FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«1111213141523»
mihai141122.08.2006 15:28

hai pune etape noi :D

ady_4steaua22.08.2006 16:29

ady_adinho-recreator_ro82 2-0

ady_4steaua22.08.2006 16:36

care imi zice si mie care e treaba cu ionescurn sau cum ii zice ca nu dau frate de el.. ca in rest am jucat toate meciurile..sa retras sau ce face?

ManiaCU22.08.2006 16:49

julica_maniaku - recreator_ro82 5-0

i0nutz8322.08.2006 16:50

Clasament actualizat

 

 

1wi2.png

 

**ionescusrn s-a retras. Pierde tot ce are de jucat cu 0-3.

 

** brun33t nu a dat niciun semn de viata, nu stim nimic de el. Prin urmare, 0-3, 0-3..

mihai141123.08.2006 06:54

Andrei_marius06 - Mihai1411 1-2

Prodigy_andrey23.08.2006 08:04
Etapa XVI andrey_gogo 3-0 ionescusrn pt k s-o retras :D:D
El_nin0_T0rr3s23.08.2006 11:28

hurricane msg - el_nin0 : 2-7

 

cu precizarea ca in min 85 s-a enervat si a iesit..aa..la pauza a fos 2-2!

nyku_myhay24.08.2006 12:00

jok3r_Sarbu - marinescu_dani2005: 2-2 :cry:

mihai141125.08.2006 03:18

hai cu etape :twisted:

El_nin0_T0rr3s25.08.2006 10:16

el_nin0 - Julik_maniacu : 3-2

Prodigy_andrey26.08.2006 03:36

da hai ma jucatzi-va etapele sa mai puna altele noi !! o trecut de 2 zile termenu ar trebui sa va depuncteze :P:P:P:P:P:P:P

mihai141126.08.2006 03:47

pai nu a jucat ionut cu power :twisted:

i0nutz8326.08.2006 07:10

Pai daca nu vrea sa joace, eu ce sa-i fac? Ba ca are nush ce de lucru, ba ca e cu prietena si, la fel, are de lucru.. Sa ma rog de el?

 

* i0nutz83 - el_nin0 3-3, dupa ce am avut 3-0 in min. 19

mihai141126.08.2006 09:05

Julica_maniaku - Mihai1411 3-2

ManiaCU26.08.2006 09:05

julica_maniaku - mihai1411 3-2 ... meci nebun 8) am castigat cu noroc :twisted:

mihai141126.08.2006 09:25

Mihai1411 - Marinescu_dani2005 4-3

Dani200526.08.2006 09:30

brun3tt mai este in campionat?

mihai141126.08.2006 09:31

nu cred

i0nutz8326.08.2006 11:52

Nu mai e. Pierde tot ce mai are de jucat cu 0-3.

 

 

*** i0nutz83 - power_steaua 5-0. Cel mai bun meci al meu in actualul camp.

dani@steaua4ever27.08.2006 10:26

am revenit de la mare..ami cer inca odata scuze pt cei cu care am etape..o sa joc toate restantele cat pot de repede:)

i0nutz8327.08.2006 13:07

Cu mine ai 0-3. Nu mai e nevoie sa joci ;)

mihai141128.08.2006 04:32

lol?dc sa fie 3-0 fara sa jucati :(?

i0nutz8328.08.2006 06:08

Din tovarasie.

RobYnho28.08.2006 06:22

@Mihai nu mai are rost sa intrebi dc

«1111213141523»