danutz12345 - adi_adynho 5 0
danutz12345 - adi_adynho 5 0
ETAPA XIX recreator_ro82 - marinescu_dani2005=0-0
un meci cu o conexiune oribila ![]()
I0nutz83 - Savubogdanus 2-2
Danutz12345- Julica_maniaku 1-3 8) ... in sfarsit o victorie in fatza lui danutz :roll:
un meci slab facut de mine datorat in mare parte oboselii aculumate aseara in club..e asta e se mai intampla sa mai si pierd..julika a speculat momentul meu de slabiciune:)
ii bun k mai au si altzii sanse la titlu
!!
**O trecut termenu de jucare a etapei cu power m-am tot nimerit pe mess si i-am tot zis sa jucam da el o tot amanat-o k bla bla bla bla
eu am vrut sa jucam asa k sa nu ma depunctati pe mine !! ![]()
Prod!gY_@ndr3Y: esti ?power_steaua_6: nu
power_steaua_6:
Prod!gY_@ndr3Y: lol
Prod!gY_@ndr3Y: cum nu ? nu jucam meciu ?
Prod!gY_@ndr3Y:
power_steaua_6: aku plec
Prod!gY_@ndr3Y: bine pa
power_steaua_6: salut
Prod!gY_@ndr3Y: nu mi pleci wah?
Prod!gY_@ndr3Y: wah esti ??
Prod!gY_@ndr3Y:
Prod!gY_@ndr3Y: joci meciu ??
Prod!gY_@ndr3Y:
power_steaua_6:
power_steaua_6: nu aku
power_steaua_6: sunt frant
Prod!gY_@ndr3Y: kk
Prod!gY_@ndr3Y: esi wah ?
power_steaua_6: Alex doarme
Prod!gY_@ndr3Y: kk
power_steaua_6: zii maestre ?
Prod!gY_@ndr3Y: jucam meciu maestre ??
Prod!gY_@ndr3Y:
power_steaua_6: nop .. aku nu ca merg la folb
power_steaua_6: poate azi
power_steaua_6:
Prod!gY_@ndr3Y: k
Prod!gY_@ndr3Y:
power_steaua_6: oricum imi dai vreo 10
power_steaua_6:
Prod!gY_@ndr3Y:
Prod!gY_@ndr3Y: n-are cuim
danutz123435 hurricane)msg 2 2
alte puncte pierdute aiurea..astai viata.
baga etape ionute ca plecam dupa aia ,macar acu sunt toti acs pana diseara
gogo - power 3-0.
Fara comentarii...
*Etapele XX si XXI adaugate. Gogo este noul lider al Ligii 1. Clasamentul o sa il postez maine dimineata.
offtopic:
FCM Targoviste - dacia mioveni 1-2, o japca cum rar am vazut pe un stadion din Romania. Oaspetii au marcat golul victoriei in min. 96, dupa ce portarul nostru a scapat mingea din mana.. Pacat !
jok3r_sarbu -- ady_adinho -- 1--1
si ionescusrn parca era retras...deci
jok3r_Sarbu- ionescusrn 3-0
gogo - power 3-0.
E adevarat ca nu a avut timp sa joc meciul ala, sunt f ocupat zilele astea si sunt lucruri mai importante decat un meci de fifa ... si nu vreau sa fac polemica sau altceva - nu obiectez la acel 0-3 si nici nu am nimic cu gogo - dar macar sa nu bage cuvinte din burta la archieve .. k ?
PS: Imi pare rau pt etapa cu savubogdanus ... el m-a contactat odata si voia sa joace meciu` eu altadata, dar pan la urma s-a anulat ... srry, my bad ![]()
@power: Indiferent cat de ocupat ai fi, cred ca poti gasi 10 minute libere in trei zile..
nu stii ce program infernal am eu
... oricum am depasit o zi sau asa ceva termenul si am fost penalizat -> corect
dar asa sa fie in toate situatiile, indiferent de jucator ![]()
nush
am incercat sa jucam nu am reusit !! simtzim consecintele
oarecum ![]()
el_nin0 - marinescu_dani2005 : 6-0
ps: power eu m-am saturat sa iti dau buzzuri....si sa te vad idle majoritatea timpului...tu ai cumva servici??..k pe mess rar te gasesc..
@ionutz :..de ce zici k a fost furata targoviste?..care e faza dak a-ti avut portaru prost si a scapat mingea...![]()
de exemplu aku sunt acasa si am timp ![]()
el_nin0 - power : 5-4
meci complicat din cauza tacticii prost alese...in ultima vreme am schimbat 10x de tactici..(k sa il bat pe Dan)...mi-a reusit una...dar cu aia joc numai contra lui...![]()
super meci
rasturnari de situatie, goluri superbe
, ocazii mari, hentzuri in careu ~X(, trageri de timp ... pacat ! ![]()
poate mai incolo ... ![]()
super mecirasturnari de situatie, goluri superbe
, ocazii mari, hentzuri in careu ~X(, trageri de timp ... pacat !
poate mai incolo ...
trageri de timp...lol...aia era posesie in propriul careu..
...dupa min 88 precizez...cand nu mai avea rost sa ies la joc..dak ma prindeai pe contraatac poate pierdeam naiba 3 pct aiurea..
...oricum ai jucat bine...bv,,
Mihai1411 - Andrey_gogo 2-4
danutz12345-power_steaua_6 6 0
... si e din ce in ce mai clar ca sufar de danutzofobie ![]()
Julica_maniaku - Andrey_gogo 5-1
o victorie meritata ! Chiar daca a pierdut azi cu mine vreau sa ia gogo campionatul :twisted:
danutz12345- marinescu_dani2005=4-4