etapa 19: Marianbolohan - Nicks18us 2-0
etapa 22: Marianbolohan - Valius_the_greatest 4-3
etapa 19: Marianbolohan - Nicks18us 2-0
etapa 22: Marianbolohan - Valius_the_greatest 4-3
Am revenit si acu sunt disponibil sa joc meciurile pe care le mai am. Desi am anuntat am vazut ca am pierdut majoritatea mecuirilor cu 3-0. Mai pleaca lumea si prin concediu nu poate sa fie tot cu nasul in calculator.
Nicks18us - adelp1er0 5-3 .
iny18-nicks18us- 4-3 ....... un meci frumos deci in concluzie??? sunt in revenire!!!! si asa tre sa o tin mereu :lol:
______________________
stelist pana la moarete si dupa........... steagcruce2 ![]()
@nicksb: Am cautat in toate cele trei posturi ale tale si nu am gasit nicio fraza privitoare la o eventuala cerere de amanare. Toti cei care au cerut amanari le-au obtinut. Nu puteam totusi astepta saptamani intregi useri despre care nu stim nimic.
@ omul_anonim : auzi , dar pe program alex_filip2003 a jucat doar 20 de meciuri, si in clasament apare cu 21 jucate, o victorie in plus :?:
multumesc pentru observatie blindica, s-a strecurat din greseala un meci in plus la alex_filip insa punctajul ii este acelas

Si ca sa fac o clarificare, pe langa anularea meciului Iny18 - Nicks18us (etapa a 6-a) s-a mai anulat si meciul alex_filip2003-yosteaua (etapa a 8-a) - nu am gasit nicaieri rezultatul ultimului meci
asadar la clasamentul final
iny18 -1pct
nicks18us -1pct
yosteaua -1pct
alex_filip2003 -1pct
etapa XVII- ianculescustefan-iny18- 0-4 mi-am intrat in forma deci......
etapa XX yosteaua-iny18 3-3 un meci frumos....... am luat gol in ultimul minut :cry:
Etapa a XX-a: adiy_rooney 5-1 nicks18us. Astept sa apara niraymond cu el mai am etapa.
niraymond tre sa apara azi sau maine ca e in concediu
Plecarea in concediu m-a mai scos din "forma", dar sper sa-mi revin cat de cat.
Etapa a XXI-a: niraymond 1-4 adiy_rooney
Etapa XXII
Andrei_loba - Niraymond 1-4
Mi-am mai revenit putin dupa ziua groaznica de ieri cand din 4 restante am avut 4 infrangeri :cry:
Etapa a XX-a: Niraymond 1-5 Omul_anonim
Ionutze vezi ca maine plec 3 zile la mare si ma intorc duminik seara...
Sa vina etapele!!!!!!!

iny18 -1pct
nicks18us -1pct
yosteaua -1pct
alex_filip2003 -1pct
alex_filip2003 are meciurile incepand cu etapa a 21-a amanate ( se intoarce pe 10 septembrie)
cer si eu o amanare pana pe ziua de 14 septembrie multumesc anticipat :wink:
Nu am stiut ca trebuie sa anunt aici pe site amanarea meciurilor. Eu te-am anuntat pe private si chiar am vb de faptul ca plec in Turcia. Na asta este....e pacat ca sunt retrogradat acuma si nu mai am sanse...
etapa 23: Iny18 - Marianbolohan 1-4
Este foarte stransa batalia pentru a promova in Liga 1 ! :roll:
asa e ... Forza marianb !!!
Nicks18us - IanculescuStefan 6-3. Un meci chiar frumos in care tre sa recunosc ca am avut si noroc.