FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«14567823»
i0nutz8307.08.2006 18:23
nu ma consider in masura sa comentez si nici sustinator al lui kamaciuki, insa omul a anuntat undeva pe forumul acesta ca pleaca la mare. in fine. noi sa fim sanatosi!

 

 

Da, a anuntat, dar din cate retin eu a promis ca se intoarce pana in data de 3 august. Azi suntem in 7 si niciun semn. Cei mai multi dintre noi au fost la mare si au gasit totusi 5 minute libere sa isi verifice mailul sau, pe scurt, sa ajunga la un net. Nu e nimeni dator sa stea sa il astepte pe el. Regulile sunt reguli si trebuie respectate de toti jucatorii, in egala masura.

nyku_myhay07.08.2006 19:14

stateam linistit si citeam o chestie pe net... deodata...se deschide o fereastra...

Mihai barosanu: amice esti complet idiot

jaboc mondialu: ?

jaboc mondialu: dc mah

jaboc mondialu: ?

jaboc mondialu: ?

BUZZ!!!

jaboc mondialu: vb mah

jaboc mondialu: zi mah

nyku_myhay07.08.2006 19:15

deci omu asta chiar are ceva la cap...

Dani200507.08.2006 19:16

Ionut io am luat decat 7 goluri de la danutz :lol: (ai pus 8 in loc de sapte) :)

mihai141107.08.2006 19:19
stateam linistit si citeam o chestie pe net... deodata...se deschide o fereastra...

Mihai barosanu: amice esti complet idiot

jaboc mondialu: ?

jaboc mondialu: dc mah

jaboc mondialu: ?

jaboc mondialu: ?

BUZZ!!!

jaboc mondialu: vb mah

jaboc mondialu: zi mah

 

 

copilas te-am rugat,am postat sa nu mai imi da-ti massuri ce e asa greu,doar tu ionut si gogo nu intelegeti,gogo a inteles pana la urma,ionut are ignore pana jucam si tu din juma in juma de ora dai mass

i0nutz8307.08.2006 19:28

@mihai1411: Incerc sa iti explic din punctul meu de vedere, a nu se intelege ca vreau sa apar pe cineva sau sunt vreun mare fan al mass-urilor. Mie unul mi se pare mai normal sa trimiti un mesaj care ar trebui sa ii intereseze pe mai multi o singura data, decat sa iei acelasi mesaj si sa-l trimiti separat, fiecarui user, doar pentru a alunga temerile de mass ale unora. Si tot in nume personal, singurele mass-uri pe care le-am dat au fost legate de desfasurarea campionatului si, uneori, au fost insotite de scuzele de rigoare.

 

PS: Asa cum pe unii ii deranjeaza mass-urile, pe altii ii poate deranja faultarea excesiva a limbii romane. Si totusi niciodata nu m-am gandit sa recurg la deja obisnuitul, pentru altii, IGNORE. Din simplul motiv ca, in felul lor, poate au ceva interesant de comunicat.

mihai141107.08.2006 19:51

ba ma lasi?poate eu am treaba ,am de vazut un film ceva si ma deranjeaza toti cu fifa fifa fifa :roll:

 

am 200 in lista si doar 3 dau mass 8O ,de ce oare restul nu dau?ca nu-s disperati cu fifafifafifafifafifafifafifa toata ziua,puteai sa ma steri din lista si ma gaseai in adress book,mare branza

mihai141107.08.2006 19:54

recreator_ro82 - Mihai1411 0-4

hurricane_msg07.08.2006 19:59
stateam linistit si citeam o chestie pe net... deodata...se deschide o fereastra...

Mihai barosanu: amice esti complet idiot

jaboc mondialu: ?

jaboc mondialu: dc mah

jaboc mondialu: ?

jaboc mondialu: ?

BUZZ!!!

jaboc mondialu: vb mah

jaboc mondialu: zi mah

 

 

copilas te-am rugat,am postat sa nu mai imi da-ti massuri ce e asa greu,doar tu ionut si gogo nu intelegeti,gogo a inteles pana la urma,ionut are ignore pana jucam si tu din juma in juma de ora dai mass

Un roman normal ar fi scris acest mesaj:

"copilas te-am rugat, am postat sa nu imi mai dati massuri.Ce e asa greu?Doar tu, ionut si gogo nu intelegeti.Gogo a inteles pana la urma, ionut are ignore pana jucam si tu din jumatate in jumatate de ora dai mass. ;)

Fara suparare...am facut doar niste precizari...sunt deranjante unele greseli precum "da-ti". Restul sunt oarecum neimportante in acest caz. ;)

mihai141107.08.2006 20:02

ma rog fara suparare,da-ti se scrie legat dupa tine?

johnny0607.08.2006 20:05

offtopic: "dati" reprezinta forma verbului "a da" conjugata la persoana a II-a plural. deci din punct de vedere lingvistic, corect este "dati" nu "da-ti".

recreator07.08.2006 20:07
recreator_ro82 - Mihai1411  0-4

 

mda... nu prea mai e nimic de zis

echipa tanara fara expereinta la inceput de cariera :)

se putea si mai rau

i0nutz8307.08.2006 20:16

Propun sa stergem ultimele posturi. Nu de alta, dar poate dupa '89 ne-am castigat si dreptul de a interpreta si adapta gramatica dupa bunul plac.

mihai141107.08.2006 20:27

Jok3r_sarbu - Mihai1411 2-3,greu f greu,am tras si eu de timp ca altii spre rusinea mea :(

hurricane_msg07.08.2006 20:54

Hurricane_msg - Jok3r_sarbu = 4 - 3 :lol:

nyku_myhay07.08.2006 21:00
mihai1411 Posted: 07 Aug 2006 20:27    Post subject:  

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Jok3r_sarbu - Mihai1411 2-3,greu f greu,am tras si eu de timp ca altii spre rusinea mea  

 

 

hurricane_msg Posted: 07 Aug 2006 20:54    Post subject:  

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Hurricane_msg - Jok3r_sarbu = 4 - 3  

aha...meciuri grele...grele...bafta adversarilor in continuare si sa se pregateasca de retur...

:twisted: :twisted: :twisted:

Prodigy_andrey07.08.2006 21:04

No ma las de meserie am incercat ceva da nu mere :( las !! oricum wah nu incepetzi sa va certatzi iara ;)

i0nutz8307.08.2006 21:42

Una calda..

 

i0nutz83 - recreator_ro82 11-0.

 

 

.. si una mai putin calda..

 

i0nutz83 - andrey_gogo 3-3 ..

 

Meci greu, foarte greu. Am condus cu 2-1, gogo a revenit, a avut 3-2, am schimbat imediat din 541 in 424 si am egalat. Restul a fost poveste :)

Prodigy_andrey07.08.2006 22:10

da de ce nu zici si povestea wah ?? :P urat ai jucat in ultimele minute ai cam facut anti-joc si un fault urat acolo cand eram pe pozitzie de centrare ;) da in fine am si ratat mult :( numa k ai avut si bulan asta este ;) las k vine el si returu :P

i0nutz8307.08.2006 22:26

N-a fost antijoc.. Le-am dat timp soldateilor sa se obisnuiasca cu noua asezare.. :)

Prodigy_andrey07.08.2006 22:33

Eh nu !! hai nici chiar anit-joc da frica sa nu iei bataie si de aia te-ai retras da !! :P

i0nutz8307.08.2006 23:07
mihai141108.08.2006 08:39

eu am 8 meciuri disputate :oops: mai am cu power si fac 9 :D

ultras_andrei_i08.08.2006 09:14

Ionutz eu am 7 meciuri disputate si golaveraj 11-17.

i0nutz8308.08.2006 09:53

Am luat in considerare doar ce s-a jucat contand pentru et. I-VII.

«14567823»