pey anonim e din a..s-a retras o vreme si s-a intorsgg sonic
![]()
dar sper ca nu vrea sa imi ia primul loc
:lol:
:twisted:
oricum il ia ![]()
pey anonim e din a..s-a retras o vreme si s-a intorsgg sonic
![]()
dar sper ca nu vrea sa imi ia primul loc
:lol:
:twisted:
oricum il ia ![]()
om trai si om vedea :wink:
Deciziile privind amanarea unor meciuri nu va apartin.
ianculescustefan - iny18 2-2 Meci frumos , dar am avut si noroc ![]()
lol are dreptate ionutz :lol: am trait sa o vad si pasta
ianculescustefan-yosteaua - 2-3 am avut si ghinion. :cry:
un clasament nu primim??
o sa se faca aveti rabdare
o sa se faca aveti rabdare
avem avem ![]()
adiy_rooney 1-2 alex_filip2003. imi felicit adversarul, bv lui. le are cu fifa!!! ![]()
![]()
![]()
Etapa 3: robinho 4-5 alex_filip2003 un meci frumos...chiar dak am condus cu 2-0 in min 11 am luat-o
oricum bv alex...bafta in continuare
Etapa 3: robinho 4-5 alex_filip2003 un meci frumos...chiar daca am condus cu 2-0 in min 11 am luat-ooricum bv alex...bafta in continuare
a fost un meci foarte greu... poate chiar mai greu decat cel cu rooney si asta demonstreaza k totusi campionatul este destul de echilibrat si in divizia b, ceea ce este imbucurator, cel putin pentru mine ![]()
Danny1ok-YoSteaua 4-0
Marianbolohan - Danny1ok 1-4
Marianbolohan - Danny1ok 4-1 asa a fost
Marian Bolohan-Danny1ok 4-1
de adelp1ero a dat cineva pana acum?? :?
il am si eu in lista demult dar nu l-am mai vazut de ceva vreme pe mess !
adiy_rooney 2-0 andrei_loba
omul_anonim 5-4 danny1ok
adiy_rooney 4-3 nicks18us
eu unul tot nu dau de adelp1ero....