numa una pana duminica ??
eu zic sa pui pana la sfarsitu turului etapele ![]()
: steagsahmic a si la cupa ![]()
numa una pana duminica ??
eu zic sa pui pana la sfarsitu turului etapele ![]()
: steagsahmic a si la cupa ![]()
Imi pare rau pentru julica_maniaku, dar timpul lui a cam expirat. Regulile sunt aceleasi pentru toata lumea!
CLASAMENT ACTUALIZAT:

Timpul meu a cam expirat :evil: Adevarul ca degeaba ma zbat atata ca nu rezolv nimic! Pot sa imi joc restantele si in 2 zile dar ce importanta are asta. Am lipsit 9 zile de acasa si gata fratilor mi-a expirat timpul :roll:! Daca ai fi corect macar odata ar trebui sa ma lasi sa imi joc restantele si sa pot sa ma lupt pentru primele locuri , asa tu strici tot farmecul campionatului ...
P.S. Probabil acuma o sa ma iei cu regulamentul si alte chestii ... suntem in vacantza , mai pleaca omu la mare sau la munte , fii si tu mai intelegator cu noi ca este doar un joc !
editat de moderatori
oricum danutz ia campionatul nu te agita :lol:
asta da !! deja are avans
poate dak il bateam
:D:D:D:D:D:D:
:D:D
Danutz e cel mai bun si merita sa ia campionatul. Eu vreau sa se joace corect , sa fiu lasat sa imi joc restantele ... nu ma intereseaza pe ce loc sunt la final! Vreau sa joc fifa ... atata tot !
lol... etapa a XV-a kamaciuki vs danutz12345... suna interesant
Mihai1411 - Savubogdanus 3-2
Mihai1411 - Savubogdanus 3-2
ba da vad ca savubogdanus asta s-o pus pe fifa :roll:
Etapa XII: Marinescu_dani2005 - Power_steaua_6
Etapa XIII: Power_steaua_6 - Andrei_marius06
Etapa XIX: Ionescusrn - Power_steaua_6
Etapa XV: Power_steaua_6 - Recreator_ro82
aua ... asta-i sfarsitul meu de tur, obiectiv: 9 pct
rau de tot s-a pus !! si eu de abea l-am batut si l-o batut pe danutz ![]()
Etapa XII: Marinescu_dani2005 - Power_steaua_6 1-4 ... o victorie imensa pentru mine, mai ales in situatia in care ma aflu si dupa dezastrul din cupa. Oricum, meciul l-a facut 70% Buffon si restu` bulanul meu ![]()
Tare faza ca m-am pus pe fifa 8) Kulmea e ca joc foarte putine amicale, joc numai meciurile din campionatul asta. Si in multe meciuri puteam sa bat dc nu incercam anumite faze care imi plac. Oricum joc cam mult cu calculatorul unde nu ma las pana nu termin toate chalengurile la world class 8O
Danutz abia astept meciul din cupa (sper sa nu pierd)
@maniaku: Regulile sunt aceleasi pentru toata lumea. Nu a fost nimeni penalizat pana acum pentru ca si-ar fi petrecut concediul la mare sau la munte. Penalizari s-au aplicat celor care nu au stiut sa isi respecte cuvantul dat, in speta tu si kamaciuki. Ati fi putut anunta concret, plec in ziua X, revin in ziua Y si totul era clar. Lumea v-a asteptat cu zilele, in speranta ca veti aparea pe mess. Si degeaba... Cat despre mine, nu cred ca a existat vreo situatie in care sa nu fiu cu meciurile la zi.
Discutie incheiata.
PS. Sa nu reamintesc de taxa de inscriere din sezonul acesta..
Andrei_marius06 - Hurricane_msg = 1 - 2
:arrow: :arrow: :arrow: miercuri plec la tara si stau o zi sau 2 (maxim)...deci..vb joi seara... :wink:
@maniaku: Regulile sunt aceleasi pentru toata lumea. Nu a fost nimeni penalizat pana acum pentru ca si-ar fi petrecut concediul la mare sau la munte. Penalizari s-au aplicat celor care nu au stiut sa isi respecte cuvantul dat, in speta tu si kamaciuki. Ati fi putut anunta concret, plec in ziua X, revin in ziua Y si totul era clar. Lumea v-a asteptat cu zilele, in speranta ca veti aparea pe mess. Si degeaba... Cat despre mine, nu cred ca a existat vreo situatie in care sa nu fiu cu meciurile la zi.
Discutie incheiata.
PS. Sa nu reamintesc de taxa de inscriere din sezonul acesta..
Te inteleg frate , ai fost la zi cu meciurile pt ca tu pui etapele ... nu se mai pune ca ai fost plecat 2 saptamani (asta-i de umplutura) ai mai intrat si tu din cand in cand sa postezi cateva etape sa nu zica lumea ca esti asa :wink: dar meciuri jucate nu prea :roll: lasa ca nu se supara nimeni , doar tu esti admin si tu faci regulile ![]()
P.S. Unde scrie in regulament ca trebuie sa anunti cat timp lipsesti ...
2. Termen pentru o etapa: intre 36 si 48 de ore. Daca un meci nu se joaca fara ca vreunul din jucatori sa solicite reprogramarea, meciul va fi anulat, ambele echipe fiind penalizate cu cate un punct.
De solicitat am solicitat reprogramarea ... am spus ca plec cateva zile la mare ... am lipsit 9 zile :roll: trebuia sa zic ca lipsesc 1 luna si totul era OK ... asta este am gresit deci trebuie sa platesc :lol:
NU CONTEAZA CA AM FOST DEPUNCTAT PE NEDREPT ... NU MA LAS ASA USOR SI VOI CONTINUA SA LUPT PENTRU EVITAREA RETROGRADARII :twisted: ... asta daca Ionutz imi permite :roll: poate vrea sa ma excluda din campionat pentru ca am indraznit sa intru in polemica cu el :lol:
editat de moderatori
ma julik decat sa fi exclus din campionat mai bine incetezi !! k dupaia o sa pierdem un jucator de valoare
:( las k se mai intampla !! uite si kamaciuki o patzit acelasi lucru k si tine si nu o facut atata necaz !!
hai bafta
*** si dak regulile-s reguli poi reguli sa fie
asta este n-ai ce sa-i faci ![]()
adinho si brunet nu mi-au dat accept la messenger si nici adelpiero
brunet ii dat disparut de mult !! nici cu mine nu o jucat etapa nu o intrat deloc pe mess .......i-am lasat si mesaja !! adinho de obicei sta pe mess insa in ultimu timp nu l-am vazut crek ii plecat si delpiero nush ![]()
Dap,ai dat golol victoriei in min 90 :cry:Andrei_marius06 - Hurricane_msg = 1 - 2
ETAPA 14 andrei_marius06 - marinescu_dani2005=2-3
Ina un meci pierdut la un gol diferenta.ETAPA 14 andrei_marius06 - marinescu_dani2005=2-3
moama deci ionutz ii primu peste linia celor care retrogradeaza =)) =)) si sub linie is julik si kamaciuki care sigur ies de acolo =)) parca=l vad pe ionutz in b sezonu viitor =)) =)) =))
CLASAMENT ACTUALIZAT:
da cand a castigat recreator 3 meciuri??