FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«1121314151623»
mihai141128.08.2006 06:39

aici e Liga 1 robinho....vezi de Liga a 2 a a ta :wink: :P

i0nutz8328.08.2006 07:32

@mihai1411: pardon, Liga I .. :)

nyku_myhay28.08.2006 07:53

restanta

danutz123456789 - jok3r_sarbu: 6-2 :(

grave erori fac in defensiva...pase la atacantii adversi... :(

i0nutz8328.08.2006 08:34

i0nutz83 - hurricane 1-3.

 

Slab meci..

Prodigy_andrey28.08.2006 08:35

andrey_gogo 4-2

 

*nu prea mai dau de andrei_marius06 stie cineva ceva de el ?? o fi plecat pe undeva ?? :D

i0nutz8328.08.2006 08:41

N-a anuntat nimic..

Prodigy_andrey28.08.2006 08:44

Tare ce repede ai dat edit =)) il sun pe osama sa-i dea un laptop sa jucam meciu :P:P:P

dani@steaua4ever28.08.2006 08:56

danutz12345 - el_nino_torres 2 0

dani@steaua4ever28.08.2006 09:32

danutz12345 savubogdanus 2 3

 

A 2 infrangere a mea ..se pare k e nasu meu campionatu asta..e nu conteaza..m-am revansat in cupa cand l-am batut cu 8 0:P

Prodigy_andrey28.08.2006 09:42

oleee chiar ma miram nu te mai bate nimeni ?? :D:D

PoWeR28.08.2006 09:54

Jok3r_sarbu - Power_steaua_6 2-3 ... o victorie imensa pt mine, mai ales ca e al doilea meci dupa cel cu ionutz dupa vreo 2 sapt de inactivitate :) ... si de la 1-1 am jucat o repriza intreaga cu un om in minus -> mare bulan am avut :D

nyku_myhay28.08.2006 09:55

power- jok3r_Sarbu: 3-2

senzationala bafta a avut adv...a vut un om mai putin....a rezistat eroic...si in min 92 imi mai da si un gol :oops: ...

dani@steaua4ever28.08.2006 09:56

danutz12345 ionutz83 4 1

i0nutz8328.08.2006 09:57

CLASAMENT ACTUALIZAT

 

 

1rw0.png

 

Precizari:

 

Avand in vedere numarul de retrageri/excluderi din cele doua ligi, am decis sa umblu putin la sistemul de promovare - retrogradare.

 

Astfel:

 

Din Liga 1 vor retrograda DIRECT locurile 11-14,avand in vedere ca ultimele doua vor fi ocupate, in mod firesc, de cei doi retrasi.

 

Din Liga 2 vor promova DIRECT locurile 1-6. La sfarsitul campionatului, ne vom lua La revedere de la jucatorii clasati pe locurile 10-16 (incluzand aici pe Bully, retras din considerente necunoscute).

 

Si pentru ca se apropie 1 septembrie, deci vacanta s-a cum dus, jucatorii din Liga 1 sunt invitati sa plateasca taxa de inscriere, garantie a prezentei lor si in viitoare editie a celui mai tare campionat de fifa.

mihai141128.08.2006 10:56

MAN MARKING CU FUNDASII LATERALI LA ATACANTII LUI CENTRALI....azi l-am batut de 3 ori pe danutz cu scoruri mari....faceti cum va zic si nu mai poate sa dea decat din centrari :twisted:

dani@steaua4ever28.08.2006 11:43

Mihai azi mai batut pt k nam mai jucat de multa vreme..plus k tu ami stii joku la perfectie..oricum mai ai sami dai 11beri deci stai linistit=))

dani@steaua4ever28.08.2006 13:37

danutz12345 recreator 5 0

i0nutz8328.08.2006 14:47

i0nutz83 - recreator 5-0.

 

.. Si parca incepe sa se miste ceva in jocul lui..

dani@steaua4ever29.08.2006 06:08

danutz12345 andrei_marius06 2 1

Prodigy_andrey29.08.2006 06:14

ah ce apoape :D:D trebuia sa mai dai 2 Andrei :D

Prodigy_andrey29.08.2006 09:44

andrey_Gogo 7-0 un meci perfect :D:D:D

dani@steaua4ever29.08.2006 10:54

nu dau de ady adinho .. stie cineva daca e plecat sau..??

ady_4steaua29.08.2006 13:37

cer si yo amanare meciurilor pana sambata..sunt plecat pe la snagov..si nu prea pot sa joc..dak e cine are meciuri cu mine ma gaseste pana sambata dupa ora 11 seara..ms

i0nutz8329.08.2006 16:30

Acceptat !

mihai141130.08.2006 05:21

hai cu etapeee in fortaaaa pe sistem nervosss :lol:

«1121314151623»