asta e,bine nu mai faultez ma apuc si eu de constuctii,desi nu vad de ce faci gargara cand tu recunosti ca tragi de timp :roll:
hurricane baiatule vad ca tu esti cel nebagat in seama din moment ce eu nu iti zic nimic tie ( cu joker sarbu vorbeam,care avea o poza mai demult la avatar cu el si inca cineva) si tu ma faci cu ou si cu otet,desi nu ti-am mai zis nimic de atunci
tores asta nu e tragere de timp,asta e intrerupere de joc sau fragmentare
de ce nu vreti sa acceptati propunerea mea,sa ne luam dupa pgl si sa nu mai fie voie sa pasezi in disperare in propria jumatate?va e frica ca nu mai luati puncte sau ce?
