FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 2 - procesul etapei

«11415161718»
ADelPiero12.09.2006 07:58

DannY, nu a batut nimeni la usa... eram acasa:) nici la telefon nu am primit nimic ...

blindica12.09.2006 08:54
Adelp1ero - Blind1ro 3 - 4 ( ETAPA 25 )[bayern vs Arsenal] :roll: :oops:
RobYnho12.09.2006 09:12

Etapa 27: robinho_2903 5 - 4 adelp1er0 Un meci foarte greu in care am avut noroc cu caru. Adversaru' a ratat un penalty si am jucat in 10 soldatei 60 de min. Bafta delpiero

iny1812.09.2006 09:57

valius_the_greatest-iny18 2-3 ...... cu putin bulan l-am batuut pe valuis prin min 90 si 8) da ce sa-i faci.......... bafta valui steagcruce2

johnny0612.09.2006 11:00

Etapa XXVII: andrei_loba 3-8 alex_filip2003... ii urez adversarului un sincer si calduros "La Multi Ani!" si sa va dea cat mai multe goluri in meciurile ramase :D

marianb12.09.2006 15:10

etapa 25: Andrei_loba - Marianbolohan 1-4

PoWeR12.09.2006 16:24

gg mariane ... facem rocada Liga I - Liga II

Loba12.09.2006 18:17

MERSI ma filipe dica10 fular-campioniifularultras steagcruce2

ADelPiero13.09.2006 00:17

ale ale........... forza Steaua ... meci important astazi :D

marianb13.09.2006 11:50

clasament ceva???

johnny0613.09.2006 12:12

probabil vineri

DannY_114.09.2006 08:58

Etapa 26:Adelp1er0-Danny1ok 3-6

RobYnho15.09.2006 09:54

Stie careva ceva despre anonim ? Si-a amanat etapele pana pe 14 dar nu dau de el.

Sonic15.09.2006 12:59

Stai linistit Robynho ca n-am disparut :D vad ca mi s-a dus doru pe aici :oops:

 

Iata si un clasament cu jocurile de pana acum; am sa incerc si eu tot posibilul ca sa-mi termin de jucat restantele in cel mai scurt timp

 

clasament27rqk9.png

johnny0615.09.2006 13:11

Etapa XXV: omul_anonim 3-1 alex_filip2003... si cu asta m-am saturat definitiv de fifa 2006... 2 goluri primite in ultimele 10 minute ce imi consfintesc pozitia a doua in clasament... sper eu

RobYnho15.09.2006 16:38

Etapa 23: robinho_2903 2 - 3 omul_anonim Victoria meritata de anonim. Am avut 2 suturi ambele au intrat in poarta. Era nedrept, dar....era un punct foarte important. Asta e... Bafta anonim in continuare.

Sonic15.09.2006 17:18

Etapa a XXVII-a : omul_anonim 7-0 nicks18us

 

pentru partida cu yosteaua (etapa a Etapa XXVI-a) cer si eu ingaduinta sa o pot juca maine

blindica15.09.2006 19:52

mai e gresit clasamentu, yo am 27 de meciuri si 48 de puncte ;) iata linia corecta de clasament :

P W D L GF-GA Diff PT

22 12 6 4 62-41 21 42 de puncte (cu iny)

23 13 6 4 67-41 26 45 de puncte (cu loba)

24 13 6 5 69-47 22 45 de puncte (cu danny1)

25 13 6 6 70-52 18 45 de puncte (filip )

26 13 6 7 70-57 13 45 de puncte (rooney)

27 14 6 7 74- 60 14 48 de puncte >adelpiero

 

 

:lol: Deci cam asta e clasamentul meu real, sunt sigur k ai gresit neintentionat :roll:, lasa filipe, ca intelege anonim, nu tre` sa stii tu

johnny0615.09.2006 20:43

eu nu inteleg ce ai scris acolo

Adiy66615.09.2006 22:27

adiy_rooney 1-1 adelp1ro

johnny0616.09.2006 06:05

Etapa XXVIII: alex_filip2003 3-0 bully_stelistu... meci frumos, pe care din pacate nu l-am jucat, adversarul retragandu-se din campionat :lol:

DannY_116.09.2006 11:10

Etapa 29:Robinho_2903-Danny1ok 0-3,o victorie foarte importanta pentru mine,sansele la promovare cresc:)))

Bafta in continuare robinho!!!

DannY_116.09.2006 11:10

Etapa 29:Robinho_2903-Danny1ok 0-3,o victorie foarte importanta pentru mine,sansele la promovare cresc:)))

Bafta in continuare robinho!!!

Etapa 30:Danny1ok-Valius_the_greatest 7-3,inca o victorie:))

RobYnho16.09.2006 11:30

Etapa 28: blind1ro 3 - 2 robinho_2903 Un meci lipsit de fair-play. Mai bine nu mai comentez nimic.

blindica16.09.2006 11:31

Robinho_2903- Blind1ro 2 -3 [ETAPA 28 ](Chelsea - Arsenal) Victorie dramatica, 10 oameni, 80 min...

«11415161718»