FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FOTBAL BULGAR

«15678912»
milan_nikolov13.08.2006 07:05
Hajduk Kula a terminat campionatul trecut fara infrangere pe propriul teren.Nu au pierdut nici cu Partizan si nici cu Cervena Zvezda cele mai puternice echipe din Serbia.

Nu veti avea un meci deloc usor.Oricum multa bafta!

 

Da, dar campionatul serb este poarte mai slab acest moment de campionatul bulgar. Nu va avem probleme.

milan_nikolov13.08.2006 07:14
milan_nikolov13.08.2006 20:06
milan_nikolov14.08.2006 16:14

Va rog scrie mai mult de Alexsandreu Piturca, fiu Victor Piturca. Acest moment este la Sofia si are mare posibilitatea parafeze cu CSKA.

Grinch14.08.2006 17:45

Tot ce stiu eu e ca a jucat la Steaua si nu a facut-o prea bine , in rest nu prea l-am urmarit .

Virgil14.08.2006 18:02

Alexandru Piturca este un fotbalist bun.La Steaua nu prea a avut ce sa demonstreze pentru ca era proaspat senior si tatal sau nu il introducea in echipa decat foarte rar.

Am incredere in el.

milan_nikolov14.08.2006 19:52

Cat numar mecuri are cu tituliar ecipa nostru? Eu nu stiu acest jocator, are un period care nu urmareste campionatul vostru. :(

Alessandro14.08.2006 20:03

Te voi dezamagi, dar Al.Piturca nu este considerat un jucator de top in Romania! Nu e nici ''bâta'', dar nici ''zmeu''.Nush daca e de valoarea unei echipe cu pretentii, precum CSKA! :roll:

milan_nikolov14.08.2006 20:13

Nic un nu stie cat numar mecule are? Nu exsact.

Motanu D14.08.2006 20:33

Conform http://www.romaniansoccer.ro/ :

 

Liga 1 19 meciuri - 1 gol

Liga 2 38 meciuri - 8 gol

 

Asta e tot.

milan_nikolov14.08.2006 21:08

Acest om are 5 an de unicul gol la devizia a. :D

Alex1414.08.2006 21:21

Pai nu prea juca... intra in ultimele minute ale meciurilor

_yang14.08.2006 22:13

Tin minte ca a fost golgheterul campionatului de tineret (in 2000 cred)...

Stryker14.08.2006 23:52

Azi, de la ora 21:45 pe TV Sport, Tara Galilor - Bulgaria, sa ne facem o impresie despre viitorii adversari. :wink:

Melku14.08.2006 23:55

Alexandru Piturca a jucat ultima oara pentru "Orasul minunilor" =)) =)) =)) =)) Asta ati uitat sa spuneti!

(Caracal - divizia D aka Liga 4)

souljah15.08.2006 06:17

Alexandru Piturca a avut parte de un tratament rau din partea suporterilor si asta din cauza tatalui sau care dadea afara atacanti pe banda rulanta ca sa ii pregateasca un loc in echipa fiului.Cel putin cam asta se credea pe vremea aceea.

 

Poate te ne spui Milane cateva detalii despre atacantul de la Litex (sarb am impresia)catalogat pe la vreun milion de euro.Se zice ca ar fi curtat de Steaua.

 

Cum se vede prin Sofia revenirea dinamovistilor? :twisted:

AmuntBoy15.08.2006 07:55

pt Novakovici de la Litex s-a refuzat 2M de la Koln

deci nu e de nasul nostru :(

ktalyn15.08.2006 10:25

Nici nu vreau sa ma gandesc ca nu o sa'i batem pe bulgari, avem o echipa nationala mult mai talentata le dam 3 la ei aks :wink: steagro

 

EURO 2008 venim !

Clasament:

 

1.Romania

2.Olanda

3.Belarus

4.Bulgaria

milan_nikolov15.08.2006 16:34

Novacovic este bun jocator, va joca azi la amicalul Bulgaria care voi va vedea. Dega are locrinta bulgara.

 

Bulgaria locul 4??? Tu este poarte nebun. :lol: Noi va batem voi si la Constanta si la Sofia. :lol:

c.ronaldo1715.08.2006 17:34
Novacovic este bun jocator, va joca azi la amicalul Bulgaria care voi va vedea. Dega are locrinta bulgara.

 

Bulgaria locul 4??? Tu este poarte nebun.  :lol:  Noi va batem voi si la Constanta si la Sofia.  :lol:

laso moale... nu ne batetzi voi nici in vise...

________________

milan_nikolov15.08.2006 17:35

Va vad, noi avem poarte buna ecipa.

forever_STEAUA15.08.2006 17:42
Novacovic este bun jocator, va joca azi la amicalul Bulgaria care voi va vedea. Dega are locrinta bulgara.

 

Bulgaria locul 4??? Tu este poarte nebun.  :lol:  Noi va batem voi si la Constanta si la Sofia.  :lol:

laso moale... nu ne batetzi voi nici in vise...

 

Daca o sa jucam cu tamas, fl. Petre soava & co. , cred ca noi vom fi cei care viseaza... :evil:

milan_nikolov15.08.2006 18:08

Romania nu va are ecipa buna cu Piturca antrenor.

 

CSKA parafa azi cu Alex Piturca. Contractul este 1 an + 4 ani.

AmuntBoy15.08.2006 19:06
CSKA parafa azi cu Alex Piturca. Contractul este 1 an + 4 ani.

 

 

 

:lol: :lol: :lol:

sa-i arata-ti la baiat ceva cluburide noapte prin Sofia :P

Alessandro15.08.2006 19:27
Novacovic este bun jocator, va joca azi la amicalul Bulgaria care voi va vedea. Dega are locrinta bulgara.

 

Bulgaria locul 4??? Tu este poarte nebun.  :lol:  Noi va batem voi si la Constanta si la Sofia.  :lol:

Mey, va da Mutu o boaba de nu va vedeti! :lol: In rest, va urez noroc in celelate mecuri din grupa...dar luati-va ADIO de la vreo victorie in meciul cu ROMANIA1 fular-campionii ...A, si am uitat...la Sofia va da o boaba si dica10 :P:oops:

«15678912»