FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FOTBAL BULGAR

«1101112»
Maye12.07.2009 14:30

Inalt si slab.

gio_stgloria12.07.2009 14:42

ce insemna la tine slab , ca vad ca zici ca si dimitrov si bibiskov sunt slabi.

Maye12.07.2009 15:16

Slab...fizic.

Daniel-Ionut12.07.2009 15:27

L-ai vazut 14 minute si gata... verdict: inalt si slab :)

gio_stgloria12.07.2009 15:28

s-o lamurim :

1) slab= sfrijit

2) slab= care n-are treaba cu fotbalul

 

 

care din ele ?

Maye12.07.2009 16:32

1.

 

L-ai vazut 14 minute si gata... verdict: inalt si slab :)

Nu mai vorbi degeaba.

Citeste inainte.

milan_nikolov23.01.2010 15:50

Sal, care parere vostru de transferul Petre, Pancu si Ando la CSKA? E bina pentru culobul, sau acest jocatori deja vece?

MoWeed23.01.2010 15:53

Petre a mai jucat la clubul vostru, deci il stiti mult prea bine.

 

Pancu, eu il consider expirat. Nu cred ca va poate ajuta dar, ce-i drept niciodata nu am suportat acest jucator.

 

Andone e un antrenor destul de bun, s-ar putea sa castigati campionatul

Astristul23.01.2010 18:41
Sal, care parere vostru de transferul Petre, Pancu si Ando la CSKA? E bina pentru culobul, sau acest jocatori deja vece?

 

Salut.

 

Faptul ca i-ati transferat pe cei 3 in iarna asta va asigura un mare plus in campionat si aveti toate sansele sa castigati titlul. Acum depinde si de noroc.

 

Ioan Andone e un antrenor bun, profesionist si care stie ce sa ceara de la jucatori. Doar sa nu fie aia prea lenesi.

Florentin Petre a mai jucat la voi in trecut, dar a plecat atunci cand a fost acel scandal cu licenta. A facut treaba in trecut la voi. Nu stiu daca mai poate sa joace la un nivel inalt in acest moment. Profesionist e, vointa are, sa vedem daca mai are si putinta.

Daniel Pancu desi are 32 de ani, mai are "benzina" dupa parerea mea. Important e sa se tina de fotbal si nu de alte "distractii". Putea deveni unul dintre cei mai buni jucatori ai Romaniei daca se "tinea" de fotbal in trecut.

 

Bafta si sa castigati campionatul! ;)

gio_stgloria23.01.2010 19:39

Stiati ca in fotbalul bulgar o minge pe plasa ( nu in plasa) valoreaza 3 puncte ? (dupa Radu Banciu)

Maye24.01.2010 01:43

Pancu e un betiv.

 

Ne depaseste chiar si pe astia , cativa de aici.

uncoltuitatdelume28.03.2010 16:50
«1101112»