nu are rost sa mai zic nik !! numa atat k unii nu stau la pc toata ziua sa joace fifa si cand am timp si chef sa joc cu tine joc si ma lasa-ma cu dumele alea !!OFFTOPIC @ andrey_gogo, vezi, daca nu eram eu, nu te antrena nimeni asa bine, acu` nu mai vrei 1 amical amarat, ai uitat de unde ai plecat, da` poate promovez si vin peste tine...SUCCES tuturor din Liga 1

