FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«191011121323»
dani@steaua4ever16.08.2006 11:30

Am revenit de la tara...sper k pana asta seara sa ami joc toate restantele..ami cer scuze k am intarziat..eu am postat k ma intorc duminica dar cateva domnisoare rurale miau prelungit sederea:))))sper sa intelegeti:)

mihai141116.08.2006 11:40

chiar...la recreator a aprut victorie cu danutz sau cum?

 

care domnisoare dane?coana lenutz si filofteia ,sora leusteniei =))?

Prodigy_andrey16.08.2006 11:57

chiar nush ce s-o intamplat acolo k am vazut k ionutz are 11 meciuri da el o fost plecat si inainte sa plece avea numa 9 =)) ce mister :D:D

mihai141116.08.2006 12:04

pai a zis ca ii amana,dar cred ca i-a pus meci pierdut ...

Dani200516.08.2006 13:53
moama deci ionutz ii primu peste linia celor care retrogradeaza =)) =)) si sub linie is julik si kamaciuki care sigur ies de acolo =)) parca=l vad pe ionutz in b sezonu viitor =)) =)) =))

 

 

 

 

CLASAMENT ACTUALIZAT:

 

1zv0.png

 

poi parca la regulament scrie ca retrogradeaza locurile 13-16 din prima Liga...pana la urma cate retrogradeaza?

blindica16.08.2006 14:05

13-16 retrogradeaza direct 11-12 baraj cu 5-6 din B ...oricum , si de-ar cadea...Liga 2 e puternicaSucces celor de aici !

mihai141116.08.2006 14:06

Mihai1411 – danutz12345 2-2....doamne ce greseala in aparare am facut cand mi-a dat golul 2 :cry:

Prodigy_andrey16.08.2006 14:07

hmmmmmmmm :D 2-2 hmmmmmmm :D:D

mihai141116.08.2006 14:09

mama cat ma oftic,nu am fost atent la radar si credeam ca am fundas acolo,si i-am dat pase lui de fapt si a dat gol :((,asta e vine returul,sper sa-l incurcati si voi,faultati-l mult si puneti man marking fundasii laterali la atacantii centrali :lol:

dani@steaua4ever16.08.2006 14:10

sa ma faulteze sa le elimine jucatorii k sa le dau si mai multe boabe..oricum cu tine am jucat asa k nu eram incalzit...

El_nin0_T0rr3s16.08.2006 14:13

salutare fratilor...cand ai de gand jok3re sa ne jukm si noi etapa k m-am saturat sa'tzi las off lieuri pe mess...degeaba...ionutz sa te intorci si tu mai rpd de la mare:P...danutz avem cumva vreun DERBY de jucat??:D:D...maniacule ai avut soarta lu REX frate k si mine...dak nu o stii ti;o povestesc yo...

ManiaCU16.08.2006 16:02
Am revenit de la tara...sper ca pana asta seara sa ami joc toate restantele..ami cer scuze ca am intarziat..eu am postat ca ma intorc duminica dar cateva domnisoare rurale miau prelungit sederea:))))sper sa intelegeti:)

 

Eu te inteleg perfect , nu stiu daca Ionutz te intelege :lol: :lol: :lol: stiti voi vorba cu regulamentul ... este pentru toti si pentru toate :wink:

mihai141116.08.2006 16:42

da dar pt el am postat eu ca mai intarzie :P

 

oricum eu am incercat sa dau de delpiero pt cupa,de adinho si brunet pt campionat si nici macar nu mi-au dat add......iar eu plec la mare cu danutz 1 saptamana(el sta vreo 2),cer niste amanari ...multumesc

dani@steaua4ever16.08.2006 16:45

cu scuzele de rigoare cer inca o amanare de la ionutz pt k maine plek cu inculpatul Mihai la mare si ma intorc pe 27august..oricum in seara asta voi mai juca dak pot cateva meciuri..

mihai141116.08.2006 16:47

eu jucam,dar nu stiu nimic de ei ca nu au anuntat asta e,vedem noi,acum conteaza doar sa curga whiskeyul valuri valuri :lol: :lol:

Dani200516.08.2006 18:53

cer si io amanarea meciurilor timp de 5,6 zile caci plec si io prin galaxie :D imi pare rau ca n-am reusit sa joc cu julik :(

ManiaCU16.08.2006 19:01

cer si eu anularea meciurilor pentru 3-4 zile pentru ca ma duc la o inmormantare :? ... pardon amanarea :roll: deci intre data de 17 si pana pe 20 nu o sa fiu disponibil ( asta ca sa fiu mai explicit )

Prodigy_andrey18.08.2006 07:20

andrey_gogo 2-0 ady_adinho :D

 

***Mai am etapa cu hurricane cu care nu prea ma nimeresc pe mess !!! da pana la urma tot o sa jucam noi :D

i0nutz8318.08.2006 11:45

Recreator_ro82 – danutz12345 amanat

 

 

Scrie negru pe alb.. Recreator a castigat 3 meciuri prin neprezentarea adversarului.. Punct..

 

 

Vb. cand ma`ntorc d la mare..

Prodigy_andrey18.08.2006 17:06

andrey_gogo 2-2 hurricane_msg incep sa-i dau dreptate lu anonim !! din minutu 0 pana in minutu 90 pase in careu , nici macar la mijloc si 2 centrari 2 goluri . raportul suturilor 20 si ceva pt mine el vreo 3-4. meciu intrerupt din 5 in 5 min !! si spunetzi-mi unu k asta se mai poate numii fifa !! deja o devenit ceva tipic in acest campionat pasa pasa pasa pasa. Nu se poate numii stil de joc k pasezi in spate !!

 

 

editat de moderatori

PoWeR18.08.2006 17:07
andrey_gogo 2-2 hurricane_msg incep sa-i dau dreptate lu anonim !! din minutu 0 pana in minutu 90 pase in careu , nici macar la mijloc si 2 centrari 2 goluri . raportul suturilor 20 si ceva pt mine el vreo 3-4. meciu intrerupt din 5 in 5 min !! si spunetzi-mi unu ca asta se mai poate numii fifa !! deja o devenit ceva tipic in acest campionat pasa pasa pasa pasa. Nu se poate numii stil de joc ca pasezi in spate !!

 

:D

 

 

editat de moderatori

blindica18.08.2006 17:14

eh sa stii k eu chiar am pasat, am avut si cornere si ti-am zis ocazie de 2-1, nu lua in seama ce zice el, sunt vb la nervi, un antijoc 90 min nu poate aduce 2 goluri :wink: + k ai vaz ce zice ionutz...asa ca :) succes, cu mine nici nu s-a intrerupt, nici faulturi n-am facut, ba chiar in repriza a 2 a am trecut constant cu mingea..(jucand 5-4-1) nu stiu de ce atata tam tam, ca si anonim esti f bun, nu va fac faima astea

Prodigy_andrey18.08.2006 17:16

ei nu poate !! treci si tu de 2 ori cu mingea de mijloc odata dai centrare si gol dupaia corner si gol !! si anti-joc si bulan asa k mai taci !! si hai cu noroc

blindica18.08.2006 17:18

cata rautate :(, hai k iar suntem offtopic, vb pe mess :oops:

ultras_andrei_i18.08.2006 18:47

andrei_marius06-power_steaua_6 = 5-2.meci nebun ,in primele 20 de min deja se inscrisesera 5 goluri. :lol:

«191011121323»