Inalt si slab.
Inalt si slab.
ce insemna la tine slab , ca vad ca zici ca si dimitrov si bibiskov sunt slabi.
Slab...fizic.
L-ai vazut 14 minute si gata... verdict: inalt si slab ![]()
s-o lamurim :
1) slab= sfrijit
2) slab= care n-are treaba cu fotbalul
care din ele ?
1.
L-ai vazut 14 minute si gata... verdict: inalt si slab![]()
Nu mai vorbi degeaba.
Citeste inainte.
Sal, care parere vostru de transferul Petre, Pancu si Ando la CSKA? E bina pentru culobul, sau acest jocatori deja vece?
Petre a mai jucat la clubul vostru, deci il stiti mult prea bine.
Pancu, eu il consider expirat. Nu cred ca va poate ajuta dar, ce-i drept niciodata nu am suportat acest jucator.
Andone e un antrenor destul de bun, s-ar putea sa castigati campionatul
Sal, care parere vostru de transferul Petre, Pancu si Ando la CSKA? E bina pentru culobul, sau acest jocatori deja vece?
Salut.
Faptul ca i-ati transferat pe cei 3 in iarna asta va asigura un mare plus in campionat si aveti toate sansele sa castigati titlul. Acum depinde si de noroc.
Ioan Andone e un antrenor bun, profesionist si care stie ce sa ceara de la jucatori. Doar sa nu fie aia prea lenesi.
Florentin Petre a mai jucat la voi in trecut, dar a plecat atunci cand a fost acel scandal cu licenta. A facut treaba in trecut la voi. Nu stiu daca mai poate sa joace la un nivel inalt in acest moment. Profesionist e, vointa are, sa vedem daca mai are si putinta.
Daniel Pancu desi are 32 de ani, mai are "benzina" dupa parerea mea. Important e sa se tina de fotbal si nu de alte "distractii". Putea deveni unul dintre cei mai buni jucatori ai Romaniei daca se "tinea" de fotbal in trecut.
Bafta si sa castigati campionatul! ![]()
Stiati ca in fotbalul bulgar o minge pe plasa ( nu in plasa) valoreaza 3 puncte ? (dupa Radu Banciu)
Pancu e un betiv.
Ne depaseste chiar si pe astia , cativa de aici.