FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«1181920212223»
mihai141107.09.2006 14:28

asta e,bine nu mai faultez ma apuc si eu de constuctii,desi nu vad de ce faci gargara cand tu recunosti ca tragi de timp :roll:

 

hurricane baiatule vad ca tu esti cel nebagat in seama din moment ce eu nu iti zic nimic tie ( cu joker sarbu vorbeam,care avea o poza mai demult la avatar cu el si inca cineva) si tu ma faci cu ou si cu otet,desi nu ti-am mai zis nimic de atunci

 

tores asta nu e tragere de timp,asta e intrerupere de joc sau fragmentare

 

de ce nu vreti sa acceptati propunerea mea,sa ne luam dupa pgl si sa nu mai fie voie sa pasezi in disperare in propria jumatate?va e frica ca nu mai luati puncte sau ce?

El_nin0_T0rr3s07.09.2006 14:43

fiecare joaca cum vrea...era mijto dak ramaneai ju 6 jucatori...k sa castig cu 3-0...mai era putin...asta e..:D:D..eu nu am tras de timp dekt cu gogo...10 min...nu are rost sa mai comentez de ce..omorati'va din vorbe in continuare p'aci...va urez off-topic placut..hai cu bafta tuturor...eu plec pana luni la tara..deci cer o amanare a viitoarelor jocuri...l-am tot cautat pe anonim...mi-a dat add pana la urma..dar nu raspunde la msj...o sa joc cu el luni sau cand doreste maestrul..o sa va simt lipsa (gogo si Mihai in special)..pana luni...apropo..de ce nu infiintati alianta ASPF( alianta super jucatorilor de fifa)...??:D:D:D:D:D...intri acolo u cu gogo si jukti cum vreti...eu intru cu ionutz...sarbu ...hurricane...aa...cred k intra si danutz ...k el nu a zis niciodata nik...si pot spune k jukm f spectaculos cu Dan..toti...cred k va intra in alianta noastra..AFP ( anti-fotball-players)...=))...asta k tot ai recomandat tu asta "cumetre" Mihaita...

dani@steaua4ever07.09.2006 14:49

eu nu tre sa zik nimik..la mine vb rezultatele 8)

Tactica lui Mihai cu faulturile mie ff arhicunoscuta..si pe mine ma enervat pe inceput dar m-am obsinuit..asa joaca el..mie unu a inceput sami placa..k asi ia multe rosii si pana la urma ai dau io un gol din respingere ceva =))))

Prodigy_andrey07.09.2006 16:35

andrey_gogo 5-2 danutz12345 super meci !! si nu renuntz :P

dani@steaua4ever07.09.2006 16:37

un meci slab facut de mine...se vede k nu prea am mai jucat in ultimu timp...

i0nutz8308.09.2006 05:20

Doua zile voi fi plecat, merg cu FCM Targoviste in deplasarea de la Dej. Sper sa nu gasesc 'n topicuri deschise aiurea sau cine stie insulte..

Prodigy_andrey08.09.2006 05:23

wah dak pleci sa lasi si etape :)

mihai141108.09.2006 05:32

da ionute mai baga 2-3 etape,sau chiar toate meciurile sa nu ne plictisim in weeckend

hurricane_msg08.09.2006 06:52
Etapa 25:Power_steaua_6 - Hurricane_msg = 1 - 6
Prodigy_andrey08.09.2006 08:41

mi se pare mie sau ionutz o plcat si nu o lasat etape ?? :roll:

i0nutz8308.09.2006 10:49

N-am plecat, plec sambata dimineata la 8,30. Daca cineva e de prin partea aia (Dej, Cluj) si vrea sa bem o bere, rezolvam cu draga inima.

 

Apropo, vine cineva la CFR Cluj - Jiul ?:)

dani@steaua4ever08.09.2006 11:05

ionutz sami amani si mie meciurile din astea 2 etape noi postate k o sa fiu plecat..o sa le joc cand ma intorc luni.mersi

i0nutz8308.09.2006 11:30

amanate, maestre :)

dani@steaua4ever08.09.2006 12:24

danutz12345 mihai41 3 2

mihai141108.09.2006 12:25

Mihai1411 – danutz12345 2-3

ultras_andrei_i08.09.2006 15:44

M-am intors :lol: ,sunt disponibil pentru meciuri.Se pare ca m-am inselat in prinvinta calculatorului,mi l-au adus de abia azi :cry:

nyku_myhay08.09.2006 20:20

jok3r_Sarbu- julika_maniacu : 4-1

am avut si ceva noroc...5 cornere=4 goluri :lol: :lol: :lol: dar si cele 2 bare si un gol din off-side arata k victoria a fost meritata...concluzia...cand e beat omu' joaca bene!

PoWeR09.09.2006 01:45

iau si eu o pauza pana luni seara ;) merg pan` la Piatra Neamt

Prodigy_andrey09.09.2006 04:47

andrey_Gogo 7-0 savubogdanus

ultras_andrei_i09.09.2006 12:42

andrei_marius06-adi_adinho=5-5.ce meci.de la 3-0 pt advresar am revenit,puteam chiar sa castig,da asta e.

ady_4steaua09.09.2006 12:45

doamne ce om..bay mincinosule..am avut 5-4 si mai erau 3 min de jucat ..si in plus la 3-1 ai iesit din joc ca tiam dat 3 goluri in 15 min..in fine .. drum bun spre B!!!! :evil:

ultras_andrei_i09.09.2006 20:42

Bai nu te mai oftica tu.Eu niciodata nu am iesit din vreun meci indiferent de rezultat.Ai avut noroc cu cele 3 goluri date in 3 min,si ai mai 2 goluri singur cu portaru.ca sa nu mai zic ca ai faultat in situatie de ultim aparator ca sa nu mai dau gol

hurricane_msg10.09.2006 12:19
Etapa 27:Andrei_marius06 - Hurricane_msg = 0 - 5
ultras_andrei_i10.09.2006 12:25
Etapa 27:Andrei_marius06 - Hurricane_msg = 0 - 5
Meci echilibrat,pana cand hurricane a dat primele 2 goluri,cam norocase,pana sa se dechida scoru am avut si o bara.asta e :cry: Liga 2 se apropie
ady_4steaua10.09.2006 12:36

@ ultras_andrei la tine toata lumea are noroc...si la 5-0 ai avut sanse sa castigi nu?... si inca ceva dak am dat goluri singur cu portaru nu aveam voie? trebuia sa ma intorc la jumate sa te astept sa te regrupezi in aparare..ai ajuns penibil cumetre.. oricum t duci in B asa ca nu mai cauta scuze ...pur si simplu esti slab... :twisted:

«1181920212223»