FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«12345623»
mihai141129.07.2006 07:13

peste 2-3 luni

i0nutz8329.07.2006 10:09

Vad ca lucrurile merg cum trebuie.. Nu e nevoie de vreo interventie ;)

 

Offtopic: Adversar acceptabil in turul III, in sfarsit revenim in grupe. Deplasare beton pentru Rapid la Sarajevo.. ;)

PoWeR29.07.2006 14:26
Etapa a III-a: Power_steaua_6 - Savubogdanus 6-0 ... prima victorie si am mai spalat putzin din rusinea ultimului rezultat :)
Prodigy_andrey29.07.2006 14:36

Mah power de ce nu-mi raspunzi pe mess ?? esti online iti las 30 de mesaje si tu nu raspunzi !! :evil: eu nu ma mai strofoc dak nu raspunzi nu jucam meciu asta este !! ;)

ManiaCU29.07.2006 15:18

Brun3tt - Julica_maniaku 0-7 ... in min 70 adversarul a iesit din joc 8) nu mi se pare fair play chiar daca scorul era de maidan trebuia sa joace pana la fluierul final :roll:

Dani200529.07.2006 16:01

ETAPA 3 Marinescu_dani2005 - Brun3tt=6-1

Riley4230.07.2006 02:29

I can understand why you made them.

mihai141130.07.2006 09:05

englezule lasa-ne tata

johnny0630.07.2006 10:34

am vorbit cu dragutzu89. a intrat vreo 2 minute pe mess si mi-a zis ca se afla in excursie la sighisoara si ca nu isi poate juca meciurile si cere amanarea lor. asa sa stiti si voi...

Prodigy_andrey31.07.2006 09:45

andrey_Gogo 6-3 power_steaua_6 !! s-o miscat cam nashpa !! da ce sa-i faci ;)

PoWeR31.07.2006 09:47
andrey_Gogo 6-3 power_steaua_6 !! s-o miscat cam nashpa !! da ce sa-i faci ;)

 

nu se poate juca pe asa conexiuni :-< ... ata ete

Prodigy_andrey31.07.2006 09:48

asa mi-o mers si mie si tzie :( asa k nu ai ce zice :P oricum bafta in continuare ;)

PoWeR31.07.2006 15:28

cand intra si el nino torres ala ... ca deja m-am saturat cate offline-uri i-am trimis :x

johnny0631.07.2006 18:07
cand intra si el nino torres ala ... ca deja m-am saturat cate offline-uri i-am trimis  :x

nu era parca la mare??

PoWeR31.07.2006 19:57

nuj ... da ma enerveaza ca nu`l gasesc :P

Prodigy_andrey01.08.2006 09:24

Poate si-o gasit vreo una la mare ;):D:D:D si nu mai vine ;);) !! Oricum wah ai rabdare k tot vine si oricum si eu il astept pe dragutzu ..... k numa cu el mai am etapa :D

geegee2101.08.2006 17:38

Se pare ca echipa Inter Milano intra de maine intr-o mica vacanta de aprox 10 zile pe la Costinesti. Sper ca nu se supara nimeni si promit cand ma intorc ca joc toate meciurile restante a 2-a zi.

PoWeR03.08.2006 06:35

mah ... da` se mai joaca ... sau :-??

johnny0603.08.2006 07:19

e vacanta mah. toata lumea pleaca si vine... se va juca ceva mai ca lumea cand incepe scoala.... :?

ManiaCU03.08.2006 22:02

Julica_maniaku - Andrey_gogo 5-1 8) meci foarte greu ... norocul meu ca eram beat :twisted:

mihai141104.08.2006 08:23

Mihai1411 - Andrey_gogo 2-6 :(,n-am mai jucat fifa de 1 saptamana si se simte :P,ca scuza am faptul ca de sambata fac gratare in fiecare zi...danutz stiii :)),oricum gg Andrei

Prodigy_andrey04.08.2006 08:27

dap din 2 derby-uri o victorie si o infrangere :) las k ii bine si asa :D ! am condus cu 1-0 cu maniacu m-a egalat si dupaia mi-o dat un gol din ala in vinclu de m-am speriat si nu am mai jucat nik :( oricum bv maniacule :)

dani@steaua4ever04.08.2006 10:00

Mihai asta seara mai faci gratar?:D

nyku_myhay04.08.2006 10:52

etapa vi : ionescusrn- jok3r_sarbu : 1-7 8)

adversaru a zis oricum k se retrage...

mihai141104.08.2006 12:01

cati din cei care au votat ca vor sa fie premii etc au platit?ei ar trebui sa plateasca primii,eu platesc cand platesc toti,ca nu prea ma incanta premiile,daca vreau tricou ma duc si imi iau :lol:

«12345623»