FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 2 - procesul etapei

«1111213141518»
johnny0601.09.2006 04:56

e ultima sezonul asta, promit :D

RobYnho01.09.2006 05:00

stie cineva ceva despre valius ca nu dau de le :?:

Valius01.09.2006 10:44

de fapt can am intrat io nu erai u online am vrut sa jucam aseara da nu te-am gasit

i0nutz8301.09.2006 10:58

Discutiile astea le puteti purta si in particular..

Valius01.09.2006 14:24

bn am intzeles

blindica01.09.2006 16:10
niraymond si alex_filip2003 plecati...cu nick18us se pare k 3-0...
RobYnho02.09.2006 08:21

Etapa 19-a: valius_the_greatest 1 - 3 robinho_2903 Un meci pe care mi l-am facut singur greu. Foarte multe ratari, si cu poarta goala :( . Cele 3 puncte bine venite :)

blindica02.09.2006 13:47
Blind1ro - Yosteaua 5-4 (Arsenal - Deportivo) [ETAPA 22 ] Comments : 2-0 pt el, 3-2 pt el, 4-3 pt el...5-4 pt mine, in minutu 90...inteleg nervii, Bafta georginio fular-campionii
DannY_103.09.2006 03:25

De marian bolohan sau de ianculescu Stefan stie cineva ceva?

DannY_103.09.2006 09:37

Etap xIx: Omul_anonim-Danny1ok 4-4,am fost condus cu 3-0,apoi am revenit si am facut 4-3,dar omul anonim m-a egalat.La cate ocazii am vazut ,consider ca sunt 2 puncte pierdute :lol:

i0nutz8303.09.2006 15:03
avertisment danny_1 pentru incalcarea Regulamentului (posturi consecutive).
Adiy66604.09.2006 07:00

etapa a XXII-a: iny18 3-5 adiy_rooney mai am cu nyraymond si cu nicks18us(parca e in turcia), eu astept.

RobYnho04.09.2006 08:13

marianbolohan de negasit iar ianculescu intra pe mess dar nu raspunde... ii doare'n nodu' de la palarie (vorba lu mitica) :P de etape :(

blindica04.09.2006 09:52
Blind1ro vs Ianculescustefan (Arsenal - Liverpool ) 5-1 a meritat asteptarea...[ETAPA 20 ] P.S. - eu eram gazda , tzinand cont de meciul tur.
StefanIanculescu04.09.2006 10:07

Adelp1er0-ianculescustefan 5-6

RobYnho04.09.2006 10:31

Etapa 22-a: ianculescustefan 1 - 6 robinho_2903 O victorie fara prea mari emotii. Bafta Stefan

Sonic04.09.2006 10:43

Etapa a XXI-a : omul_anonim 10-1 andrei_loba

Etapa a XXII-a: bully_stelistu 0-3 omul_anonim

DannY_104.09.2006 10:52

Etapa xxI:Danny1ok-Ianculescustefan 4-3,importante sunt cele trei puncte :lol: :D :o

Etapa XX:marianbolohan-danny1ok 2-0 incredibil ce noroc au unii.Am dat 7 bare si am avut multe alte ocazii,dar mingea nu a intrat in poarta.Ca sa nu mai zic ca din 30 de clinciuri ,de 25 ori a ramas mingea la el.Asta e,bafta in continuare marian

Valius04.09.2006 11:15

etapa XXI: valius_the_greatest 3-0 bully_stelistu

etapa XX:andrei_loba 3-0 valius_the_greatest(nush ce s-a intamplat cu mine jocu nu m-am concentrat deloc)

Loba04.09.2006 11:17

Andrei_loba - valius_the_greatest 3-0 etapa XX :lol:

yosteaua04.09.2006 12:14

adelp1er0-yosteaua 1-1

yosteaua04.09.2006 12:15

ianculescustefac-yosteaua 1-5

RobYnho04.09.2006 13:01

Etapa 21-a: robinho_2903 3 - 1 marianbolohan 3 puncte mari.

i0nutz8304.09.2006 13:31

Toate meciurile contand pentru etapele 19-22 (inclusiv ceea ce a fost amanat) se joaca pana vineri, 8 septembrie, ora 12.00.

 

Meciurile nedisputate vor fi ANULATE.

Sonic04.09.2006 13:43

IATA ASA ARATA CLASAMENTUL PANA IN MOMENTUL DE FATA

clasament22cicawy4.png

«1111213141518»