Sa-ti traiasca!
Sa-ti traiasca!
Felicitari!!!
Sa-ti traiasca!
niko..ai meciuri pe dvd cu tska sau Steaua..eu duminica fac supercupa bulgariei pe dvd!!! vrea cineva?
Da
Mucumesc la tot, este bucurie mare, alte un stelist mare bulgar. ![]()
Va vad azi mecul cu Gorita, supcesc, lupta Steaua. ![]()
Levski- Sioni 2:0, dar are posibilitea levski va fu suspendat, suporteri levski face un canonada bombe, care iera 3 minute, macul fost trerup.
Iata video de acest mec si bombe:
CSKA Sofia 4 - 1 Din. Tirana
2 goluri Trica
1 gol Fl. Petre
Da,
CSKA- Dinamo Tirana 4:1
Litex- Coper Slovenia 5:0
Makedonia- Loko Sofia 1:1
Iata video CSKA- Dinamo Tirana:
Ce bine se misca romanii nostri de la CSKA. Ma bucur pentru ei. :wink:
CSKA cu Hajduk Kula din Serbia! Bafta!
cum a jucat trica de cand este la tsk ?????? ca nu prea l-am urmarit.... si cam care este mai bun dintre trica si Petre
Felicitari pt castigarea super cupei!!!
Yesterday (30.07.2006
) CSKA win Bulgarian Super Cup for second time in our history.The 30 times champions of Bulgaria defeat Levski in penalties with 3:0.The hero for CSKA was the goalkeeper Ivaylo Petrov who saved 3 penalties.On they turn ,the players Florentin Petre,Eugen Trica and Yordan Todorov scored for CSKA.Levski Sofia ended the match with 9 players beacause Richard and Cedric Bardon was sented off.
Video CSKA- Levski 3:0 (dupa penalti)
http://www.sport1.bg/sport1/play_video.php?cu=26353
CSKA castiga SUPERCUPA BULGARIA.
M**E LEVSKI !!!
Eu nu iera a acasa pe acest fac dat acesta informatia mai terziu.

Stii ca o sa va batem in calificarile pt euro
:wink:
Va fi greu pe voi, vedea se ecipe tinerete amicalul noi iera mai buni. :lol:
Cerno More- CSKA 0:2
Iliev 17 min.
Tuncev 26 min.
Omonia - Litex 0:0
Levski- Kievo Italia 2;0
Bravo Levski e foarte bine pentru fotbalul din est s-a participam cu cat mai multe echipe in Champions League Steaua,Levski,Cska Moskova,Sahtjor sunt ca si calificate in grupe iar Spartak Moskova porneste cu prima sansa in returul cu Slovan Liberec.
s-a nu uitam de grecia si turcia care au si ei o echipa deja caliificata in grupe pe Olympiakos iar Aek Athena si Galatasaray sunt aproape calificate dupa rezultatele din tur.In meciul dintre fener si Dinamo Kiev indiferent cine se va califica ar reprezenta inca o echipa din est calificata in grupe.
Oricum ma bucura faptul ca fotbalul din est incepe usor usor s-a puna tot mai multe probleme occidentului.
Eu pe Levski nu ii suport...sa dea domnul sa ii bata Chievo!
Azi CSKA face 0:0 la Sofia cu Haiduc Cula Serbia. Nostru sper serbi este slabi si nu va joca bine, eu sigur la revansul va castigem victoria.
Petre joca tot mec, Trica are contuzia si nu joca.
Levski este izraelish tim si de acest plan Beiretar doresc joca la Sofia. Izraelieni doresc levskari suporta Beiretar.
Milan am vazut-o pe cska cu haiduk kula
slabut de tot :cry: :cry:
sincer nu cred ca aveti sanse sa megeti in grupe, mai ales ca mai este 1 tur :cry:
Da, nu are probleme, eu stiu TV vostru transmit acest mec. CSKA nu joca bine pe factul sper serbi este slabi. Noi 3 or mai bune ecipa de Haiduc si va batem fara probleme la Serbia.
CSKA va se califica 100 procente.
Sansele voastre de a trece de Hajduk Kula la inceput au fost de 75% dar acum dupa 0-0 sansele sunt 50-50%.
va fi foarte greu in deplasare.
Hajduk Kula a terminat campionatul trecut fara infrangere pe propriul teren.Nu au pierdut nici cu Partizan si nici cu Cervena Zvezda cele mai puternice echipe din Serbia.
Nu veti avea un meci deloc usor.Oricum multa bafta!
CSKA are mai multa experienta internationala decat Kula.Pe asta ma bazez cand spun ca se va califica.
O echipa de talia CSKA,are precis si mentalitate de invingatoare.Prin urmare,e exclus sa scape calificarea printre degete.
Or fi iugoslavii luptatori,dar nici cu bulgarii nu mi-e frica.