FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«11920212223»
ultras_andrei_i10.09.2006 13:03

pai dac sunt slab dc nu m-ai batut?Am spus ca meciu cu hurricane a fsot echilibrat pana cand a dat cele 2 goluri apoi totul a venit de la sine si am mai luat 3.

ultras_andrei_i10.09.2006 13:04

andrei_marius06-savubogdanus=2-2.meci frumos,echilibrat

geegee2110.09.2006 13:16

Andrei_marius06 - Savubogdanus 2-2

No comment despre acest meci la fel ca si la alte cateva meciuri care le-am avut in Liga 1 ( nu vreau sa fiu banat de pe forum). Asta e sper ca in Liga 2 sa gasesc alt gen de jucatori in care sa se mai joace si fair-play.

Ionutz cred ca dc era si taxa de 10 ron erau numai meciuri de kkt :!:

 

 

 

spre cl

dani@steaua4ever10.09.2006 14:16

Danutz12345- Jok3r_sarbu 6 1

DannY_110.09.2006 14:28

Cei care se indreapta spre Liga a 2 a sa fie bucurosi ca vor gasi un campionat mai puternic:))

blindica10.09.2006 14:53

:lol:

RobYnho10.09.2006 15:14
Cei care se indreapta spre Liga a 2 a sa fie bucurosi ca vor gasi un campionat mai puternic:))

 

Cu siguranta Liga 2-a este foarte puternica cu niste jucatori de fifa foarte buni.

nyku_myhay10.09.2006 15:52

el_nino_kamaciuki - jok3r_Sarbu: 5-2

ManiaCU11.09.2006 05:50

Julica_maniaku - Marinescu_dani2005 4-1

ady_4steaua11.09.2006 12:30

recreator na dat nici un semn de viata..de fapt nici nu imi amintesc sal fii vazut de curand pe mess

PoWeR11.09.2006 13:50

sal, am ajuns si eu acasa si am niste treburi in casa, asa incat cer sa aman meciurile pana maine

Prodigy_andrey11.09.2006 18:13

andrey_gogo 2-1 marinescu_dani2005

Dani200511.09.2006 18:15

mda...si Liga a doua crek ma mananca...n-am mai castigat un meci de 4 etape crek :(

ManiaCU12.09.2006 05:19

Julica_maniaku - Power_steaua_6 = 8-2

PoWeR12.09.2006 05:22

si rezultatul asta practic consfinteste retrogradarea mea :P

 

Etapa XXVII :

Marinescu_dani2005 - Power_steaua_6 0-3

 

o victorie care vine foarte tarziu, dar nu stiu in ce masura ma va ajuta

ultras_andrei_i12.09.2006 06:26

andrei_marius06-power_steaua_6 = 5-2.O victorie mare,care poate sa ma ajute sa evit retrogradarea. :lol: Bafta in continuare power.

i0nutz8313.09.2006 09:25

In curand clasamentul la Liga 1. Am fost si eu ocupat zilele astea.. :)

 

Offtopic, Cupa Romaniei:

 

FCM II Targoviste - petrolul ploiesti 3-1. ;)

johnny0613.09.2006 11:13

da si Minerul Motru 0-1 Corvinul Hunedoara :wink:

i0nutz8313.09.2006 17:35

Afisate ultimele doua etape. Scuze de intarziere, o sa joc si eu meciurile cu el_nino si julika zilele astea.

Mersi! :)

ady_4steaua14.09.2006 15:58

ionutz sa postezi si tu clasamentu ..pls

ady_4steaua14.09.2006 15:59

unii sunt f lipsiti de fair-play (mihai1411)..in fine ady_adinho-mihai1411 1-2

ady_adinho-andrey_gogo 2-1..si am terminat camionatu..

Prodigy_andrey14.09.2006 17:10

andrey_gogo 9-1 hurricane_msg !!

mihai141114.09.2006 17:54
unii sunt f lipsiti de fair-play (mihai1411)..in fine ady_adinho-mihai1411 1-2  

ady_adinho-andrey_gogo 2-1..si am terminat camionatu..

 

la ce te referi?am facut 4 faulturi tot meciul,daca tu scapi singur ai vrea sa te las sa dai gol?normal ca faultez

 

eu am avut ocazii mult mai clare de gol,pe langa tine care ai dat 5 suturi tot meciul :wink:

 

oricum nu mai conteza ady_adinho-mihai1411 1-2

johnny0615.09.2006 13:15

ionutz, nu ne postezi si noua cateva etape??(Liga a II-a)

mihai141115.09.2006 16:27

Mihai1411 - Savubogdanus 5-1

«11920212223»