FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 2 - procesul etapei

«1131415161718»
RobYnho08.09.2006 14:13

Etapa 26-a: iny18 0 - 2 robinho_2903 Un meci in care am tremurat pe la sfarsit. Bafta iny

StefanIanculescu09.09.2006 03:23

ianculescustefan - bully_stelistu 3-0 (la masa verde)

DannY_109.09.2006 07:25

nicks18us-danny1ok 3-1,conexiune proasta,noroc cu carul al adversarului,placerea de a juca Fifa 2006 a disparut.(in acest meci)

Etapa 24:Danny1ok-blind1ro 6-2,o victorie de moral.

blindica09.09.2006 13:19
Blind1ro- Danny1ok 2-6 [ETAPA 27 ](Arsenal vs Inter )greseli, alte astea...
Adiy66609.09.2006 13:47

blind1ro 1-5 adiy_rooney

blindica09.09.2006 13:47

Blind1ro - Adiy_rooney 1-5 [ ETAPA 26 ](Arsenal - Manchester)fac progrese in joc... :roll:

niray10.09.2006 06:08

Etapa 27

Niraymond - Yosteaua 6-2

marianb10.09.2006 06:31

etapa 24: Marianbolohan - Niraymond 3-1

RobYnho10.09.2006 06:46

Etapa 24-a: yosteaua 2 - 3 robinho_2903 Golul victoriei in min. 90!

Adiy66610.09.2006 08:24

adiy_rooney 2-2 marianbolohan cu bully_stelistu am 3-0 nu dau de valius si nici de adelp1ero

DannY_110.09.2006 12:40

Etapa 23:Danny1ok-Niraymond 7-4,dupa ce am fost condus cu 2-0,3-2 si 4-3

johnny0610.09.2006 12:47

@anonim: yosteaua 1-0 alex_filip2003... acesta era rezultatul pe care nu il gaseai... nu stiu cine trebuia sa posteze rezultatul(eu sau el) dar daca nu l-ai gasit si mai are vreo importanta acum...

StefanIanculescu11.09.2006 05:09

ianculescustefan-andrei_loba (Liverpool-AS Roma)3-2.

Un meci pe care l-am dominat 18-4 raportul suturilor pe poarta, insa golul victoriei a venit in min.88 . :D

RobYnho11.09.2006 09:49

Etapa 25-a: robinho_2903 4 - 1 nicks18us Un meci frumos in care am ratat foarte mult. Bafta nicks

DannY_111.09.2006 10:18

Am incercat sa joc cu iny18 de 25 de ori ,dar nu stiu ce are.Cand sa intram in meci,apare 'connexion lost'.Eu am mai jucat meciuri amicale si in campionat si n-am avut probleme.Am zis ca e de la el,da el a spus ca a mai jucat si el si i-a mers.Oricum am mare nevoie de puncte!!!!

RobYnho11.09.2006 10:21

Asta mi s-a intamplat si mie cu iny dar in amical.(de mai multe ori) O fi ceva de la el :?: :idea:

yosteaua11.09.2006 10:31

etapa 25LValius_the_greates-yosteaua 0-2

johnny0611.09.2006 12:52

Etapa XXVI: alex_filip2003 6-1 niraymond... a fost 1-1 la pauza, insa adversarul a cazut la 3-1 si golurile veneau in continuu... oricum bafta nicolau in continuare :D

Etapa XXII: alex_filip2003 8-4 danny1ok... diferenta intre noi nu a fost asa de mare pe cum o arata scorul... am avut si putin noroc :D

Etapa XXIV: alex_filip2003 11-4 valius_the_greatest... scorul spune totul

DannY_111.09.2006 14:07

Alex_Filip-Danny1ok 8-4,8 ocazii,8 goluri.

Danny1ok-iny18 2-4,3 goluri primite din corner.

La ce noroc au unii n-am nicio o sansa la promovare.

Nu pot sa dau de Adelpiero

iny1811.09.2006 14:10

danny1ok-iny18 2-4 adika 4-2 pt mine :lol: .... asta ee cu putin bulan l-am batut si pe dany da ce sa faci..... bulanul face parte din joc :P steagcruce2

 

 

 

stelist pana la moarte si dupa..........

johnny0611.09.2006 14:11

Etapa XXIII: yosteaua 6-3 alex_filip2003... 2 reprize total diferite... 6-0 la pauza... georginho a fost mai bun dar nu cred ca diferenta dintre noi a fost chiar asa de consistenta

niray11.09.2006 14:14

Etapa XXV

Niraymond - Ianculescustefan 5-2

Nicksb11.09.2006 14:49

Dann1ok ....mai invata sa si pierzi...atata tot invoci motive pe aici.

Adiy66611.09.2006 16:31

Etapa a XIII-a: adiy_rooney 5-1 valius_the_greatest

blindica11.09.2006 16:49
Alex_filip2003 - Blind1ro 5-0 (Real Madrid vs Arsenal )ETAPA 21 : clar, nu :lol: sunt mai in forma ca iny18 8)
«1131415161718»