Din cate am inteles eu si am observat pe forumuri dedicate ultraseriei, cei de la Levski va fac porci si spun ca aveti coregrafii finantate de club.E adevarat ? Cat despre hools.. frate va rup Lauta Hools pe unde va prind. E misto ca la voi mai este un oras sub asediu in afara de Sofia si anume Plovdiv,la noi mai toate echipele sunt masate in Bucuresti, insa la voi mai e si rivalitatea intre Locomotiv si Botev ( care au cam comiso in tur cu steagul turciei
).
