FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«15678923»
mihai141108.08.2006 11:01

POWER raspunde pe mess

nyku_myhay08.08.2006 12:28
i0nutz83 Posted: 08 Aug 2006 09:53    Post subject:  

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Am luat in considerare doar ce s-a jucat contand pentru et. I-VII.  

 

...atunci ia in considerare bine...si uite-te k la mine cu ionescusrn scrie 7-1 pt mine...nu 3-0 .... k cine stie kum o sa am nevoie si de golaveraj ;)

 

 

 

nyku_myhay

   

 

 

etapa vi : ionescusrn- jok3r_sarbu : 1-7  

adversaru a zis oricum ca se retrage...  

i0nutz8308.08.2006 12:32

Gata. La urmatoare afisare a clasamentului, vei vedea progresul la golaveraj ;)

 

 

@el_nin0_t0res: ai avut tot timpul sa anunti exact data in care vei reveni. Nu facem favoruri nimanui, regulile sunt aceleasi pentru toata lumea.

 

 

Iti aduci aminte?

 

http://img118.imageshack.us/img118/7412/1hu6.png

 

Am asteptat nu doar pana pe 5, ci pana ASEARA. Pe viitor, nu mai promite daca stii ca nu te poti tine de cuvant. Numa' bine!

Prodigy_andrey08.08.2006 14:25
andrey_gogo 9-0 recreator_ro82
mihai141108.08.2006 15:39

power ce faci frate?esti pe forum si pe mess,dar nu raspunzi

i0nutz8308.08.2006 15:53

i0nutz83 - ady_adinho 1-1.

 

Am egalat in ultimele secunde, cu un om mai putin in teren.. ;)

mihai141108.08.2006 19:19

Power_steaua_6 - Mihai1411 3-5

dani@steaua4ever08.08.2006 19:31

brunett raspunde pe mess sau dami mesaj..ios invizibil..

PoWeR08.08.2006 19:34
Power_steaua_6 - Mihai1411  3-5

 

vai da prost mai joc :D ... parca sunt Urziceniu` ~X(

El_nin0_T0rr3s08.08.2006 19:47

el_nin0_t0rr3s - recreator_ro82 : 7-1

nyku_myhay08.08.2006 21:18

recreator_ro82 - jok3r_Sarbu 1-1 :(

cel mai slab meci facut de mine...am mancat bataie si cu 7-3...da am jucat mult mai bine k acum...nu stiu ce s-a intamplat...nu stiu...

ultras_andrei_i08.08.2006 22:34

brun3tt cand intri si u pe mess,sa jucam

blindica09.08.2006 06:13
brun3tt cand intri si u pe mess,sa jucam

 

 

DA, SI cu mine in Cupa :x

i0nutz8309.08.2006 09:02

Nu stiu ce se intampla cu brun3tt. In momentul asta, e foarte probabil sa piarda meciurile nejucate cu 0-3.

PoWeR09.08.2006 10:26
Nu stiu ce se intampla cu brun3tt. In momentul asta, e foarte probabil sa piarda meciurile nejucate cu 0-3.

 

stiu de sezonul trecut ca el lucreaza mult, sau asa ceva

mihai141109.08.2006 12:57

marfa ca s-a cernut sita in a,se joaca repede etapele(aproape am terminat turul :P ),in afara de 2-3 exceptii :)

ultras_andrei_i09.08.2006 13:33

andrei_marius06-recreator_ro82=4-0.

hurricane_msg09.08.2006 16:52

:? ... cred ca sunt jucatorul cu cele mai putine meciuri jucate...da sa stiti ca nu e vina mea...maniacu,brun3tt si savubogdanus nu raspund de f mult timp...nu stiu c sa fac :)

mihai141110.08.2006 08:42

hai cu etape noi hai cu etape noi steagcruce2

i0nutz8310.08.2006 10:04

Actualizate rezultatele pana la etapa a VIII-a. brun3tt si savubogdanus au fost penalizati, meciurile nejucate fiind omologate 0-3.

Julica_maniaku a anuntat ca e la mare, vine zilele astea iar recreator_ro82 va juca in scurt timp si restul meciurilor.

 

 

Postate etapele X si XI.

 

 

CLASAMENT ACTUALIZAT

 

1tg5.png

dani@steaua4ever10.08.2006 11:13

Ionutz eu o sa plec maine la tara si ma intorc duminica seara.sami amani si mie pls meciurile din cmapionat si cupa.multumesc

i0nutz8310.08.2006 11:46

Vant bun :)

 

 

PS: Done.

dani@steaua4ever10.08.2006 11:49

uite k am reusit sa joc azi un meci:D

danutz12345 andrey_gogo 4 2

Prodigy_andrey10.08.2006 11:50

andrey_Gogo 2-4 danutz12345 am condus cu 1-0 si 2-1 si dupaia o venit cu golurile cacacioase !! ce sa-i fac k numa te enervezi cand vezi k unii oameniu au atata bulan.

mihai141110.08.2006 11:55

asa da el mereu :P,respinge portarul si da :lol: las ca la 2007 o sa fie la fel de bun ca la 2005...adica super praf daca nu o sa mai mearga suturile alea :lol:

«15678923»