FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«1789101123»
blindica11.08.2006 09:26

ce scandaluri :), unde e fair-play-ul gogo :D? l-ai uitat prin amicale :D:oops: ...Liga B, Liga fair-play :lol:

i0nutz8311.08.2006 10:30

i0nutz83 - jok3r_sarbu 2-2.

 

Egalare deja obisnuita.. in ultimele secunde ;).

nyku_myhay11.08.2006 10:36

am ratat k de obicei sg. cu portaru'... + alte nuhs cate ratari... + egalat in min 90+.. nu mai zic nimic...n-am ce...

 

 

:!: p.s. vedetzi dak nu trageti de timp... :)):)) :))...n-am facut niciodata asta..dar de azi ...krek am s aabordez si eu acest stil de joc .(punct) :!:

i0nutz8311.08.2006 10:42

Yo n'am avut bara in min. 88 ? :P

 

3 ocazii, 2 goluri. Asta e pragmatismul de care vorbeam.. :D

PoWeR11.08.2006 18:19

Etapa X

 

Power_steaua_6 - Hurricane_msg 3-3 ... meci frumos, se poate spune ca am avut putin noroc :D ... oricum un rezultat care inca ma mentine cu sanse de ramanere in Liga 1

hurricane_msg11.08.2006 18:21
Etapa 10:Power_steaua_6 - Hurricane_msg = 3 - 3 :( ... eu as zice ca ai avut mult noroc, nu putin...insa nu mai conteaza, rezultatul ramane :arrow:
PoWeR11.08.2006 18:28
Etapa 10:Power_steaua_6 - Hurricane_msg  = 3 - 3  :(  ... eu as zice ca ai avut mult noroc, nu putin...insa nu mai conteaza, rezultatul ramane  :arrow:

 

corect, dar s-a razbunat ghinionul din prima etapa cu ionutz, cand a revenit de la 0-3 (pfuay .. inca mai am cosmaruri :))

PoWeR11.08.2006 18:53

Ionutz, eu merg la Oradea o saptamana si daca nu reusesc sa joc de acolo meciurile cer o amanare cam pana pe 20 august (inclusiv etapa cu Julica_maniaku pe care nu l-am gasit pe mess). Dar e f probabil sa joc de acolo :P

PoWeR11.08.2006 19:11

Etapa IX

 

Ady_adinho - Power_steaua_6 3-4 ... o victorie muncita dar meritata zic eu :P

El_nin0_T0rr3s11.08.2006 19:22

savubogdanus - el_nin0_t0rr3s : 4-8

 

abia astpet sa evadez de sub ultima liniutza...;)..se pare k va fi joaca de copil,,

Prodigy_andrey12.08.2006 08:23

asa se pare ;) bafta :D

El_nin0_T0rr3s12.08.2006 10:53

asa mai merge prodigy....ce-i cu schimbarea asta de atitudine?... :roll: ...:P...hai k poate pana la urma vom deveni chiar prieteni.. 8)

Dani200512.08.2006 12:17

ETAPA 9 savubogdanus - marinescu_dani2005=0-2

hurricane_msg12.08.2006 16:36

bai astia...care ati avut meci cu maniacu'? ... ca de cand ma chinui sa dau de el... :roll:

i0nutz8312.08.2006 16:40

N-a jucat mai nimeni cu el. A zis ca pleaca la mare, dar a trecut o gramada de timp de atunci. Daca nu apare pana marti, ora 0.00, ii anulam toate meciurile nedisputate. Nu'i chiar corect fata de cei care isi joaca cu regularitate meciurile..

ultras_andrei_i12.08.2006 18:20

IOnutz te rog sa-mi amani si mie meciurile pana miercuri ca plec la tara.merci anticipat

Prodigy_andrey12.08.2006 20:31
asa mai merge prodigy....ce-i cu schimbarea asta de atitudine?... :roll: ...:P...hai ca poate pana la urma vom deveni chiar prieteni.. 8)
m-am gandit k nu are rost ;):D:D:D
i0nutz8313.08.2006 12:41

CLASAMENT ACTUALIZAT

 

1by2.png

 

 

* Am omis doua meciuri ale lui ionescusrn, vor apare la urmatorul clasament.

mihai141113.08.2006 16:20

m-a sunat danutz sa ii amanati inca 2-3 zile meciurile,ca vine pe miercuri in buc

i0nutz8313.08.2006 16:49

Ii amanam :) Apropo de plecat, cred ca marti seara plec si yo la Neptun..

hurricane_msg13.08.2006 19:16

ionescusrn s-a retras?... :roll: eu nu stiam :idea:

Prodigy_andrey13.08.2006 19:57

andrey_gogo 5-3 savubogdanus un meci mult mai greu decat ma asteptam poate am avut si noroc la un momendat dupa 2-0 pt mine scorul era 3-3 prin minutu 84 :D:D:D bine k am dat gol :D super meci facut de Bogdan

 

 

** Astept sa vad dak apare disparutul Brun3t :)

PoWeR15.08.2006 08:39

am gasit in sfarsit si eu un PC functionabil aici la Oradea si aku sa vad dak pot juca si eu ceva meciuri :P

i0nutz8315.08.2006 08:58

In seara asta plec spre Neptun.. O sa stau probabil pana sambata sau duminica. Sper sa gasesc toate meciurile jucate :).

johnny0615.08.2006 09:07

mai postezi etape atunci?? :?

«1789101123»