Lasa si bulgarii is buni insa cred ca de ne calificam , de pe 2 ne calificam da nu is sigur da am auzit ca nu se mai joaca baraje asa este ?
nu se mai joaca baraj.primele 2 echipe merg direct la euro.
sunt 7 grupe preliminare asta inseamna ca se vor califica 14 echipe+cele 2 echipe gazda(elvetia si austria).
fara discutii meciul cel mai interesant din preliminarii va fi dubla franta-italia.

