hai pune etape noi ![]()
hai pune etape noi ![]()
ady_adinho-recreator_ro82 2-0
care imi zice si mie care e treaba cu ionescurn sau cum ii zice ca nu dau frate de el.. ca in rest am jucat toate meciurile..sa retras sau ce face?
julica_maniaku - recreator_ro82 5-0
Clasament actualizat

**ionescusrn s-a retras. Pierde tot ce are de jucat cu 0-3.
** brun33t nu a dat niciun semn de viata, nu stim nimic de el. Prin urmare, 0-3, 0-3..
Andrei_marius06 - Mihai1411 1-2
hurricane msg - el_nin0 : 2-7
cu precizarea ca in min 85 s-a enervat si a iesit..aa..la pauza a fos 2-2!
jok3r_Sarbu - marinescu_dani2005: 2-2 :cry:
hai cu etape :twisted:
el_nin0 - Julik_maniacu : 3-2
da hai ma jucatzi-va etapele sa mai puna altele noi !! o trecut de 2 zile termenu ar trebui sa va depuncteze
:P:P:P:P:P:P
pai nu a jucat ionut cu power :twisted:
Pai daca nu vrea sa joace, eu ce sa-i fac? Ba ca are nush ce de lucru, ba ca e cu prietena si, la fel, are de lucru.. Sa ma rog de el?
* i0nutz83 - el_nin0 3-3, dupa ce am avut 3-0 in min. 19
Julica_maniaku - Mihai1411 3-2
julica_maniaku - mihai1411 3-2 ... meci nebun 8) am castigat cu noroc :twisted:
Mihai1411 - Marinescu_dani2005 4-3
brun3tt mai este in campionat?
nu cred
Nu mai e. Pierde tot ce mai are de jucat cu 0-3.
*** i0nutz83 - power_steaua 5-0. Cel mai bun meci al meu in actualul camp.
am revenit de la mare..ami cer inca odata scuze pt cei cu care am etape..o sa joc toate restantele cat pot de repede:)
Cu mine ai 0-3. Nu mai e nevoie sa joci ![]()
lol?dc sa fie 3-0 fara sa jucati
?
Din tovarasie.
@Mihai nu mai are rost sa intrebi dc