FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 2 - procesul etapei

«123418»
Ionut_stelistu25.07.2006 08:11
pey anonim e din a..s-a retras o vreme si s-a intors :D gg sonic :P

dar sper ca nu vrea sa imi ia primul loc :D :lol: :P :twisted:

 

oricum il ia :D

johnny0625.07.2006 08:17

om trai si om vedea :wink:

i0nutz8325.07.2006 08:20

Deciziile privind amanarea unor meciuri nu va apartin.

StefanIanculescu25.07.2006 10:08

ianculescustefan - iny18 2-2 Meci frumos , dar am avut si noroc :D

Ionut_stelistu25.07.2006 13:35

lol are dreptate ionutz :lol: am trait sa o vad si pasta

StefanIanculescu26.07.2006 08:30

ianculescustefan-yosteaua - 2-3 am avut si ghinion. :cry:

johnny0626.07.2006 08:49

un clasament nu primim??

Ionut_stelistu26.07.2006 10:06

o sa se faca aveti rabdare

johnny0626.07.2006 10:13
o sa se faca aveti rabdare

avem avem :D

Adiy66626.07.2006 12:47

adiy_rooney 1-2 alex_filip2003. imi felicit adversarul, bv lui. le are cu fifa!!! :D:D:D

Forzza STEAUA!!!26.07.2006 13:10

Etapa 3: robinho 4-5 alex_filip2003 un meci frumos...chiar dak am condus cu 2-0 in min 11 am luat-o :( oricum bv alex...bafta in continuare

johnny0626.07.2006 13:12
Etapa 3: robinho  4-5 alex_filip2003 un meci frumos...chiar daca am condus cu 2-0 in min 11 am luat-o :(  oricum bv alex...bafta in continuare

a fost un meci foarte greu... poate chiar mai greu decat cel cu rooney si asta demonstreaza k totusi campionatul este destul de echilibrat si in divizia b, ceea ce este imbucurator, cel putin pentru mine :D

blindica26.07.2006 14:36
Ianculescustefan- Blind1ro => 1-2 Liverpool vs Arsenal ===> de mentzionat e k meciu a fost f echilibrat, am batut cam prin min 90+ 1 :twisted: etapa 5
DannY_126.07.2006 14:48

Danny1ok-YoSteaua 4-0

marianb26.07.2006 15:18

Marianbolohan - Danny1ok 1-4

marianb26.07.2006 15:20

Marianbolohan - Danny1ok 4-1 asa a fost

DannY_126.07.2006 15:21

Marian Bolohan-Danny1ok 4-1

johnny0626.07.2006 18:30

de adelp1ero a dat cineva pana acum?? :?

Forzza STEAUA!!!26.07.2006 18:56

il am si eu in lista demult dar nu l-am mai vazut de ceva vreme pe mess !

Adiy66627.07.2006 11:17

adiy_rooney 2-0 andrei_loba

Sonic27.07.2006 11:51

omul_anonim 5-4 danny1ok

Adiy66627.07.2006 12:13

adiy_rooney 4-3 nicks18us

blindica27.07.2006 12:40
Blind1ro- Nicks18us 3-2 ( Arsenal- Villarreal ) alt meci f echilibrat, iar am castigat in min 90 ... good game nick :twisted: [ etapa 3 ]
blindica27.07.2006 19:52
Niraymond - Blind1ro 1 - 7 (Juventus vs Arsenal)un meci f frumos, adversar pe masura...una peste alta juve e in serie b la anul` in fifa 07 [ ETAPA 4]
johnny0628.07.2006 07:48

eu unul tot nu dau de adelp1ero....

«123418»