FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FOTBAL BULGAR

«14567812»
Bogdan4Steaua25.07.2006 19:27

Sa-ti traiasca!

Dawson25.07.2006 19:37

Felicitari!!!

Sa-ti traiasca!

_yang25.07.2006 23:28
niko..ai meciuri pe dvd cu tska sau Steaua..eu duminica fac supercupa bulgariei pe dvd!!! vrea cineva?

 

 

Da

milan_nikolov26.07.2006 09:49

Mucumesc la tot, este bucurie mare, alte un stelist mare bulgar. :D

 

Va vad azi mecul cu Gorita, supcesc, lupta Steaua. :D

milan_nikolov26.07.2006 20:03

Levski- Sioni 2:0, dar are posibilitea levski va fu suspendat, suporteri levski face un canonada bombe, care iera 3 minute, macul fost trerup.

Iata video de acest mec si bombe:

http://www.sport1.bg/sport1/play_video.php?cu=26017

***alex***27.07.2006 19:28

CSKA Sofia 4 - 1 Din. Tirana

 

2 goluri Trica

1 gol Fl. Petre

milan_nikolov27.07.2006 20:06

Da,

CSKA- Dinamo Tirana 4:1

Litex- Coper Slovenia 5:0

Makedonia- Loko Sofia 1:1

 

Iata video CSKA- Dinamo Tirana:

http://www.sport1.bg/sport1/play_video.php?cu=26120

Bogdan4Steaua27.07.2006 22:43

Ce bine se misca romanii nostri de la CSKA. Ma bucur pentru ei. :wink:

***alex***28.07.2006 11:44

CSKA cu Hajduk Kula din Serbia! Bafta!

c.ronaldo1731.07.2006 15:47

cum a jucat trica de cand este la tsk ?????? ca nu prea l-am urmarit.... si cam care este mai bun dintre trica si Petre

Alex1401.08.2006 13:45

Felicitari pt castigarea super cupei!!!

klimbar01.08.2006 18:30

Yesterday (30.07.2006 :) ) CSKA win Bulgarian Super Cup for second time in our history.The 30 times champions of Bulgaria defeat Levski in penalties with 3:0.The hero for CSKA was the goalkeeper Ivaylo Petrov who saved 3 penalties.On they turn ,the players Florentin Petre,Eugen Trica and Yordan Todorov scored for CSKA.Levski Sofia ended the match with 9 players beacause Richard and Cedric Bardon was sented off.

 

3bd0feb2191e93f354c9fe1c11138cd3.jpg

milan_nikolov05.08.2006 18:37

Video CSKA- Levski 3:0 (dupa penalti)

http://www.sport1.bg/sport1/play_video.php?cu=26353

 

CSKA castiga SUPERCUPA BULGARIA.

M**E LEVSKI !!!

Eu nu iera a acasa pe acest fac dat acesta informatia mai terziu.

milan_nikolov05.08.2006 18:54
alin001yo1.jpg
ManiaCU05.08.2006 19:28

Stii ca o sa va batem in calificarile pt euro :P :wink:

milan_nikolov05.08.2006 21:19

Va fi greu pe voi, vedea se ecipe tinerete amicalul noi iera mai buni. :lol:

 

Cerno More- CSKA 0:2

Iliev 17 min.

Tuncev 26 min.

milan_nikolov09.08.2006 19:44

Omonia - Litex 0:0

Levski- Kievo Italia 2;0

Dan_BKL10.08.2006 00:16

Bravo Levski e foarte bine pentru fotbalul din est s-a participam cu cat mai multe echipe in Champions League Steaua,Levski,Cska Moskova,Sahtjor sunt ca si calificate in grupe iar Spartak Moskova porneste cu prima sansa in returul cu Slovan Liberec.

 

s-a nu uitam de grecia si turcia care au si ei o echipa deja caliificata in grupe pe Olympiakos iar Aek Athena si Galatasaray sunt aproape calificate dupa rezultatele din tur.In meciul dintre fener si Dinamo Kiev indiferent cine se va califica ar reprezenta inca o echipa din est calificata in grupe.

Oricum ma bucura faptul ca fotbalul din est incepe usor usor s-a puna tot mai multe probleme occidentului.

armanovici10.08.2006 18:54

Eu pe Levski nu ii suport...sa dea domnul sa ii bata Chievo!

milan_nikolov10.08.2006 20:41

Azi CSKA face 0:0 la Sofia cu Haiduc Cula Serbia. Nostru sper serbi este slabi si nu va joca bine, eu sigur la revansul va castigem victoria.

Petre joca tot mec, Trica are contuzia si nu joca.

milan_nikolov11.08.2006 20:44

Levski este izraelish tim si de acest plan Beiretar doresc joca la Sofia. Izraelieni doresc levskari suporta Beiretar.

AmuntBoy11.08.2006 21:14

Milan am vazut-o pe cska cu haiduk kula

slabut de tot :cry: :cry:

sincer nu cred ca aveti sanse sa megeti in grupe, mai ales ca mai este 1 tur :cry:

milan_nikolov12.08.2006 15:15

Da, nu are probleme, eu stiu TV vostru transmit acest mec. CSKA nu joca bine pe factul sper serbi este slabi. Noi 3 or mai bune ecipa de Haiduc si va batem fara probleme la Serbia.

CSKA va se califica 100 procente.

Dan_BKL13.08.2006 01:11

Sansele voastre de a trece de Hajduk Kula la inceput au fost de 75% dar acum dupa 0-0 sansele sunt 50-50%.

va fi foarte greu in deplasare.

Hajduk Kula a terminat campionatul trecut fara infrangere pe propriul teren.Nu au pierdut nici cu Partizan si nici cu Cervena Zvezda cele mai puternice echipe din Serbia.

Nu veti avea un meci deloc usor.Oricum multa bafta!

Virgil13.08.2006 05:28

CSKA are mai multa experienta internationala decat Kula.Pe asta ma bazez cand spun ca se va califica.

 

O echipa de talia CSKA,are precis si mentalitate de invingatoare.Prin urmare,e exclus sa scape calificarea printre degete.

 

Or fi iugoslavii luptatori,dar nici cu bulgarii nu mi-e frica.

«14567812»