FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«12323»
i0nutz8321.07.2006 09:40

Meciuri, rezultate..

ultras_andrei_i21.07.2006 12:38

andrei_marius06-mihai1411=2-1.ce bafta am avut :D Mihai a dat de 3 ori in bara,iar io am dat golurile pe contraatac.am inceput cu dreptu :lol: sper sa o tin tot asa

mihai141121.07.2006 14:28

da gg :cry:

dani@steaua4ever21.07.2006 20:54

Ady_adinho – danutz12345 2 4

PoWeR21.07.2006 21:15

Power_steaua_6 - i0nutz83 3-3 .. ce prost sunt, am avut 3-0 ~X(

i0nutz8321.07.2006 21:19

power - i0nutz 3-3.

 

Ce meci! Power a avut 3-0 in min 66, l-am egalat si in prelungiri a ratat o situatie de 1 contra 1 cu portarul. Joc bun, rezultat multumitor, conexiune super.

Sonic22.07.2006 08:15
Power_steaua_6 - i0nutz83  3-3  .. ce prost sunt, am avut 3-0 ~X(

vezi ba daca nu tragi de timp, daca avea ionutz 3-0 mai pupai tu egalare 78.gif24.gif

PoWeR22.07.2006 10:31

ce oameni :| ... si meciurile care s-au jucat pana aku raman valabile :lol: ?

i0nutz8322.07.2006 13:43

Da, ramane valabil ce s-a jucat pana acum..

hurricane_msg22.07.2006 14:57

ma parca kamaciuki nu mai are id-ul asta,nu? .... ma si miram eu dc d 2 zile nu-mi da accept :) ... care-mi zice si mie id-ul lui? ... ionutze ar trebui sa-l treci in lista cu id-ul lui cel nou ;)

i0nutz8322.07.2006 14:59

Scuze, ID-ul lui este el_nin0 tOrr3s.

hurricane_msg22.07.2006 15:56
Etapa 2:I0nutz83 - Hurricane_msg = 1 - 2
i0nutz8322.07.2006 15:58

Mda.. Am condus.. Si degeaba..

hurricane_msg22.07.2006 16:17

kamaciuki da-mi tu add ...ca mie imi da eroare cand te adaug cu adresa aia el_nino...

Dani200522.07.2006 16:53

ETAPA 2 Mihai1411 - Marinescu_dani2005=0-2

i0nutz8322.07.2006 20:14

@hurricane: copy/paste la adresa scrisa de mine.. e cu zero de doua ori..

Prodigy_andrey23.07.2006 10:38
Etapa II : andrei_marius06 2-6 andrey_gogo mult mai greu decat o arata scorul !! am avut si norc ;) bft Andrei
ultras_andrei_i23.07.2006 10:41

andrei_marius06-andrei_gogo=2-6.chiar ai avut noroc :D am deschis scoru si am avut 3 ocazii singur cu portaru la 1-0.mare pacat :cry: .bafta si tie gogo

Dani200523.07.2006 12:28

ETAPA 1 Marinescu_dani2005 - Jok3r_sarbu=3-3

hurricane_msg24.07.2006 15:33

am inteles ca el_nin0_t0rr3s este p la mare si vine in 10 zile ... asa ca probabil n-o sa pot respecta termenul limita(luni,ora 22) ... :D

nyku_myhay24.07.2006 17:03

etapa 2 --->power-joker_sarbu:1-7

Un!t3d Roon3y24.07.2006 19:16

ionut t rog sa-mi amani si mie primele 2 etape o sa le joc maine dak sunt p mess cei cu care am etapa.eu azi p la 8 am venit d la mare si nu erau p mess deci nam avut cum sa le joc pana la 22

brun3tt24.07.2006 19:38

etapa I :

savubogdanus - brun3tt 3-6

brun3tt24.07.2006 19:56

ionutz..probabil o sa existe o intarziere la al doilea meci al meu din etapa pt ca lucrez de dimineata pana seara si nu prea ma nimeresc online cu Julik_maniaku...deci daca se poate o mica amanare de 2-3 zile,thanks.

i0nutz8324.07.2006 20:54

Avand in vedere ca si eu urmeaza sa plec la mare .. miercuri seara, dupa meci... va aman toate meciurile, urmand sa fim la zi dupa et. 5-6..

«12323»