FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«1161718192023»
Prodigy_andrey06.09.2006 07:44
OFFTOPIC @ andrey_gogo, vezi, daca nu eram eu, nu te antrena nimeni asa bine, acu` nu mai vrei 1 amical amarat, ai uitat de unde ai plecat, da` poate promovez si vin peste tine...SUCCES tuturor din Liga 1
nu are rost sa mai zic nik !! numa atat k unii nu stau la pc toata ziua sa joace fifa si cand am timp si chef sa joc cu tine joc si ma lasa-ma cu dumele alea !! :P
ManiaCU06.09.2006 11:33

Julica_maniaku - Hurricane_msg 1-1 ... un joc presarat cu intreruperi , mai mult de un egal n-am reusit sa obtin :( asta este :P

Dani200506.09.2006 13:37

ETAPA 24 savubogdanus - marinescu_dani2005=1-3

ady_4steaua06.09.2006 13:50

ady_adinho-power_steaua_6 5-2..

El_nin0_T0rr3s06.09.2006 14:05

savubogdanus - el_nino : 1-4

blindica06.09.2006 15:54
OFFTOPIC @ andrey_gogo, vezi, daca nu eram eu, nu te antrena nimeni asa bine, acu` nu mai vrei 1 amical amarat, ai uitat de unde ai plecat, da` poate promovez si vin peste tine...SUCCES tuturor din Liga 1
nu are rost sa mai zic nik !! numa atat ca unii nu stau la pc toata ziua sa joace fifa si cand am timp si chef sa joc cu tine joc si ma lasa-ma cu dumele alea !! :P

 

frate yo lucrez 284 ore pe luna, fa un calcul cine sta la calculator si e ofticat...vedeto...[ stiu k am incalcat 2 reguli cu mesaju` asta ]

Prodigy_andrey06.09.2006 15:57

eu de ce sa fiu ofticat ?? mai bine terminam k poate dupaia iara iau ban :( da nu intzeleg ce tot zici

El_nin0_T0rr3s06.09.2006 16:32

vorbiti si voi in particular... :lol:

PoWeR06.09.2006 16:51
ady_adinho-power_steaua_6 5-2..

 

si intunericul se apropie :(

i0nutz8306.09.2006 18:02

i0nutz83 - ady_adinho 4-3..

 

Super meci, conexiune excelenta..

 

Am asteptat 24 de ore suplimentar in cazul andrei_marius. Niciun rezultat, in concluzie masa verde.. :)

 

CLASAMENT ACTUALIZAT:

 

1il3.png

 

* recreator are ceva probleme, nu are timp de fifa..

mihai141107.09.2006 05:17
dupa 23-00.. ora pana la care eu nu am putut sta in ultimul timp gratie celor 2 antrenamente pe zi la care se mai adauga si oleak de munca...ata ete...regulile sunt acelesi pt toti :lol:  :lol:  :lol:  

deci de acum incolo promit ca ma fac baiat cuminte(nu mai beau(mult :wink: ), nu mai fumez,nu mai umblu aiurea pana pe la 2-3...nu mai...) 8O  8O  8O  si poate ne potrivim pe mess pana in 22-23...oke?

 

tu muncesti ,cand din ora in ora dai massuri cu fifa fifa fifa ?zici ca esti nebun in pana mea cu massurile alea :roll:

 

ia uimeste-ne si spune-ne ce sport practici de faci antrenamente....daca faci fotbal inseamna ca si eu pot sa ma duc sa concurez la mister olimpia

hurricane_msg07.09.2006 06:02
Etapa 26:Hurricane_msg - Marinescu_dani2005 = 1 - 1 :( ... alte puncte pierdute ... sunt pe drumul cel bun :evil:
i0nutz8307.09.2006 06:02

i0nutz83 - joker_sarbu 1-0.

 

Greu !

nyku_myhay07.09.2006 06:06

mihai1411111,atunci cand ai nevoie de bani muncesti :lol: si dak zici k muncesti nu e obligat sa stai la munca 24/24...mai ai si timp liber in care te relaxezi si joci fifa :lol: :lol: :lol: ...si ...poti sa te duci linistit sa concurezi la mister :wink: ...

 

 

ionutz- jok3r_sarbu...1-0

obisnuitu' joc al lui ionutz...2 suturi, un gol si restu' aparare...asta e...

i0nutz8307.09.2006 06:09

Vine derby-ul cu Mihai.. Victorie si Liga !;)

mihai141107.09.2006 06:27

si pe ce post joci jokere?extrema ascunsa?esti baiatul cu prosoape?la fizic am obs ca esti un viitor Goian :lol:

 

dar de ce oare cand zici ca muncesti ca esti la munca etc ai acelasi ip ca acs? :roll:

Prodigy_andrey07.09.2006 06:28
Vine derby-ul cu Mihai.. Victorie si Liga !;)
vezi ioane totzi zic k joci la fel dai pase tot meciu in spate dupaia mai treci si u de jumate dai pase la extrema centrare si gol eu m-as plictisii :P
nyku_myhay07.09.2006 06:30

nu mah,joc orice ,mai putin portar, si sunt un viitor Ronaldinho ,iar la fizic aduc oleak mai mult cu van damme...

Prodigy_andrey07.09.2006 06:34

Ronaldinho si mister olimpia vedetzi k iara o datzi in offtopic :)

nyku_myhay07.09.2006 06:35

pai da mah...da nu l-a bagat nimeni in seama 8)

hurricane_msg07.09.2006 06:42

@ionutz83: si eu am in cupa cu andrei_marius...inseamna ca am castigat cu 3-0? :D ...

nyku_myhay07.09.2006 06:43

nu mah hurricane...in cupa tre' sa joci neaparat :lol:

mihai141107.09.2006 06:48

ai mustata si 50 de ani?ca apareai in poza pe mess langa un batz =))

nyku_myhay07.09.2006 07:07

lol

ady_4steaua07.09.2006 09:23

ady_adinho-marinescu_dani2005 3-0.. bey yo chiar vreau in Liga..:D

«1161718192023»