19.09.2006 17:32

Nicks18us - Niraymond 3-1 .

ADelPiero20.09.2006 09:26

o sole miooooooooooo :D valius unde esti ?

i0nutz8320.09.2006 11:16

Timpul de disputare al meciurilor a expirat. Tot ce nu s-a jucat pana acum va fi ANULAT. Astazi vom posta clasamentul final al Ligii 2.

Sonic20.09.2006 15:10

CLASAMENT FINAL

clasamentfinalbunbk2.png

 

punctajele scrise cu rosu - userii in cauza au suferit penalizari de pe urma anularii meciurilor, aceste meciuri fiind trecut in clasamanet la "L" adica meciuri pierdute

locurile 1-6 promoveaza direct in Liga 1

locurie 11-16 ne vor parasi, facand loc pentru alti jucatori, chiar ne pare rau pentru ei :( insa asta e

blindica20.09.2006 16:03

macar sa se precizeze ma...

«115161718»