FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«120212223»
i0nutz8315.09.2006 21:42

i0nutz83 - julica_maniaku 1-0.

 

greu..:)

ManiaCU15.09.2006 21:54

Lipsa de fair play , Ionutz a terminat in corzi meciul cu 3 eliminati :( sunt dezamagit de prestatia mea , nu am reusit sa-i dau nici o boaba ... asta este :roll:

i0nutz8315.09.2006 21:54
1qs6.png
El_nin0_T0rr3s15.09.2006 22:32

ionutz vezi k adinho nu mai are nici o etapa de jucat....m-am uitat eu...deci tre3buia 30 in loc de 29..:)...oricum dak te bat pe tine si pe julik si pe danutz prind in primii 6 ...si joc in CL...dak nu astept pt la anul'..:)))

i0nutz8316.09.2006 05:32

Mda, am gasit. La urmatoarea actualizare va apare respectiva modificare.

El_nin0_T0rr3s16.09.2006 06:45

el_nin0 - ionutz : 2-1

 

foarte greu.... :roll:

i0nutz8316.09.2006 06:46

Dupa FCM Targoviste - Poli 2 Timisoara cred ca o tai spre munte, o zi, doua..

ady_4steaua16.09.2006 11:37

torres dak tot imi urmaresti linia de clasament poate observi ca mai trebuie sa imi puna 3 puncte in plus..cred ca na vazut victoria mea cu gogo

ady_4steaua16.09.2006 11:37

poate termin si yo pe 6 da nu cred:(

dani@steaua4ever17.09.2006 08:25

pana la urma cine e castigat dintre ady adinho si gogo?gogo zice k el ...ady a postat k el a castigat...nu inteleg nimik..

mihai141117.09.2006 12:56

adinho ba

El_nin0_T0rr3s17.09.2006 13:59

mi-a zis adinho k va cere o sanctiune pt gogo...pt k ne-a mintit pe noi....

mihai141117.09.2006 15:43

tores sa nu minti si tu in legatura cu rezultatul unui meci din ultima etapa :lol: :twisted: :wink:

nyku_myhay17.09.2006 17:24

savubogdanus...l-a vazut kreva???...

Prodigy_andrey17.09.2006 19:52

hoo ma ce avetzi o castigat adinho le-am zis la danutz si kamaciuki k o gresit k sa nu stie danutz k o castigat titlu :P

dani@steaua4ever18.09.2006 08:21

Hegemonia continua 8)

dani@steaua4ever18.09.2006 12:36

danutz12345 - el_nino_torres 2 1

geegee2118.09.2006 13:33

Si ultima etapa pt mine in Liga 1:

Savubogdanus - Jok3r_sarbu 3-3

Oricum sunt singurul cu 2 victorii impotriva castigatorului ligii 1 :P

i0nutz8318.09.2006 15:10

i0nutz83 - danutz12345 2-1. Atat cat era nevoie :)

 

CLASAMENT ACTUALIZAT

 

1kw7.png

 

FELICITARI danutz12345 PENTRU CASTIGAREA CELUI DE-AL PATRULEA TITLU CONSECUTIV ! steagcruce2

dani@steaua4ever18.09.2006 15:17

Hehe al 4 lea sezon care al domin 8) Oricum concurenta a fost puternica ...nu ma asteptam k gogo sa joace asa bine..dar pana la urma experienta mea sia zis cuvantu:D

PoWeR18.09.2006 15:24

si mai sunt doar 3 jocuri cred :D ... la retrogradare acolo lupta inca e stransa :P

RobYnho18.09.2006 15:30

Felicitari Danutz pentru titlul castigat :!: fular-campionii

Prodigy_andrey18.09.2006 16:17

Moama de il bateam pe adinho castigam titlu :D:D:D !! oricum felicitari Danutz !! Macar am avut cel mai bun atac !! ;)ionutz sper sa schimbi sistemul in Champions League si sa pui cum ar fii normal ;)

 

Si mai am o propunere ;) dak castigatorul champions leagului nu-i danutz sau cine castiga cupa !! la final sa se faca un triunghiular intre ei 3 si asta sa fie supercupa :)

PoWeR18.09.2006 16:37

mai bine il luati si pe anonim (castigator Liga 2) si faceti un mini turneu final :P

El_nin0_T0rr3s18.09.2006 17:10

bravo dane....da gandeste-te....cu alea 7 etape anulate tot eu eram cosmarul tau....:))....nu mai spun de ultimul nostru meci...care s-a jucat de 2 ori defapt...:)...oricum esti THE bEST....la 2007 voi fi EU...:))...sa moara totzi fanii mei...=))

«120212223»