FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«1151617181923»
Prodigy_andrey03.09.2006 13:00

da acelsai scenariu ca in tur :( 1-0 si dupaia cateva goluri nashpa m-am demoralizat si nu am mai jucat nik am si ratat ca un fraier si ce sa mai fac :( se pare k mi s-au dus sansele la titlu

El_nin0_T0rr3s03.09.2006 13:50
da acelsai scenariu ca in tur :( 1-0 si dupaia cateva goluri nashpa m-am demoralizat si nu am mai jucat nik am si ratat ca un fraier si ce sa mai fac :( se pare ca mi s-au dus sansele la titlu

 

lol...:D:D:D:D:D.....am impresia k ai vreo 5-7 pct in fatza lui danutz...insa tinand cont k vei juk meci direct cu mine si cu el...se pot recupera cele 6 pct....:P:P..julik eu tin cu danutz..:D...nu te supara gogo da mai km suparat la CS k imi dadeai km multe headuri...:))

ManiaCU03.09.2006 16:58

@kamacuci cand jucam si noi un CS sa-ti dau si eu un head original :lol:

hurricane_msg04.09.2006 07:07

brun3tt si savubogdanus s-au retras cumva :?:

ady_4steaua04.09.2006 07:23

ady_adinho-savubogdnaus 4-1..si astia care au etape cu mine cautatima..mai ales kamaciuki ca nu dau de el..

El_nin0_T0rr3s04.09.2006 07:44

nici eu de tine :D...sa zicem k diseara dupa 8 ma gasesti...cu toate k sunt aproape toata ziua online...de ce drq zici k nu ma gasesti cand toaata lumea a intrebat de tine...si tu ai fost cel plecat...nu incerca sa arunci mata peste gard pls...:!

geegee2104.09.2006 08:41

Savubogdanus - Hurricane_msg 5-1 Victorie clara,meci frumos in care am dovedit ca merit un loc in Liga 1 si sezonul viitor!!! 8)

ManiaCU04.09.2006 11:11

Ady_adinho - Julica_maniaku 1-4 8)

mihai141104.09.2006 14:56

Recreator_ro82 - Mihai1411 0-3

nyku_myhay04.09.2006 15:14

ionutz...cer si eu o amanare mica cu recreator..pana maine seara...si il rog pe adversar sa intre si el mai devreme ...pe la 21...dak poate...ms.

PoWeR04.09.2006 15:19

oricum raman la parerea ca meciul meu cu savubogdanus a fost anulat prea usor :P

i0nutz8304.09.2006 17:12

@power: Raman la parerea ca ai putea juca un meci la 2 zile. Nu cred ca esti ocupat 24/24. In fine, poti juca meciul respectiv..Asta ca sa nu zici ca eu te-am bagat in Serie B :)..

 

Toate meciurile trebuie jucate pana maine seara, ora 18.00. Il asteptam si pe andrei_marius sa revina in cursul zilei de maine.

ady_4steaua05.09.2006 09:30

ady_adinho-el_nino_torres 7-4

i0nutz8305.09.2006 11:57

Etapa XXIV: i0nutz83 - andrey_gogo 3-1.

 

Meci frumos, victorie mare, pe care i-o dedic campionului danutz12345.

 

Ne pregatim pentru Liga, danutz :)

Prodigy_andrey05.09.2006 11:58

dap nu mai zic nik !! numa ma intreb dak ai juca tu cu hurricane ce s-ar intampla ?? dak amandoi pasatzi in careu vostru =))

mihai141105.09.2006 12:01

lasa gogo ca danutz mai are cu mine,un egal cel putin scot eu,tu tine-te la 2 puncte de el :P

i0nutz8305.09.2006 12:01

@gogo: Cred ca ai vazut alt meci.. De fapt nu cred, sunt sigur..

 

Cat despre hurricane, omul a jucat foarte frumos cu mine..

 

EDIT: Am lasat inca o ora peste termenul anuntat pentru cele doua meciuri restante, joker- recreator si power- savubogdanus, nici un rezultat. Ambele sunt anulate.

Pe andrei_marius il asteptam pana maine seara, ora 20.00. In cazul in care nu apare, pierde toate meciurile cu 0-3.

 

CLASAMENT ACTUALIZAT:

 

1zk7.png

 

 

Penalizari:

el_nin0 (1p)

savubogdanus (1p)

power_steaua (1p)

joker (1p)

recreator (1p)

geegee2105.09.2006 12:38

Etapa 18 (restanta) Power_steaua_6 - Savubogdanus 1-2

mihai141105.09.2006 12:57

Etapa XXIII

 

Power_steaua_6 - Mihai1411 2-3

PoWeR05.09.2006 12:58

e clar ca Liga II se apropie :(

blindica05.09.2006 13:46

OFFTOPIC @ andrey_gogo, vezi, dak nu eram eu, nu te antrena nimeni asa bine, acu` nu mai vrei 1 amical amarat, ai uitat de unde ai plecat, da` poate promovez si vin peste tine...SUCCES tuturor din Liga 1

hurricane_msg05.09.2006 14:53
Etapa 23:Hurricane_msg - Jok3r_sarbu = 3 - 1
mihai141105.09.2006 15:22

Etapa XXIV

 

Jok3r_sarbu - Mihai1411 3-1

nyku_myhay05.09.2006 15:32

asta e ... am luat 3-1 da am si dat 3-1 :lol: :lol: :lol:

cat despre meciu' cu recreator imi pare rau...sunt doua puncte(poate ale mele,poate ale adversarului) pierdute...da nu prea ne-am nimerit pe mess, in sensu' k el poate fi gasit numa' seara, dupa 23-00.. ora pana la care eu nu am putut sta in ultimul timp gratie celor 2 antrenamente pe zi la care se mai adauga si oleak de munca...ata ete...regulile sunt acelesi pt toti :lol: :lol: :lol:

deci de acum incolo promit k ma fac baiat cuminte(nu mai beau(mult :wink: ), nu mai fumez,nu mai umblu aiurea pana pe la 2-3...nu mai...) 8O 8O 8O si poate ne potrivim pe mess pana in 22-23...oke?

El_nin0_T0rr3s05.09.2006 16:58

lol...am reusit sa sar de liniutza,,,acum ce-ar fi sa trag la un loc de Cupa UEFA??:D:D:D...k in primii 6 cred k ies oricum k vreau sa iau cupa capionilor...sa fiu cel mia bun dintre campioni...=))

«1151617181923»