FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 2 - procesul etapei

«191011121318»
niray21.08.2006 19:49

Etapa 13

Nicks18us - Niraymond 1-5

 

Si mi-am terminat si eu meciurile...

 

Ultima zi in care mai pot juca este joi, 25 august. Plec in concediu vreo 10 zile.

blindica22.08.2006 04:55

am sa incerc diseara si maine dimineata sa fac un clasament in lipsa lui anonim, dar nu promit nimic, incerc sigur dar nush cand il termin, k azi lucrez 13 ore si dupa maine am niste treaba tot cu munca, vb diseara...

Sonic22.08.2006 16:38

nu te mai chinui blindica, il face baiatu :D

am revenit in forta ( lu ionutz sa-i multumiti) :P

i0nutz8322.08.2006 16:57

Imbucuratoare revenirea lui anonim. Campionatul ar fi pierdut un jucator de valoare, dar uneori temperamental, e drept.

 

Bine ai revenit printre noi.. :)

 

Postate primele 2 etape din retur.

Am rugamintea ca de acum, la postarea rezultatelor, sa specificati si etapa pentru care conteaza meciul.

Multumesc!

blindica22.08.2006 20:55
Blind1ro- Bully_stelistu 3-0 stie toata lumea de ce...[ETAPA 17]
Sonic23.08.2006 10:15

clasament15nt9.png

 

Etapa VI Iny18 - Nicks18us ANULAT, -1 pct la fiecare

Etapa XIV Andrei_loba - Nicks18us ?

iny1823.08.2006 12:42

etapa vl: intarziata iny18-nicks18us 3-1 in sfrasit

 

 

stelist pana la moarte si dupa forza Steaua..... steagcruce2

RobYnho24.08.2006 08:31

Etapa 16-a andrei_loba 1 - 1 robinho_2903 Sunt penibil...cu poarta goala sa dai bara :(

Loba24.08.2006 08:33

andrei_loba - robinho_2903 1-1 un meci frumos cu multe suturi pe poarta . :D

niray24.08.2006 17:31

Etapa XVI

 

Valius_the_greatest - Niraymond 2-4

 

Ne revedem dupa 5-6 septembrie.

i0nutz8325.08.2006 03:56
etapa vl: intarziata iny18-nicks18us 3-1 in sfrasit

 

Ati jucat degeaba.. Rezultatul nu se ia in considerare..

Adiy66625.08.2006 08:55

etapa a XVI-a: adiy_rooney 3-3 omul anonim

nu il vad pe mess pe yosteaua si nici nu m-a contactat parca a lasat mesaj pe forum ca pleaca cateva zile si a cerut amanarea meciurilor, eu astept sa vad daca apare, am etapa a XVII-a cu el.

Sonic25.08.2006 14:12

Ce marfa ar fi sa joace toti ca ady_rooney, un joc curat si fair-play, asa, sincer e o placere sa joci fifa steagsahmic

Adiy66625.08.2006 16:02

m-a anuntat alex_filip 2003 ca miercuri ajunge acasa pt ca mai merge si la munte.deci i0nutz daca poti sa ii amani meciurile ar fii excelent. multumesc in numele lui(nu vreau sa credeti ca sunt avocatul, lui doar imi este prieten si m-a rugat ceva si i-am zis ca am sa scriu pe forum). inca odata multumesc.

blindica25.08.2006 16:30
Marianbolohan - Blind1ro 6-1 (Barca vs Arsenal)damn he's good steagcruce2 [Etapa 16 ]
Loba25.08.2006 17:18

andrei_loba - danny1ok 1-4 et XVII :cry:

Sonic26.08.2006 07:20

etapa a XVII-a: omul_anonim 6-1 valius_the_greatest

RobYnho26.08.2006 08:55

Etapa 17-a: niraymond 1 - 1 robinho_2903 Ultimele 2 etape m-au facut sa ma gandesc sa mai continui sau nu in acest campionat. :roll:

blindica28.08.2006 07:07

Blind1ro - Nicks18us - deocamdata nu dau de adversar, revin cu post-edit in cazul disputarii meciului [ETAPA 18 ]

 

-23:46 > peste ora limita, nici o veste de la nicks18us in 2 zile de jucat etapa, soarta rezultatului e la moderatori

Adiy66628.08.2006 09:05

etapa a XVIII-a: adiy_rooney 8-1 andrei_loba

RobYnho28.08.2006 09:44

am inteles ca alex_filip2003 vine miercuri ca e plecat la munte.

Sonic28.08.2006 10:18

etapa XVIII : omul_anonim 2-2 marianbolohan

 

nu prea comentez eu meciurile ( decat cateva :D ) dar acuma pot sa zic ca ai avut la norooooc...cat casa de mare :roll:

PoWeR28.08.2006 10:56

hai marianeeeeeee, Liga I te asteapta ;)

i0nutz8328.08.2006 11:03

Precizari:

 

Avand in vedere numarul de retrageri/excluderi din cele doua ligi, am decis sa umblu putin la sistemul de promovare - retrogradare.

 

Astfel:

 

Din Liga 1 vor retrograda DIRECT locurile 11-14,avand in vedere ca ultimele doua vor fi ocupate, in mod firesc, de cei doi retrasi.

 

Din Liga 2 vor promova DIRECT locurile 1-6. La sfarsitul campionatului, ne vom lua La revedere de la jucatorii clasati pe locurile 10-16 (incluzand aici pe Bully, retras din considerente necunoscute).

yosteaua28.08.2006 17:13

danny1ok-yosteaua 4-2

«191011121318»