FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«123423»
Prodigy_andrey25.07.2006 10:10
Etapa I andrey_gogo 5-0 ionescusrn
geegee2125.07.2006 16:37

Etapa 2: Danutz12345- Savubogdanus 1-2

i0nutz8325.07.2006 16:43

Felicitari savubogdanus :P

Dani200525.07.2006 17:06

asta da soc 8O

mihai141125.07.2006 17:14

ole ole multumim savubogdanusule :lol:

ultras_andrei_i25.07.2006 17:25

waaaau.sa speram ca nu va fi unica surpriza :lol:

PoWeR25.07.2006 17:31
Etapa 2: Danutz12345- Savubogdanus 1-2

 

lol 8O Dinamo - Foresta 4-5 :D

i0nutz8325.07.2006 17:37

Ce se mai bucura lumea de infrangerea lu' danutz.. Ne intalnim diseara in fata la antena1? :P

dani@steaua4ever25.07.2006 18:04

e si sezonu trecut am inceput prost si am terminat bine:)

mihai141125.07.2006 18:56

dar poate ti-a invatat lumea unicele 2 scheme si stie sa se apere cu 5 fundasi si sa te faulteze numai sa nu castigi :lol:

 

 

ps: jucati-va frate meciurile ca sa puna celelalte etape de jucat

dani@steaua4ever25.07.2006 19:11

mama tu vb care dai gol doar din centrare..eu oricum am mai multe cheme si kiar dak lear stii toata lumea tot ami ies..

mihai141125.07.2006 19:16

ce agramat,bineeee memelule =))

Prodigy_andrey25.07.2006 20:15

Mah nu va amagitzi degeaba ;) si sezonul trecut si celelalte a pierdut meciuri si chiar unele i-au fost anulate si tot o castigat campionatu ;) Da las k sezonu asta il ia altu :D:D:D: ;)

Prodigy_andrey26.07.2006 07:50
Scuze, ID-ul lui este el_nin0_tOrr3s.
wah pana la urma id-ul lui ii asta : el_nin0_t0rr3s sa nu va mai dea erori ;)
i0nutz8326.07.2006 07:52

Pai si eu ce am zis?;)

dani@steaua4ever26.07.2006 11:02

Mihai tu dute tata la liceu si preda k vad k esti mare intrale limbii romane..io scriu cum vreau..limbaj de mirc na.treaba mea.

i0nutz8326.07.2006 11:13

@Dani: Ideal ar fi sa renunti si la spatii.. sa scrii inceputul cuvantului cu litera mare, etc.. Ca-n sms-uri ..;)

mihai141126.07.2006 12:56

am inteles domule dentist analfabet cu limbaj de mirc sa traiti bineee =))

dani@steaua4ever26.07.2006 13:03

o sa scriu de acum in ebraica sa nu mai intelegeti nimik na:P

Si domnule profesor Mihai se scrie DENTIST:)

mihai141126.07.2006 13:08

ce ma? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

am facut eu gratar si te-ai imbatat tu =))?

Prodigy_andrey26.07.2006 13:14
Etapa III andrey_gogo 7-3 joker_sarbu :D Am dat gol din foarfeca :D:D:D:D
i0nutz8326.07.2006 13:38

Et. III: i0nutz83 - savubogdanus 2-5.

 

Sper sa joc altceva cand vin de la mare.. Poate fifa2007 ;) ca la asta m-am prostit rau..

ManiaCU26.07.2006 14:02

Danutz12345- Julica_maniaku 2-1 ... mda primul meci din acest nou campionat imi aduce si prima infrangere :roll: inca un meci castigat de danutz in fatza mea cu norocul lui obisnuit :wink: dupa o minipartida jucata pana in min 6 cand,jocul s-a intrerupt scorul fiind 1-0 pt el printr-un gol pikat din cer (ca altfel nu pot sa il numesc) ! Apoi dupa o mica cearta pe tema scorului :lol: (el sustinand ca mi-a mai dat un gol senzational in vinclu :lol: ) reluam partida si scorul final este de 2-1 pt el ... deci in final ma declar invins :? stau si ma intreb cat o sa-l mai tzina norocul pe danutz :lol: :lol: :lol: Oricum a fost un meci foarte tensionat :)

 

P.S.se vede ca plictiseala a pus stapanire pe mine :lol: am inceput sa comentez meciuri la fifa ... looool :lol:

dani@steaua4ever26.07.2006 14:32

io l-am vzt gol atunci cand sa intrerupt julika dar ce mai conteaza bine k am castigat..si oricum am mai avut vro 2 bari in meciu ala deci oricum meritam sal castig..dar k deobicei cu tine meciurile sunt grele si stranse:)

ultras_andrei_i26.07.2006 14:38

andrei_marius06-danutz12345=1-0. :( ce ghinion am avut dany a dat gol in min 88 :cry: m-am aparat tot meciu si n-am izbutit egalul.oricum merita dany a avut 4 bari si alte ocazii.

«123423»