DannY, nu a batut nimeni la usa... eram acasa:) nici la telefon nu am primit nimic ...
DannY, nu a batut nimeni la usa... eram acasa:) nici la telefon nu am primit nimic ...
Etapa 27: robinho_2903 5 - 4 adelp1er0 Un meci foarte greu in care am avut noroc cu caru. Adversaru' a ratat un penalty si am jucat in 10 soldatei 60 de min. Bafta delpiero
valius_the_greatest-iny18 2-3 ...... cu putin bulan l-am batuut pe valuis prin min 90 si 8) da ce sa-i faci.......... bafta valui steagcruce2
Etapa XXVII: andrei_loba 3-8 alex_filip2003... ii urez adversarului un sincer si calduros "La Multi Ani!" si sa va dea cat mai multe goluri in meciurile ramase ![]()
etapa 25: Andrei_loba - Marianbolohan 1-4
gg mariane ... facem rocada Liga I - Liga II
MERSI ma filipe dica10 ![]()
steagcruce2
ale ale........... forza Steaua ... meci important astazi ![]()
clasament ceva???
probabil vineri
Etapa 26:Adelp1er0-Danny1ok 3-6
Stie careva ceva despre anonim ? Si-a amanat etapele pana pe 14 dar nu dau de el.
Stai linistit Robynho ca n-am disparut
vad ca mi s-a dus doru pe aici ![]()
Iata si un clasament cu jocurile de pana acum; am sa incerc si eu tot posibilul ca sa-mi termin de jucat restantele in cel mai scurt timp

Etapa XXV: omul_anonim 3-1 alex_filip2003... si cu asta m-am saturat definitiv de fifa 2006... 2 goluri primite in ultimele 10 minute ce imi consfintesc pozitia a doua in clasament... sper eu
Etapa 23: robinho_2903 2 - 3 omul_anonim Victoria meritata de anonim. Am avut 2 suturi ambele au intrat in poarta. Era nedrept, dar....era un punct foarte important. Asta e... Bafta anonim in continuare.
Etapa a XXVII-a : omul_anonim 7-0 nicks18us
pentru partida cu yosteaua (etapa a Etapa XXVI-a) cer si eu ingaduinta sa o pot juca maine
mai e gresit clasamentu, yo am 27 de meciuri si 48 de puncte
iata linia corecta de clasament :
P W D L GF-GA Diff PT
22 12 6 4 62-41 21 42 de puncte (cu iny)
23 13 6 4 67-41 26 45 de puncte (cu loba)
24 13 6 5 69-47 22 45 de puncte (cu danny1)
25 13 6 6 70-52 18 45 de puncte (filip )
26 13 6 7 70-57 13 45 de puncte (rooney)
27 14 6 7 74- 60 14 48 de puncte >adelpiero
:lol: Deci cam asta e clasamentul meu real, sunt sigur k ai gresit neintentionat :roll:, lasa filipe, ca intelege anonim, nu tre` sa stii tu
eu nu inteleg ce ai scris acolo
adiy_rooney 1-1 adelp1ro
Etapa XXVIII: alex_filip2003 3-0 bully_stelistu... meci frumos, pe care din pacate nu l-am jucat, adversarul retragandu-se din campionat :lol:
Etapa 29:Robinho_2903-Danny1ok 0-3,o victorie foarte importanta pentru mine,sansele la promovare cresc:)))
Bafta in continuare robinho!!!
Etapa 29:Robinho_2903-Danny1ok 0-3,o victorie foarte importanta pentru mine,sansele la promovare cresc:)))
Bafta in continuare robinho!!!
Etapa 30:Danny1ok-Valius_the_greatest 7-3,inca o victorie:))
Etapa 28: blind1ro 3 - 2 robinho_2903 Un meci lipsit de fair-play. Mai bine nu mai comentez nimic.
Robinho_2903- Blind1ro 2 -3 [ETAPA 28 ](Chelsea - Arsenal) Victorie dramatica, 10 oameni, 80 min...