FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«1101112131423»
El_nin0_T0rr3s19.08.2006 05:48

el_nin0_t0rr3s - jok3r_sarbu : 6-2

hurricane_msg19.08.2006 12:31

Fratilor uitati-va si voi la rezumatul injuraturilor pe care mi le-a adresat andrey_gogo:

1. "de ce esti asa kkt?"

2. "mai bine ma da afara decat sa joc cu kktzi ca tine"

3. "vai esti de tot rahatul"

4. "sa stii ca esti un kkt"

5. "oricum tot in fata ta o sa ies ... asa ca m**e"

Il las pe fiecare dintre voi sa-si faca o parere.

Motivele pentru care n-am ripostat sunt:

1. sunt de parere ca macar suporterii stelisti sa nu se certe intre ei(daca tot se ajunge la batai cu alte galerii)

2. nu vreau sa ajung si cu acest personaj la ceea ce s-a ajuns cu Mihai acum catva timp

3. e usor de vorbit si insultat din tastatura(in fata monitorului)

 

 

editat de moderatori

hurricane_msg19.08.2006 12:33

cuvantul cenzurat e de forma M--E :D

sper ca ionut sa se sesizeze ... pot proba tot ce am afirmat cu dovezi ... nu trebuie decat sa mi le ceara ;)

Prodigy_andrey19.08.2006 14:08

Omu intzelepciune !! "sa vezi k te zic la ionutz" exact cum as zice te zic lu mami!!si ma ce vrei sa spun de tine dak am zis numa adevar dak ai facut alea in joc!!poate sa ia orice decizie vrea ionutz !! de aia nu mai pot nu ma stresez eu din cauza k unii care se cred buni jucatori de fifa fac scheme din astea cu mine si in legatura cu ce ai postat mai devreme nici nu imi mai bat degetele sa zic puteai sa scrii k te-am injurat de orice cum as putea sa scriu si eu ca tu m-ai injurat !! da sa zicem. oricum eu v-am zis !! Important e sa se califice Steaua-n grupe k pana la urma urmei ea conteaza nu marii jucatori de fifa te aici !!

hurricane_msg19.08.2006 15:12

macar ai bunul simt si recunoaste ca tot ceea ce am scris eu mai devreme e pur adevar...daca tot esti asa intangibil :!:

Sonic19.08.2006 15:16

Hurricane ia si tu modelul nostru, si fa pace, n-are rost chiar sa distrugem un campionat frumos, sincer. Omul (in cazul de fata andrey_gogo) a avut si el motive de scapare, multe face omul la nervi. Nu mai umbla cu pisica vopsita si incearca sa devii fair-play, e destul ca tragi de timp en-gros, macar nu mai santaja jucatorii cu eliminari s.a.m.d. Revizuieste-ti si tu atitudinea si totul se indreapta spre un frumos PERFECT (aici ar mai trebui sa se conformeze si el_nino_torres)

 

Tot tu vei avea de pierdut, pentru. ca ceilalti jucatori stiu cum joci de acum, si-si vor intoarce jocul impotriva ta, ti-a mers 2 meciuri, nu-ti va mai merge de acum :!: :!: :!:

 

Repet incearca sa devii fair-play si joaca cinstit, n-ai absolut nimic de pierdut, ba ai mult mai mult de castigat si anume, respect si onoare si astea sunt mai presus decat o victoie la fifa, crede-ma :idea:

hurricane_msg19.08.2006 15:22

da...era de asteptat...nu am ce sa-i raspund unuia care este pe langa subiect...eu am de discutat cu andrey_gogo...si vom vedea ce decizii se vor lua...nu am nimic personal cu nimeni...nu vad de ce ar trebui sa accept insultele cuiva? :roll: :?:

El_nin0_T0rr3s19.08.2006 18:28

anonime , iar te iei prietene de mine?;)..io m'am lasat de fifa de multa vreme..si nu ma mai oftic at cand pierd...da'l naiba de fifa...yo joc de plictiseala...aa...hurricane par ziceai k trebuie sa tragem singuri pareri...ei bine eu te sustin...dar care e obiectivu??:D:D

hurricane_msg19.08.2006 23:29

pai obiectivul ar fi ca Steaua sa aiba niste suporteri mai civilizati. Asta ar fi obiectivul mic :D ... obiectivul mare :lol: ar fi ca romanii sa fie mai civilizati :P

hurricane_msg19.08.2006 23:31

si cam asta ar fi tot...haideti sa incheiem polemica asta ca m-am cam plictisit. Sper ca fiecare a invatat ceva din treaba toata asta(unii sa vb. cat de cat corect lb. romana, altii sa nu se mai oftice) 8O ;)

hurricane_msg20.08.2006 17:47

stie cineva ceva de recreator? :D

i0nutz8320.08.2006 18:31

@hurricane:

 

1.4 Fara "Spamming": Va rugam sa nu postati mesaje consecutive in acelasi thread sau acelasi mesaj cu copy/paste pe mai multe threaduri/forumuri, numai de dragul de a va creste numarul de posturi. Pentru a adauga ceva unui mesaj pe care tocmai l-ati scris, folositi butonul Edit Post. Nu creati threaduri pe banda rulanta, unele sub altele, doar pentru a va vedea numele scris pe Forum. Va rugam nu postati acelasi mesaj sau thread de mai multe ori, daca vedeti ca acesta a fost sters de moderator. Un astfel de gest poate duce la suspendarea temporara sau permanenta a contului dv.

 

* avertisment hurricane pentru incalcarea regulamentului.

nyku_myhay20.08.2006 20:51

:arrow: savubogdanus - jok3r_sarbu : 0-4

:arrow: brun3tt - nu m-a dat add

:arrow: danutz123456789 - cik ar fi plecat

:arrow: maine ma voi tira iarasi in mediul rural, la bunici, urmand sa ma intorc in cursul zilei de miercuri(cel tarziu)

mihai141121.08.2006 08:20

salutare eu am venit de la mare ,danutz mai sta pana duminica cred,sunt gata sa imi joc meciurile cu brunet (nu mi-a dat add),adinho si del piero (contactati-ma pe mess va rog)

ultras_andrei_i21.08.2006 10:48

andrei_marius06-savubogdanus=1-0.meci greu,gol dat in min 85.

mihai141121.08.2006 18:12

Ady_adinho - Mihai1411 3-0 :cry:

ady_4steaua21.08.2006 18:13

ady_adinho-mihai1411 3-0

ultras_andrei_i21.08.2006 19:54

andrei_marius06-julica_maniaku=2-4.am revenit prea tarziu in joc :( .

ManiaCU21.08.2006 19:59

julica_maniaku - andrei_marius06 4-2

ManiaCU21.08.2006 21:15

julica_maniaku - marinescu_dani2005 4-2 ...

ManiaCU22.08.2006 11:05

julica - ionutz 5-5

i0nutz8322.08.2006 11:05
i0nutz83 - maniaku 5-5.
mihai141122.08.2006 13:42

hai cu etape hai cu etape...ca danutz joaca repede cand vine tot ce are :P

hurricane_msg22.08.2006 13:47

ziceti-mi si mie ceva de recreator ...ca nu dau deloc de el :)

i0nutz8322.08.2006 14:36

Lucreaza. Daca nu intra azi, maine sa isi joace meciurile le pierde la masa verde..

«1101112131423»