FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FOTBAL BULGAR

«1789101112»
Dan_BKL22.08.2006 14:53
Lasa si bulgarii is buni insa cred ca de ne calificam , de pe 2 ne calificam da nu is sigur da am auzit ca nu se mai joaca baraje asa este ?

 

nu se mai joaca baraj.primele 2 echipe merg direct la euro.

sunt 7 grupe preliminare asta inseamna ca se vor califica 14 echipe+cele 2 echipe gazda(elvetia si austria).

 

fara discutii meciul cel mai interesant din preliminarii va fi dubla franta-italia.

alex4steaua22.08.2006 16:03

Ms pentru informatii , noah i bine sa terminam pe 2 si suntem calificati ;)

AmuntBoy22.08.2006 19:21
berbatov a jucat slab pt Totenham cu Bolton...sper sa nu isi revina!

 

uite acum a dat gol

Tottenham H. - Sheffield U.

8O

milan_nikolov22.08.2006 20:09

Berbatov este la super forma, ecipa nostra nationala putea bate tot cau laspete, nu este serioz voi scrie 3:0. Avem ecipa poarte buna, va vad la 2 septemvrie. Pe factul mecul se joca la Constanta este un plus mare pe noi.

EU SPER AVEM SANSE CASTIGAM 3 PUNCTE ACEST MEC.

Voi dat 1 500 bilete, dar la tribune va avea mai putin 3 000 nostru suporteri.

_yang22.08.2006 20:19
nu se mai joaca baraj.primele 2 echipe merg direct la euro.

sunt 7 grupe preliminare asta inseamna ca se vor califica 14 echipe+cele 2 echipe gazda(elvetia si austria).

 

Inainte de tragerea la sorti se vorbea ca locul 1 se duce direct iar locurile 3 si 2 joaca baraj intre ele...

AmuntBoy22.08.2006 21:27
Berbatov este la super forma, ecipa nostra nationala putea bate tot cau laspete, nu este serioz voi scrie 3:0. Avem ecipa poarte buna, va vad la 2 septemvrie. Pe factul mecul se joca la Constanta este un plus mare pe noi.

EU SPER AVEM SANSE CASTIGAM 3 PUNCTE ACEST MEC.

Voi dat 1 500 bilete, dar la tribune va avea mai putin 3 000 nostru suporteri.

 

1500 inseamna 1500 , ca va fi sector rezervat ;)

cred ca acolo unde si-au luat-o cainii :D in peluza aia

milan_nikolov23.08.2006 15:35

Nu avem probleme, va cumpera bilete de secturi vostru. Daca caini se face la interesnt si doresc batae, va avem putin ranit dinamovisti.

Suporteri nostru cand este pravocat, va facem probleme mare.

:D

Dan_BKL24.08.2006 18:15
nu se mai joaca baraj.primele 2 echipe merg direct la euro.

sunt 7 grupe preliminare asta inseamna ca se vor califica 14 echipe+cele 2 echipe gazda(elvetia si austria).

 

Inainte de tragerea la sorti se vorbea ca locul 1 se duce direct iar locurile 3 si 2 joaca baraj intre ele...

 

nu stiu unde ai auzit tu chestia asta cu locurile 2 si 3 la baraj intre el dar iti spun sigur ca primele 2 ecgipe din fiecare grupa se califica direct fara baraj.

 

 

Milan felicitari CSKA SOFIA pentru calificarea in primul tur al cupei UEFA.cred ca ti-au tremurat piciorele pana in minutul 120 cand s-a facut 1-1.multa bafta in continuare!speram s-a dati de catei sau de crapid si s-a ii scoateti din UEFA ca ne-am saturat de ei.

bodanelu25.08.2006 07:37

Milan, bafta cu turci, si speram sa treceti de ei!

milan_nikolov26.08.2006 10:28
milan_nikolov26.08.2006 11:30

La Serbia supoteri levski asteaptat 7 or la Beograd afara de oras pe factul nostru suporteri merge la Beograd cu Haiduc. Noi iera 500 oamen, Levskari se revine de Italia iara 2 000 si politiei serba nu dat Levskari se revina la Sofia imediat pe factul autocari suporteri nostru si levskari se vada la Serbia si va se batut.

Levskari face batae mare cu politei serbia, care nu dat drumul BLUE PIGS continue de Sofia.

milan_nikolov26.08.2006 13:58

Botev invinga Lokomotiv Plovdiv cu 3:2 la derbi la orasul Plovdiv. Are batae suporteri 2 ecipe mare numar raniti si arestat. Acest este 2 mai mare derbi bulgara dupa CSKA- lEVSKI.

 

460x467.jpg

milan_nikolov27.08.2006 05:53
ktalyn30.08.2006 14:52

Milan zi'mi si mie cum pot sa intru la voi pe forum?

 

apropo..avezti o varianta in engleza????

 

Romania Bulgaria 3-0!!!! steagro

milan_nikolov02.09.2006 08:39

Eu nu va se bucura acest seara mult cand noi batem Romania, voi stie eu mare iubitor ecipa nationala vostru si fotbal romun. Va se bucura mult daca voi reusite se calificat locul 2 la acest grum si mergete cu noi la calificare.

Dupa acest mec, eu doresc sucesc la tot mecule. Eu sigur Romania va castiga puncte care va pierdut acest seara.

Hai Romania.

Hai Bulgaria

milan_nikolov02.09.2006 08:40
Milan zi'mi si mie cum pot sa intru la voi pe forum?  

 

apropo..avezti o varianta in engleza????

 

Romania Bulgaria 3-0!!!! steagro

 

http://forum.radiogong.net/viewforum.php?f=11

milan_nikolov02.09.2006 13:38

Deja are incidente la Constanta. La orasul suporteri vostru inteput aruncat butlci pe suporteri nostru. Bulgari atacat romuni si batut el. Apoi la stadionul are batea la sector 27 unde 2 duportei se batut, dar politia elimina batae.

Motanu D02.09.2006 16:27

Milan, nu stii daca CSKA, Levski sau alta formatie bulgara are nevoie de fundas dreapta ? Sa-l ia pe Contra, om de baza in nationala... Bulgariei !!! 8O :x

skorpio1502.09.2006 16:32

Vi-l dam la pachet si cu hahalera de portar. :evil:

Stryker02.09.2006 17:45

Milane, ieri ati obtinut un rezultat norocos, dar nu iti face iluzii, pana la urma tot noi o sa mergem la EURO 2008.

steagro

X502.09.2006 17:51

Pacat...ca bulgari chiar meritau o corectie de genul asta un 2-0 pentru noi era perfect.

Sper sa ii umileasca la ei acasa in bulgaria si sa ii vad moaca lui stoiciktov atunci.

Un gol a fost primit dintr-o greseala de marcaj care vinovat este Contra(care nu e la prima greseala,parerea mea e ca e cam varza) si apoi si Maftei si chiar si Lobont(care nu are fata de nationala,pana si Coman de la Rapid apara mai bine).

radoi8602.09.2006 18:14

Milan, tine cont ca la sofia vor juca Ogarau, Goian, Ovidiu Petre si Mirel Radoi! VA SPULBERAM NOROCOSILOR!

Stryker02.09.2006 18:52

@radoi86

si in poarta cine o sa fie?? tot ala de face tusa la fiorentina??

radoi8603.09.2006 03:03

Mda! In poarta e marea problema a noastra! Nici pe baiatu' ala de la rapid nu ne putem baza pt ca a vazut toata tara ce echipa e acolo dupa ce ne-a mancat meciul capitanul echipei de sub pod!

Cred ca in poarta solutia trebuie sa se numeasca Martin Tudor!

Motanu D03.09.2006 03:13

Portarul ala de sub pod e de cu totul alt calibru decat Maftei, Constantin, Sapunaru sau alt mare jucator de acolo. Merita sa joace titular.

 

Dar hai ca am inceput sa batem campii. Aici e vorba despre fotbalul bulgar, nu despre pseudojucatori romani.

«1789101112»