FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FOTBAL BULGAR

«19101112»
trance_tactics15.05.2007 23:45

Din cate am inteles eu si am observat pe forumuri dedicate ultraseriei, cei de la Levski va fac porci si spun ca aveti coregrafii finantate de club.E adevarat ? Cat despre hools.. frate va rup Lauta Hools pe unde va prind. E misto ca la voi mai este un oras sub asediu in afara de Sofia si anume Plovdiv,la noi mai toate echipele sunt masate in Bucuresti, insa la voi mai e si rivalitatea intre Locomotiv si Botev ( care au cam comiso in tur cu steagul turciei :)) ).

milan_nikolov11.06.2007 14:30

Da, ecipa dat bani de aceste situatii. La Bulgaria facem horeografii buni si nu este posibil numai un fan club organiza tot, daca ecipa nu dat bani nu va fi poarte frumos horeografia.

Da, Lokomotiv si Botev Plovdiv are galeria poarte organizat si poarte bine.

milan_nikolov21.06.2007 08:48

Noi avem nou transfer suberb. La noi va joca jocatorul Benfika Marko Fereira. Este si fost jocator Porto si Atletico Madrid. Acest jocator este castigator Champions lige (2004) cu Porto. fularsteaua2

1on21.08.2007 20:31

Am o nelãmurire. Levski Sofia poartã numele lui Vasil Levski care este un personaj istoric și un erou al Bulgariei. Cum poți sã spui m**e Levski?

milan_nikolov31.08.2007 08:54

Este posibil. De ce acesta ecipa prosta are acest nume? Este gavra cu Bulgaria. :biggrin:

Iata super video galeria CSKA cu Omonia:

http://sportal.bg/?Section=88&VN=1255

Este poarte tare. fularsteaua2

1on31.08.2007 10:22

"Este gavra cu Bulgaria." Nu înțeleg ce vrei sã spui. Zi în englezã dacã nu știi cum în românã.

c.ronaldo1731.08.2007 10:26

@Ioane

 

Cred ca vrea sa zica ca este o javra a Bulgariei.

 

Bad Dog!!!!

steaua_gloria31.08.2007 11:40

Imi venea la le rup capu bulgarilor care au fost niste "femei" in meciul cu otelu. Din 90 de min s-au jucat un sfert. Cadeau ca secerati in tere, il lua targa si cum ajungeau la margine, se ridicau si intrau in teren. Astia sunt fotbalisti?

 

Si ca-njuratura,

E ceva cu gura.

 

huooo!!!!

DelPiero1031.08.2007 11:56
@Ioane

 

Cred ca vrea sa zica ca este o javra a Bulgariei.

 

Bad Dog!!!!

Si noi avem javre prin Romania!Din ce in ce mai putine,din fericire... :mellow: :biggrin:

milan_nikolov05.10.2007 09:40
milan_nikolov02.12.2007 12:39

15:30 (ora Romania) Levski- CSKA aic: http://e-televizor.com/channel.php?cid=427 (cu Internet exsplouer), haide eu va plec la stadion.

st_194724.12.2007 00:54

Milan,cum pot sa fac si eu rost de un fular al celor de la CSKA SOFIA..in Romania am cautat peste tot dar nu am gasit

stelistub03.01.2008 18:11

Du-te in Bulgaria!

milan_nikolov25.04.2009 06:11

Eu vad la voi se transmite deja campionatul nostru. Bravo. :) FORZA Steaua!!!!

Aic fac sait pentru fotbal roman pe limba bulgara. Voi putea intra la chatul si scrie le engleza. www.romanianfootball.net aic si trasmitem mecule Liga 1 BUNE VENIT. :)

axl25.04.2009 06:15

Bravo, asa, da, da, bravo!

BGS DRASKY

milan_nikolov29.04.2009 16:57
Bravo, asa, da, da, bravo!

BGS DRASKY

 

Levski pierdut si eliminat de cupa Bulgaria :) Pirin elimina azi Levski cu 1:0 :):steag_cruce_invers:

 

Daniel-Ionut29.04.2009 17:10
Levski pierdut si eliminat de cupa Bulgaria :) Pirin elimina azi Levski cu 1:0 :):steag_cruce_invers:

 

In ce faza a cupei va aflati?

milan_nikolov06.05.2009 20:50

Sambata este CSKA-Levski/ :) Putea urmari voi cu sopcast. Respect si supcesc vineri cu rivala nostru :) HAI Steaua

Daniel-Ionut09.05.2009 15:22

Levski 1-0 la pauza :(

john_8609.05.2009 16:44

are cineva un link? LUPTA CSKA!

LE: s-a terminat 2-0 pt levski :(

maye09.05.2009 18:38

Eu am vazut putin din meci...

Pacat de infrangere.

red&blue_boy15.05.2009 07:19

Pacat c-a pierdut CSKA cu Levski,de-i batea era ca si campioana.Dar are sanse,parca mai are un punct peste Levski.Forza CSKA!

 

 

Ronnie25.06.2009 19:12

Alo, Bulgaria, cum e ma nene Dimitrov asta de la Levski?

maye25.06.2009 19:34

Mic si slab.

Daniel-Ionut12.07.2009 12:23

Mai prindem bulgarii? :)

Ce ne spui despre Bibiskov?

«19101112»