FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«1141516171823»
dani@steaua4ever01.09.2006 11:49

danutz12345 - adi_adynho 5 0

Dani200501.09.2006 12:22

ETAPA XIX recreator_ro82 - marinescu_dani2005=0-0

un meci cu o conexiune oribila :(

geegee2102.09.2006 04:13

I0nutz83 - Savubogdanus 2-2

ManiaCU02.09.2006 09:03

Danutz12345- Julica_maniaku 1-3 8) ... in sfarsit o victorie in fatza lui danutz :roll:

dani@steaua4ever02.09.2006 09:07

un meci slab facut de mine datorat in mare parte oboselii aculumate aseara in club..e asta e se mai intampla sa mai si pierd..julika a speculat momentul meu de slabiciune:)

Prodigy_andrey02.09.2006 10:23

ii bun k mai au si altzii sanse la titlu ;) !!

 

**O trecut termenu de jucare a etapei cu power m-am tot nimerit pe mess si i-am tot zis sa jucam da el o tot amanat-o k bla bla bla bla :( eu am vrut sa jucam asa k sa nu ma depunctati pe mine !! :D

 

Prod!gY_@ndr3Y: esti ?

power_steaua_6: nu

power_steaua_6:  

Prod!gY_@ndr3Y: lol

Prod!gY_@ndr3Y: cum nu ? nu jucam meciu ?

Prod!gY_@ndr3Y:  

power_steaua_6: aku plec

Prod!gY_@ndr3Y: bine pa

 

 

power_steaua_6: salut

 

 

Prod!gY_@ndr3Y: nu mi pleci wah?

 

 

Prod!gY_@ndr3Y: wah esti ??

Prod!gY_@ndr3Y:  

 

 

Prod!gY_@ndr3Y: joci meciu ??

Prod!gY_@ndr3Y:  

power_steaua_6:  

power_steaua_6: nu aku

power_steaua_6: sunt frant

Prod!gY_@ndr3Y: kk

 

 

Prod!gY_@ndr3Y: esi wah ?

 

 

power_steaua_6: Alex doarme

Prod!gY_@ndr3Y: kk

 

 

power_steaua_6: zii maestre ?

Prod!gY_@ndr3Y: jucam meciu maestre ??

Prod!gY_@ndr3Y:  

power_steaua_6: nop .. aku nu ca merg la folb

power_steaua_6: poate azi

power_steaua_6:  

Prod!gY_@ndr3Y: k

Prod!gY_@ndr3Y:  

power_steaua_6: oricum imi dai vreo 10

power_steaua_6:

Prod!gY_@ndr3Y:  

Prod!gY_@ndr3Y: n-are cuim

dani@steaua4ever02.09.2006 10:26

danutz123435 hurricane)msg 2 2

 

alte puncte pierdute aiurea..astai viata.

mihai141102.09.2006 10:44

baga etape ionute ca plecam dupa aia ,macar acu sunt toti acs pana diseara

i0nutz8302.09.2006 11:35

gogo - power 3-0.

 

Fara comentarii...

 

*Etapele XX si XXI adaugate. Gogo este noul lider al Ligii 1. Clasamentul o sa il postez maine dimineata.

 

offtopic:

 

FCM Targoviste - dacia mioveni 1-2, o japca cum rar am vazut pe un stadion din Romania. Oaspetii au marcat golul victoriei in min. 96, dupa ce portarul nostru a scapat mingea din mana.. Pacat !

nyku_myhay02.09.2006 14:05

jok3r_sarbu -- ady_adinho -- 1--1

 

si ionescusrn parca era retras...deci

jok3r_Sarbu- ionescusrn 3-0

PoWeR02.09.2006 16:18
gogo - power 3-0.  

 

E adevarat ca nu a avut timp sa joc meciul ala, sunt f ocupat zilele astea si sunt lucruri mai importante decat un meci de fifa ... si nu vreau sa fac polemica sau altceva - nu obiectez la acel 0-3 si nici nu am nimic cu gogo - dar macar sa nu bage cuvinte din burta la archieve .. k ?

 

PS: Imi pare rau pt etapa cu savubogdanus ... el m-a contactat odata si voia sa joace meciu` eu altadata, dar pan la urma s-a anulat ... srry, my bad :oops:

i0nutz8302.09.2006 16:45

@power: Indiferent cat de ocupat ai fi, cred ca poti gasi 10 minute libere in trei zile..

PoWeR02.09.2006 16:47

nu stii ce program infernal am eu :) ... oricum am depasit o zi sau asa ceva termenul si am fost penalizat -> corect :) dar asa sa fie in toate situatiile, indiferent de jucator :P

Prodigy_andrey02.09.2006 17:22

nush ;) am incercat sa jucam nu am reusit !! simtzim consecintele

PoWeR02.09.2006 17:36

oarecum :)

El_nin0_T0rr3s03.09.2006 11:31

el_nin0 - marinescu_dani2005 : 6-0

 

ps: power eu m-am saturat sa iti dau buzzuri....si sa te vad idle majoritatea timpului...tu ai cumva servici??..k pe mess rar te gasesc..

 

@ionutz :..de ce zici k a fost furata targoviste?..care e faza dak a-ti avut portaru prost si a scapat mingea...:D

PoWeR03.09.2006 11:34

de exemplu aku sunt acasa si am timp :D

El_nin0_T0rr3s03.09.2006 11:59

el_nin0 - power : 5-4

 

meci complicat din cauza tacticii prost alese...in ultima vreme am schimbat 10x de tactici..(k sa il bat pe Dan)...mi-a reusit una...dar cu aia joc numai contra lui...:P

PoWeR03.09.2006 12:01

super meci :D rasturnari de situatie, goluri superbe :P, ocazii mari, hentzuri in careu ~X(, trageri de timp ... pacat ! :D

 

poate mai incolo ... :)

El_nin0_T0rr3s03.09.2006 12:05
super meci :D rasturnari de situatie, goluri superbe :P, ocazii mari, hentzuri in careu ~X(, trageri de timp ... pacat ! :D

 

poate mai incolo ... :)

 

trageri de timp...lol...aia era posesie in propriul careu..:P...dupa min 88 precizez...cand nu mai avea rost sa ies la joc..dak ma prindeai pe contraatac poate pierdeam naiba 3 pct aiurea..:D...oricum ai jucat bine...bv,,

mihai141103.09.2006 12:10

Mihai1411 - Andrey_gogo 2-4

dani@steaua4ever03.09.2006 12:27

danutz12345-power_steaua_6 6 0

PoWeR03.09.2006 12:28

... si e din ce in ce mai clar ca sufar de danutzofobie :D

ManiaCU03.09.2006 12:56

Julica_maniaku - Andrey_gogo 5-1 :D o victorie meritata ! Chiar daca a pierdut azi cu mine vreau sa ia gogo campionatul :twisted:

Dani200503.09.2006 12:59

danutz12345- marinescu_dani2005=4-4

«1141516171823»